ISIC – Tarptautinis mokinio pažymėjimas

ISIC-scholar-card-new2015-04

ISIC (International Scholar Identity Card) – vienintelis tarptautinis mokinio pažymėjimas, išduodamas Lietuvos pagrindinių, vidurinių, profesinių mokyklų (įskaitant tęstinio mokymo programų moksleivius) bei gimnazijų mokiniams nuo 12 metų.

Pasigamink ISIC studento pažymėjimą per 5 min. išdavimo centruose:

 • Atsinešk asmens dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę arba vairuotojo pažymėjimą);
 • Nufotografuosime Tave vietoje (arba atsinešk 3 x 4 cm dydžio dokumentinę nuotrauką);

Užsisakyk ISIC nekeliant kojos iš namų:

 1. Užpildyk savo asmens duomenis;
 2. Prisek asmens dokumentą;
 3. Įkelk savo nuotrauką;
 4. Pasirink pristatymo vietą.

Kodėl verta turėti ISIC?

 • Su ISIC visame pasaulyje būsi pripažintas mokiniu ir gausi daugybę nuolaidų;
 • ISIC suteikia Tau daugiau nei 40 000 nuolaidų 132 pasaulio valstybėse ir daugiau kaip 1 000 nuolaidų Lietuvoje.
 • Su ISIC gausi viešojo transporto nuolaidą miesto autobusuose, troleibusuose ir mikroautobusuose.
 • Pažymėjimas galioja 16 mėnesių skaičiuojant nuo kiekvienų metų rugsėjo 1 d. iki kitų metų pabaigos. ISIC pažymėjimo kaina –  9 EUR.
 •  

83 komentarai

 1. Sveiki,
  Esu ištęstinių (neakivaizdinių) studijų (kolegijos) studentė. Klausimas, ar šiuo atveju, su šiuo pažymėjimu galiotų viešojo transporto taikomos nuolaidos (t.y. 50%)?

 2. Sveiki,
  norėjau pasiteirauti ar isic mokinio pažymėjimas išduodamas ištęstinių studijų mokiniams?

  • Sandra, jeigu kalbame apie profesinių mokyklų moksleivius, tikriausiai atsakymas yra taip. Vis dėlto, geriausia tiesiog patikrinti Tavo statusą mokinių registre, kad neliktų abejonių. :)

 3. Sveiki įstojau i Profesinę mokyklą ar reikia pasiimti mokinio pažymėjimą ar studento? Ar jei mokausi profesinėje mokykloje suteikiama nuolaida važiuojant tarpmiestiniu ir viešuoju transportu?

 4. Sveiki! Pradėjau mokytis profesinėje mokykloje. Ar mokinio pažymėjimą išduos mokykla ir ar jis toks pats, koks užsisakomas Jūsų puslapyje ir kuo jie skiriasi? (pvz. nuolaidos muziejuose, parodose ir kt.)

  • Labas! Sveikinam su mokslo metų pradžia! ISIC mokinio pažymėjimo pagrindiniai du skirtumai ir yra šie – pirmiausia, su juo galioja įvairios nuolaidos ir specialūs pasiūlymai, o antra – jie, kaip ir šis dokumentas, įrodantis mokinio statusą, galioja ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Taigi, taupai ir naudojiesi nuolaidomis bei lengvatomis net 130 pasaulio šalių.

 5. Laba. Turiu klausima. Jaigu as mokausi profesineje mllykloje tai koki isic man rinktis mokinio ar studento?
  Ačiū iš anksto.

 6. Sveiki, per kiek laiko pagamina mokinio pažymėjimą užsisakius internetu?

 7. Sveiki,
  Ar įsigijus šį pažymėjimą, bus suteikta 50proc. nuolaida vykstant autobusu? pvz. Panevežys-Vilnius?

  • Labas, Solveiga! 50 procentų nuolaida tarpmiestiniams autobusams Lietuvoje taikoma tik profesinių mokyklų mokiniams ir studentams. Tačiau moksleiviams taikoma 30 proc. nuolaida keliaujant traukiniais ir iki 80 proc. nuolaida kelionėms viešuoju transportu. :)

 8. Sveiki,
  Isigyjus ISIC banko kortele taip pat parodzius autobuse ar kur kitur butu suteikta nuolaida? Ir ar skiriasi kainos tarp moksleivio pazymejimo ir banko korteles?

 9. Sveiki, ar su šiuo ISIC man galiotų pasiūlymas nemokamai laikytis 3 mėn. anglų kalbos kursus?

 10. Sveiki, jei mokausi profesineje mokykloje nuo 2017m rugsejo 1 ir baigiu moksla 2018m liepos 1 tai pasidarius isic moksleivio pazymejima kiek jis dar galiotu?:) Aciu!

  • Labas, Diana. Tavo ISIC galiotų iki 2018 m. rugsėjo 30 dienos. Taigi, jeigu paskubėsi, visą vasarą dar galėsi džiaugtis studentiškom privilegijom! ;)

 11. Sveiki,
  Norėjau paklausti jeigu įsigyčiau isic moksleivio pažymėjimą dabar, jis galiotų iki kitų metų? Ar vis dėlto turiu palaukti iki 2018m.? Ar suteikiamos nuolaidos traukiniuose ir kokios jos?

  • Sveika, Gabija! Gali įsigyti pažymėjimą dabar ir tau jis galios iki 2018 metų gruodžio 31, taigi daugiau nei metus. Važiuojant Lietuvos geležinkeliais suteikiama 30% parodžius pažymėjimą.

 12. Sveiki, mokausi profesineje mokykloje. Noreciau isigyti tarptautini mokinio pazymejima. Ar yra kokie amziaus apribojimai? Radau kad isduodamas nuo 12 metu, o iki keliu metu?

 13. Laba diena,,
  jūsų tinklalapyje pateikta ši informacija “Informacija apie tarptautinio mokinio pažymėjimo ISIC galiojimą Lietuvos viešajame transporte
  Mokiniams, kurie mokosi mokyklose pagal bendrojo ugdymo programas suteikiama:
  – 50% nuolaida įsigyjant vienkartinius autobusų ir troleibusų bilietus;
  – 80% nuolaida įsigyjant terminuotus vardinius važiavimo vietinio reguliaraus susisiekimo autobusais ir troleibusais bilietus. “.
  ar teisingai suprantu, kad Lietuvoje mokiniams su šiuo pažymėjimu galioja 50 proc. nuolaida visų autobusų bilietams ( tiek priemiestiniams, tiek tarpmiestiniams) ?

  • Sveiki, Ieva,

   Bendrojo lavinimo mokyklų mokiniams ir profesinių mokyklų mokiniams miestų VT galioja -80% nuolaida terminuotiems ir -50% vienkartiniams bilietams; tarpmiestiniuose autobusuose bendrojo lavinimo mokyklų mokiniams nuolaida negalioja, profesinių mokyklų mokiniams -50%.

 14. Sveiki, norėčiau sužinoti, ar su studijuojant Lietuvoje su šiuo pažymėjimu taikomos lengvatos transportui Suomijoje?

 15. Sveiki, norėčiau sužinoti jeigu užsisakyčiau pažymėjimą dabar kiek jis galiotų ir kaip jį reikėtų pasikeisti ?

  • Sveiki, Guoda,

   Galiotų iki šių metų gruodžio 31d., pasibaigus galiojimui galėsite užsisakyti naują :)

 16. Sveiki, įsigijus isic kortelę, ją reikia paduti prieš perkant kažkokį daiktą, kuriam taikoma nuolaida, taip?

 17. Sveiki, 17m. mokiniui studijuojančiam IB programą užsienio koledže reikėtų šią kortelę įsigyti ar čia reikalinga kokia kita?

 18. Sveiki,
  Ar Lietuvoje galima pasidaryti ISIC kortelę ir gauti transporto lengvatą moksleiviui, besimokančiam Italijos mokykloje

  • Sveiki, Marija,
   ISIC mokinio pažymėjimą pagaminti galime. Transporto lengvatos galioja tik Lietuvoje besimokantiems moksleiviams.

 19. Sveiki. Nurodyta kaina mėnesiui ar metams?

  • Sveiki, Marta,

   ISIC mokinio kaip ir ISIC/ITICkitų pažymėjimų kaina nurodyta už pažymėjimo įsigyjimą. Šis pažymėjimas galioja 16 mėn., t.y. nuo šių metų rugsėjo 1 iki 2017 m. gruodžio 31 d.

 20. http://www.vilniusticket.lt/lt/Lengvatos/

  Kaip suprantu į savoką moksleivis įeina ir profesinės mokyklos mokinys. Tai taip išeina, jog Vilniuje viešajame transporte galioja 80proc nuolaida?

 21. Sveiki,

  kam tuomet reikalingas ISIC moksleivio pažymėjimas, jeigu negalioja jokios nuolaidos. Sakote 20proc. tarpmiestiniam transportui galioja? Tačiau kasininkė griežtai atrėžia kad NE. Kuo galiu tikėti, gal yra koks nors oficialus dokumentas, kuriuo galėčiau įrodyti savo teisę į pigesnį bilietą?

 22. Sveiki,
  ar su ISIC mokinio pažymėjimu yra suteikiamos lengvatos viešąjame trasporte Kaune? Kalbu ne apie tarpmiestinius autobusus, o tuos kurie važinėja mieste

 23. Sveiki,
  kaip suprantu ISIC mokinio kortelė (klasikinė) pradeda galioti nuo rugsėjo mėn. taigi, jei padarysiu ją dabar tai ji nepradės galioti iš karto kai ją pagamins. Ar aš kažką ne taip supratau?

  • Laba diena, Agne,
   dėkojame už klausimą. Jei ISIC pažymėjimą užsisakysite dabar, jis galios iki šių metų pabaigos 2016-12-31 (t.y. išduotas pažymėjimas jau bus galiojantis).
   Jeigu ISIC užsisakysite rugsėjo mėn., jis galios nuo šių metų rugsėjo iki 2017-12-31

 24. Turiu mokėjimo ISIC kortelė iš SEB banko, kuri galioja iki 06/2016. Žinoma, reikia keisti. Tačiau banke man pasakė, kad to padaryti negali, nes reikia, kad pažymėjimas (moksleivio) galiotų ne mažiau nei 6 mėn. Esu dvyliktokė, tai žinoma šito niekaip negaliu padaryt, nes rugsėjį būsiu jau studentė. Klausimas: ką daryti? kiek supratau, šią vasarą apie ISIC’ą galiu net nesvajoti? :)

  • Laba diena, Darja,
   dėkojame už klausimą. Jūsų atveju siūlome įsigyti klasikinį ISIC moksleivio pažymėjimą (ne mokėjimo kortelę), jis Jums galiotų iki 2016 m. gruodžio 31 d. Tuomet, žinoma, galėtumėte įsigyti studento pažymėjimą ir tuo pat gauti daugiau nuolaidų ir privilegijų. Džiaugiamės ir vertiname tai, kad liekate ISIC bendruomenės dalimi! :)

 25. Ar galima kortele atsiskaityti uzsienyje?

  • Laba diena, Emilija,
   SEB ISIC Mastercard mokėjimo kortele daugeliu atveju galite atsiskaityti ir užsienyje, tačiau tai priklauso nuo šalies, į kurią ketinate vykti. Daugiau informacijos galite rasti paskambinusi ar nuvykusi į artimiausią SEB banko padalinį.

 26. Sveiki!
  Norėjau paklausti ar su ISIC kortele įmanoma atsiskaityti parduotuvėse pvz: Akropolyje ir t.t.
  Taip pat ar įmanoma pervesti pinigus į kitas banko saskaitas? ir ar man gali pervedinėti žmonės pinigus? labia dažnai užsisakinėju daiktus iš internetinių parduotuviu todėl man labia įdomu ar man būtų patogu su ISIC MasterCard? ir paskutinis klausimas ar būtų įmanoma nusiminėti pinigus bankomatuose?
  Labai ačiū už atsakyma. :)

 27. Ar su mokinio pažymėjimu taikoma nuolaida viešajam transportui ?

 28. Ar šia kortele bus galima atsiskaityti užsienio el. parduotuvėse ir ar galima įsidėti/persivesti pinigus į ją.

  • Sveiki,

   Turėdami SEB ISIC pažymėjimą, galite:
   visame pasaulyje įrodyti, kad esate studentas ar moksleivis;
   gauti nuolaidų daugiau nei 120 valstybių;
   į sąskaitą, su kuria susieta kortelė, gauti stipendiją ir kitas pajamas;
   sumokėti už pirkinius ar paslaugas įprastose prekybos vietose Lietuvoje ir užsienyje;
   atsiskaityti elektroninėse parduotuvėse;
   pasiimti grynųjų pinigų iš SEB ar bet kurio kito banko bankomatų Lietuvoje ir užsienyje (iš SEB ir DNB bankų bankomatų Lietuvoje — vienodomis sąlygomis), taip pat grynuosius pinigus išmokančiose parduotuvėse;
   nemokamai įmokėti grynuosius pinigus į savo banko sąskaitą; naudodamiesi grynuosius pinigus priimančiais SEB bankomatais Lietuvoje
   SEB bankomatuose saugiai pasikeisti savo kortelės PIN kodą į tokį, kokio norite.

   Daugiau informacijos: https://www.seb.lt/privatiems-klientams/kasdiene-bankininkyste/mokejimo-korteles/debeto-korteles/seb-isic-mastercard

 29. Sveiki. Turiu klausima. Jei nori kad padarytu nuolaida kokioj nors vietoj,kad ir traukini ar kino teatre…reikia pacioje korteleje tureti pinigu ir atsiskaityti su ja ar uztenka tiesiog ja parodyti ir sumoketi grynais ar kito banko kortele?:)

 30. Sveiki.
  Esu labai pasipiktinęs SEB banko vykdyta akcija. Važinėjo po gimnazijas (kaune) ir siūle savo ISIC korteles. Išdalino lankstinukus, kuriuose rašė, kad MOKSLEIVIAMS suteikiamos nuolaidos traukiniams (autobusams nesuteikiamos) šiandien Vilniaus geležinkelio stotyje norėjau pirkti bilietą į kauną. Pasiteiravau, ar tikrai su SEB banko išduota isic kortele galioja nuolaida. Buvo staigiai atkirsta, kad su isic moksleiviams netaiko nuolaidos. LANKSTINUKE BUVO AIŠKIAI PARAŠYTA, KAD GALIOJA TRAUKINIAMS NUOLAIDA, DAR KLAUSIAU PRIEŠ PASIRAŠANT SUTARTĮ SEB, AR TIKRAI BUS NUOLAIDA TRAUKINIAMS. Atsakė, kad taip, tikrai bus, 50% nuolaida. Kas čia per aferos? Nuejau į gel. stoties informacija, ten man paaiškino, kad jokios sutarties geležinkelio stotis neturi su SEB banku. Kuo tikėt?

  • Sveiki, Dariau,

   Atsiprašome už nesusipratimą. Jokių aferų nėra, traukiniams su SEB ISIC Mastercard Moksleivio pažymėjimu suteikiama 20 proc. nuolaida. Jeigu stotyje teiravotės ar nuolaida bus suteikta su SEB kortele, darbuotojos tikrai galėjo nesuprasti. Jei ateityje kiltų nesklandumų, informuokite mus el. paštu info@isic.lt.

   • Rodziau seb isduota isic kortele, daviau i rankas, kasininke nusinese kazkur, grizo ir pasake, kad jokiu nuolaidu nera moksleiviams su sita isic kortele. Informacijoj taip pat parodziau ta pacia seb isduota isic mastercard kortele. Atkirto, kad nuolaida tik studentams. Apmaudu

 31. Sveiki,

  Pagal šią informaciją: http://www.autobusubilietai.lt/pagalba/Taikomos-nuolaidos/ pateikus studento ar moksleivio pažymėjimą suteikiame nuolaida.

  Esu profesinės mokyklos mokinys. Noriu pasiteirauti, jei keliausiu tolimų maršrutų autobusų (pvz.: Vilnius – Kaunas) ar gausiu nuolaidą, jei parodysiu ISIC mokinio pažymėjimą taip PATVIRTINDAMAS, jog esu profesinės mokyklos mokinys? Jei ne, kokio pažymėjimo man reikėtų norint gauti lengvatą?

  Labai ačiū už informaciją.

  • Sveiki,

   Šiuo metu su ISIC pažymėjimu transporto lengvata suteikiama tik studentams. Mokiniams su ISIC suteikiama 20 proc. nuolaida traukiniams.
   Dėl pažymėjimo, suteikiančio lengvatą įsigijimo reikėtų kreiptis į jūsų profesinės mokyklos administraciją/raštinę.

 32. Sveiki, mano LSP galioja iki š.m. pabaigos, jei užsisakyčiau ISIC pažymėjimą dabar, iki kada galiotų? Ar įmanoma užsisakyti ISIC besibaigiant LSP galiojimui t.y. gruodžio mėn.? Jei taip, iki kada tada galiotų?

  • Sveiki,

   Pažymėjimo galiojimo terminas yra fiksuotas:
   1 – 3 kursų studentams galioja 16 mėn., skaičiuojant nuo kiekvienų metų rugsėjo 1 d. iki sekančių metų pabaigos (pvz: 2015/09-2016/12);
   paskutinių kursų studentams galioja 12 mėn., skaičiuojat nuo kiekvienų metų rugsėjo 1 d. iki rugsėjo 30 d. (pvz: 2015/09-2016/09);
   paskutinių kursų studentams, kurių studijų laikotarpis yra trumpesnis, pavyzdžiui 3,5 ar 1,5 metų, Pažymėjimas galioja 9 mėn., skaičiuojat nuo kiekvienų metų rugsėjo 1 d. iki gegužės 31 d. (pvz: 2015/09-2016/05).
   Studento statusas bei studijų trukmė tikrinami studentų registre. Savo statusą, kurį patvirtina aukštoji mokykla, galite matyti čia: https://studentai.emokykla.lt/studreg/ (Viešam vartotojui->Studento pažyma).

 33. Ar reikia tureti SEB banke atidaryta saskaita, kad galetum gauti ISIC kortele?

  • Sveiki,

   Sąskaitą atsidaryti galite SEB ISIC Mastercard užsisakymo metu. Išsamesnės informacijos reikėtų teirautis SEB banko filiale.

  • Sveiki. Ar galėtumėte patikslinti savo klausimą? Arba tiesiog parašykite mums į info@isic.lt :)

   • Šiuo metu laukiama Švietimo ir mokslo ministerijos sprendimo dėl galimybės Lietuvos mokiniams su ISIC mokinio pažymėjimu gauti nuolaidą naudojantis Lietuvos viešuoju transportu…tai koks sprendimas?

 34. Sveiki, jei įsigysiu isic pažymėjimą ar gausiu nuolaidas važiuoti ,pvz: iš Vilniaus į Klaipėdą traukiu arba autobusu?

 35. Sveiki, rasoma kad nuo rugsejo 1d. galioja 16men, drysciau papriestaraui :(, nes man kai dare spalio men man ir buvo padaryta iki 09 2015, nes buvo paklausta kiek truks mokslo metai ir tam laikui isdave, o ne iki metu galo :/

 36. Sveiki,sakykit,ar su siuo moksleivio pazymejimu prefesiniu mokyklu moksleiviams galioja nuolaida viesajame transporte?

 37. O vilniaus viesajame transporte jis galioja

 38. Laba diena, norėjau paklausti ar ISIC moksleivio pažymėjimo turėtojui taikomos viešojo transporto nuolaidos?

  • Sveiki,

   Pagal LR Transporto lengvatos įstatymą lengvata tarpmiestiniam transportui suteikiama tik studentams.

   • Tai taip suprantu, įsigijus ISIC moksleivio pažymėjimą, nuolaida viešajame transporte nebus taikoma?

    • Pagal minėtą įstatymą nuolaida neturi būti suteikta.

     • Sveiki, profesinių mokyklų dieninio skyriaus mokiniams turėtų būti suteikiamos lengvatos transportui (tarpmiestiniam), bet pasigaminus šį nuolaidos nebus taikomos? Nes Jūsų teigimu: “Pagal LR Transporto lengvatos įstatymą lengvata tarpmiestiniam transportui suteikiama tik studentams.”

     • Sveiki, Rasa,

      Šiuo metu su ISIC pažymėjimu transporto lengvata suteikiama tik studentams.

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas.Privalomi laukai pažymėti *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top