ISIC Lietuva Komanda

Labas, skaitytojau! Su tavimi sveikinasi ISIC Lietuva komanda: Aistė, Agnė ir Fausta.

Esame jauna komanda, tačiau tuo pačiu metu tvirtai tikime savo jėgomis ir pasiryžimu paversti ISIC pažymėjimą geriausiu privalumų rinkiniu, kokį gali rasti studentas, mokinys ar pedagogas. Kasdien dirbame su šiuo tikslu mintyse: tiek ieškodami naujų partnerių, kurių paslaugų nuolaidomis galėtume nudžiuginti ISIC turėtojus, tiek bendradarbiaudami su su įvairiomis švietimo institucijomis, organizacijomis bei iniciatyvomis, kurios išlaiko tokią pačią pagarbą akademinei bendruomenei, kaip ir mes.

Taigi, susipažinkime!

justina_baubosas

Aistė Jonauskienė | ISIC Lietuva vadovė

Aistė atsakinga už ISIC nuolaidų sistemos programą, taip pat ryšio su jaunimo organizacijomis, universitetais ir mokyklomis palaikymu. Ji rūpinasi tuo, kad su ISIC kortele studento gyvenimas būtų kuo geresnis!

Susisiek su Aiste:

Tel: +370 684 66383 | El. paštas: aiste@isic.lt

justina_baubosas

Agnė Ivanauskaitė | Projektų koordinatorė

Jei jau turi savo ISIC pažymėjimą (arba turėsi ateityje), didelė tikimybė, jog jį tau parūpino Agnė. Ji atsakinga už pažymėjimų vystymą, priežiūrą, suvedimą į mūsų vidines duomenų bazes ir, žinoma, išdavimą.

Susisiek su Agne:

Tel: +370 (5) 2 397 387 | El. paštas: agne@isic.lt


justina_baubosas

Fausta Anulytė | Komunikacijos koordinatorė

Fausta atsakinga už ISIC komunikaciją: išorinės komunikacijos koordinavimą, bendradarbiavimą su partneriais, dalyvavimą renginiuose, visų ISIC socialinių tinklų administravimą, turinio kūrimą, straipsnių rašymą, tinklalapio administravimą.

Susisiek su Fausta:

Tel: +370 (5) 2 397 387 | El. paštas: fausta@isic.lt

 

2 komentarai

  1. Laba,noriu paklausti kokio amziaus zmones gali isigyti ISIC korteles.Man 52 metai,daug keliauju,ar man galite ka pasiulyti.Is anksto dekoju uz atsakyma

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas.Privalomi laukai pažymėti *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top