Aukštosioms mokykloms

Aukštosioms mokykloms siūlome visapusišką bendradarbiavimą ir visos akademinės bendruomenės aprūpinimą ISIC pažymėjimais bei jų privalumais. ISIC – tarptautinė organizacija, atpažįstama visame pasaulyje. Su ISIC pažymėjimais išskirtinėmis privilegijomis mėgaujasi studentai, dėstytojai, profesoriai, mokiniai ir mokytojai.

cobrand_student_card

Screen Shot 2015-08-03 at 14.36.55

Modernumas ir išskirtinumas. Pažymėjimas suteikia galimybes aukštosioms mokykloms žengti į priekį kartu su technologijomis ir tapti išskirtinėmis ir turėti originalią, vieningą pažymėjimų sistemą.

Praėjimo kontrolė. Suteikiame technologines galimybes kontroliuoti įėjimą į aukštąją mokyklą ar auditorijas.

Kopijavimas. Suteikiame galimybes aukštosiose mokyklose už kopijavimo paslaugas atsiskaityti pigiau, naudojant ISIC pažymėjimą.

E-piniginė. Leis patogiai atsiskaityti aukštosios mokyklos maitinimo vietose.

Studento ID. Tai studentų identifikacija ne tik jūsų aukštojoje mokykloje, bet ir visame pasaulyje.

Duomenų integracija. Pagal jūsų poreikius suteikiame galimybę į pažymėjimus integruoti visus reikiamus ir/ar pageidaujamus duomenis.

Biblioteka. Suteiksime galimybę aukštųjų mokyklų bibliotekoms patogiai integruoti studentų duomenis į duomenų bazes.

Aukštosios mokyklos bendruomenė. Tik jūsų aukštajai mokyklai skirtas vizualinis išskirtinumas didins studentų, dėstytojų ir administracijos bendrumo jausmą.

Tarptautinė bendruomenė. Aukštoji mokykla, pasirinkusi ISIC pažymėjimą, tampa tarptautinės bendruomenės dalimi.

ITIC pedagogo pažymėjimas. Jūsų dėstytojams ir profesoriams suteikiame tarptautinį dėstytojo ar profesoriaus statusą įrodantį dokumentą, kuris leis naudotis aukštojoje mokykloje įdiegtomis technologijomis.

Darbuotojų pažymėjimai. Suteikiame galimybę spec. pažymėjimus turėti ir aukštosios mokyklos darbuotojams bei tėvams.

ISIC stipendija. Įteiksime specialias ISIC stipendijas geriausiems jūsų aukštosios mokyklos studentams.

Nuolaidų sistema. Specialūs nuolaidų pasiūlymai studentams, dėstytojams ir profesoriams Lietuvoje ir užsienyje.

Studentų atstovybės rėmimas. Dalis pajamų, gautų už užsakytus ISIC pažymėjimus, skiriama studentų savivaldos rėmimui.

Jei norėtumėte daugiau sužinoti apie ISIC aukštosioms mokykloms atnešamą naudą, galimybes bei privilegijas, maloniai kviečiame susisiekti el. paštu info@isic.lt

4 komentarai

  1. Laba diena,norėjau paklausti per kiek laiko pagaminamas isic studento pažymėjimas?

  2. Sveiki, norėjau užduoti klausimą. Kiek laiko galioja Isic pažymėjimas magistro studijoms. Ar jis galioja iki birželio 30 baigimo metais? Ar ilgiau. Ir jeigu aš jį pasidarysiu prieš pradedant studijoms pvz liepos mėnesį man jis galios nuo pagaminimo datos ar nuo studijų pradžios?

    • Sveiki, Karina,

      Pažymėjimo pagaminti negalėsime, kol universitetas neįkels jūsų duomenų į studentų registrą (įprastai tai būna paskutinę rugpjūčio savaitę), pagamintas ISIC galios nuo rugsėjo 1d. Galiojimas priklauso nuo jūsų studijų pabaigos datos. Jei studijų pabaiga sausio mėnesį, ISIC galios iki tų metų gegužės pabaigos.

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas.Privalomi laukai pažymėti *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top