ISIC dabar – dar geresnis

Užsisakyk ISIC

ISIC  – kasmet vis geresnis! O kadangi metai jau nauji, pasižiūrim, kas geresnio būta besibaigiančiose 2018-uose ir laukia ateinančiais.
ISIC TURĖTOJŲ MĖGSTAMIAUSI superpasiūlymai 2018:

 •  Narvesen kava ISIC studentams tik 1 Eur! Iki 2018/09/30 jau išgerti net 10 906 puodeliai kavos!
 •  Kruizas Ryga-Stokholmas-Ryga už 15 Eur! Net 496 ISIC jūreiviai išplaukė pasižiūrėti Stokholmo!
 •  Prisijungė naujas draugas Water Inn ir drauge išsiuntėme nemokamai į vandens batutų parkus pramogauti net 100 ISIC Facebook‘o draugų!
 • Į festivalius nemokamai šėlti išsiuntėme net 40 vakarėlių sielų!
 • Luxexpress autobusai vežė į/iš Varšuvą/Rygą po 5 eurus! Net nebesuskaičiavom keliautojų! 

ISIC LAIMĖJIMAI 2018 IR PAŽADAI 2019-IESIEMS:

 •  ISIC mokinio pažymėjimas – jau su integruotu viešojo transporto e-bilietu!
 •  Susisiekimo ministerija pritarė ISIC virtualaus ID naudojimui siekiant įrodyti teisę naudotis viešojo transporto lengvatomis! Nutarimą galima rasti čia.
 • Startuos naujas, patogesnis ISIC tinklapis (out of ’90s).
 • Dar daugiau naujų partnerių Lietuvoje ir pasaulyje, atversiančių dar daugiau galimybių.
 • Derybos su Netflix, Spotify, Asos ir kitom jūsų meilėm.
 • Papildomo uždarbio galimybės jaunimui.
 • Dar daugiau trumpalaikių superpasiūlymų!

LABIAUSIAI ŽIŪRĖTOS 2018 NAUJOKŲ NUOLAIDOS:

VISŲ LAIKŲ MYLIMIAUSIOS:

NAUJAUSIOS MEILĖS:

Ar mes išvardinome bent 1/5 viso gėrio? Tikrai ne! O kam, gi kas turi, tas ir taip žino - su ISIC gali daugiau!

 

————KELIAUK SU ISIC————-

ISIC – tarptautinis pažymėjimas ne šiaip sau! Žiūrėk, kiek visko gali nuveikti, ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje:

Gauk 5 Eur nuolaidą kiekvienam perkamam lėktuvo bilietui sau ir draugams zigzag.lt platformoje

Su ISIC įsigyk kelionės draudimą pigiau. Jis kainuos nebrangiai ir sykiu jausiesi ramiai, jeigu netyčia kažkas nutiktų. Zigzag studentų kelionių biurai visoje Lietuvoje pasiruošę tau pagelbėti bet kokiais kelionės klausimais. Jauskis drąsiai ir užtikrintai keliaudamas!

Naudokis viešojo transporto lengvatomis. ISIC net 130 šalių įrodo, jog esi studentas, todėl jei tam tikroje šalyje užsienio studentams galioja viešojo transporto lengvatos, jos galios ir Tau!(Pavyzdžiui, Lietuvoje – Europos Sąjungos ir Europos Ekonominės Bendrijos šalių narių studentams galioja tos pačios transporto lengvatos kaip ir lietuviams). Drąsiai naudokis tuo, kas Tau priklauso ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje!

Naudokis nemokama ISIC programėle ir nuolaidomis studentams visame pasaulyje. ISIC Appse matysi nuolaidas, esančias netoli Tavęs, kad ir kokiame pasaulio kampelyje būsi. ISIC studentai visame pasaulyje nuolat stengiasi gauti geriausias nuolaidas pačiose studentų mėgstamiausiose vietose. Taupyk ne tik Lietuvoje, bet ir keliaudamas!

Naudokis vietinių vežėjų paslaugomis užsienyje pigiau. Planuoji kelionę autobusu į kitą šalį? Ecolines, Eurolines nuolat veža ISIC studentus pigiau, o Luxexpress neretai pažeria ypač smagių akcijų. Užsienyje ISIC studentus globoja Filxbus ir kitų šalių vežėjai. Iš oro uosto į miesto centrą nori nuvažiuoti pigiau? Būtinai pasidomėk vežėjų nuolaidomis!

Pilkis degalus, užkąsk ar atsigerk kavos, plaukis automobilį pigiau su EMSI – jeigu planuoji savarankiškai keliauti automobiliu ir čia ISIC Tau padės!

 

Visas tarptautines nuolaidas naršyk www.isic.org/discounts

 

Viskas, ką reikia žinoti apie ISIC trumpai:

- Jeigu užsisakysi dabar, Tavo ISIC galios iki 2019-12-31 (kitaip yra su paskutinių kursų, trumpesnių studijų studentais ir moksleiviais. Jeigu Tu iš jų – žiūrėk DUK).

- Pažymėjimo kaina 9 eurai arba 10 eurų (su integruotu Vilniaus arba Kauno viešojo transporto bilietu).

- Kaip pasidaryti ISIC:

 A variantas. Užsuk į arčiausiai Tavęs esantį ISIC išdavimo tašką su asmens dokumentu ir pagaminsim Tavo ISIC per 5 minutes. Paprasta kaip 2×2! Išdavimo taškai čia: https://www.isic.lt/kontaktai/ 
 B variantas. Pildyk registracijos formą internete, jeigu nori sutaupyti 1 minutę, įkelti ypač gražią savo nuotrauką arba gauti pažymėjimą paštu. Užsakymo forma čia: https://www.isic.lt/uzsakyk/ 

 

Dar abejoji? Peržiūrėk viską viršuje dar sykį ir važiuojam!

    Užsisakyk ISIC

4 komentarai

 1. Sveiki, jei dabar užsisakyčiau mokinio pažymėjimą, tačiau man mokslai baigiasi vasario 15d, kiek laiko dar man galiotų pažymėjimas?

  • Dovile, ISIC pažymėjimas išduodamas remiantis asmenis duomenimis mokinių registre. Preliminariai galėtų būtų, jog ISIC Tau galios iki gegužės 30 d.

 2. Ar pas jus galima užsakyti mokytojo pažymėjimą. Ir kiek kainuotų? – prieš kelis mėnesius buvau įsigijusi, bet jį man pavogė kartu su visa pinigine. Ačiū.

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas.Privalomi laukai pažymėti *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top