ISIC Lietuva Komanda

Labas, skaitytojau! Su tavimi sveikinasi ISIC Lietuva komanda: Agnė, Antanas, Rasa ir Ieva.

Esame jauna komanda, tačiau tuo pačiu metu tvirtai tikime savo jėgomis ir pasiryžimu paversti ISIC pažymėjimą geriausiu privalumų rinkiniu, kokį gali rasti studentas, mokinys ar pedagogas. Kasdien dirbame su šiuo tikslu mintyse: tiek ieškodami naujų partnerių, kurių paslaugų nuolaidomis galėtume nudžiuginti ISIC turėtojus, tiek bendradarbiaudami su su įvairiomis švietimo institucijomis, organizacijomis bei iniciatyvomis, kurios išlaiko tokią pačią pagarbą akademinei bendruomenei, kaip ir mes.

Taigi, susipažinkime!

justina_baubosas

Agnė Ivanauskaitė | Projektų koordinatorė

Jei jau turi savo ISIC pažymėjimą (arba turėsi ateityje), didelė tikimybė, jog jį tau parūpino Agnė. Ji atsakinga už pažymėjimų vystymą, priežiūrą, suvedimą į mūsų vidines duomenų bazes ir, žinoma, išdavimą.

Susisiek su Agne: 

Tel: +370 (5) 2 397 387 | El. paštas: agne@isic.lt

 antanas

Antanas Mikalauskas | ISIC Lietuva vadovas

Antanas yra ISIC Lietuva vadovas. Jis rūpinasi visų pažymėjimų vystymu, bendradarbiauja su verslo ir valstybės sektoriais.

Susisiek su Antanu: 

Tel: +370 (5) 2 397 387 | El. paštas: antanas@isic.lt

laura_baubosas

Rasa Dambrauskaitė | Komunikacijos koordinatorė

Rasa atsakinga už ISIC komunikaciją: visų ISIC socialinių tinklų administravimą, turinio kūrimą, straipsnių rašymą, tinklalapio administravimą, visų ISIC vizualų maketavimą.

Susisiek su Rasa: 

Tel: +370 (5) 2 397 396 | El. paštas: rasa@isic.lt

justina_baubosas

Ieva Jokubauskaitė | Projektų koordinatorė

Ieva atsakinga už ISIC nuolaidų sistemos partnerystes. Ji nuolat palaiko ryšį ir bendrauja su esamais  bei potencialiais ISIC lojalumo programos partneriais, rūpinasi sutarčių ruošimu bei pasirašymu.

Susisiek su Ieva: 

Tel: +370 6 70 25 962 | El. paštas: ieva@isic.lt

2 komentarai

  1. Laba,noriu paklausti kokio amziaus zmones gali isigyti ISIC korteles.Man 52 metai,daug keliauju,ar man galite ka pasiulyti.Is anksto dekoju uz atsakyma

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas.Privalomi laukai pažymėti *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top