ISIC tarptautinis studento pažymėjimas

ISIC - tarptautinis studento pažymėjias

ISIC  (International Student Identity Card) – vienintelis tarptautinis studento pažymėjimas, tavo studento statusą įrodantis ne vien Lietuvoje, bet ir beveik visame pasaulyje. ISIC išduodamas aukštųjų mokyklų (kolegijų bei universitetų) nuolatinių studijų studentams (statusą Studentų registre galite patikrinti čia).  ISIC kartu yra ir nuolaidų kortelė, suteikianti daugiau nei 40 000 nuolaidų 132 pasaulio valstybėse ir daugiau kaip 1 000 nuolaidų Lietuvoje. Su ISIC  savo aukštojoje mokykloje pasiimk knygas, laikyk egzaminus ar prisijunk prie aukštosios mokyklos informacinės sistemos.

ISIC studento pažymėjimo privalumai:

 • ISIC tarptautinis studento pažymėjimas galioja ne vien Lietuvoje, bet ir 132 pasaulio šalyse;
 • taikoma studentiška viešojo transporto nuolaida miesto autobusuose, troleibusuose ir mikroautobusuose. Informaciją apie transporto lengvatą rasi čia;
 • taikoma studentiška viešojo transporto nuolaida tarpmiestiniuose autobusuose ir traukiniuose. Informaciją apie transporto lengvatą rasi čia;
 • nuolaidos studentams daugiau nei 1000 vietų Lietuvoje;
 • nuolaidos studentams 40 000 vietų 132 pasaulio valstybėse;
 • integruotas Vilniaus/Kauno elektroninis bilietas ir studento pažymėjimas vienoje kortelėje;
 • specialūs kelionių pasiūlymai iš Zigzag Travel;
 • išskirtiniai ERGO kelionių draudimo pasiūlymai;
 • visas nuolaidas turėk su savimi ISIC „Pulsas” žurnale ir www.isic.lt svetainėje;
 • kartą per mėnesį ieškok geriausių ISIC pasiūlymų savo elektroniniame pašte.

ISIC studento pažymėjimo galiojimo terminas yra fiksuotas: 

 • 1 –  3 kursų studentams pažymėjimas galioja 16 mėn., skaičiuojant nuo kiekvienų metų rugsėjo 1 d. iki sekančių metų pabaigos (2016/09-2017/12). Pvz, jei pažymėjimą pasigaminsi 2016 metų rugsėjį, jis galios iki 2017 gruodžio pabaigos, jei pažymėjimą pasigaminsi 2017 sausį ar vėliau, tavo ISIC galios iki 2017 gruodžio pabaigos;
 • paskutinių kursų studentams pažymėjimas galioja 12 mėn., skaičiuojat nuo kiekvienų metų rugsėjo 1 d. iki rugsėjo 30 d. (2016/09-2017/09);
 • paskutinių kursų studentams, kurių studijų laikotarpis yra trumpesnis, pavyzdžiui 3,5 ar 1,5 metų, Pažymėjimas galioja 9 mėn., skaičiuojat nuo kiekvienų metų rugsėjo 1 d. iki gegužės 31 d. (pvz: 2016/09-2017/05).

Studento statusas bei studijų trukmė tikrinami studentų registre. Savo statusą, kurį patvirtina aukštoji mokykla, galite matyti čia: https://studentai.emokykla.lt/studreg/ (Viešam vartotojui->Studento pažyma).

ISIC studento pažymėjimo kaina:

 • ISIC studento pažymėjimas kainuoja €9;
 • ISIC su integruotu elektroniniu viešojo transporto bilietu kainuoja €10.

Kad pasigamintum ISIC studento pažymėjimą per 5 min. į išdavimo centrą atsinešk:

 • asmens dokumentą: pasą, asmens tapatybės kortelę arba vairuotojo pažymėjimą;
 • 3 x 4 cm dydžio dokumentinę nuotrauką arba nusifotografuok vietoje;
 • užsienio aukštųjų mokyklų studentai turi pateikti nuolatinių studijų studento statusą patvirtinantį dokumentą: galiojantį studento pažymėjimą ar originalią pažymą iš mokymosi įstaigos, ji turi būti ne senesnė nei 3 mėn. su nurodyta studijų pabaigos data;

Užsisakyk ISIC nekeliant kojos iš namų:

 • užpildyk savo asmens duomenis;
 • pridėk asmens dokumentą;
 • pridėk savo nuotrauką;
 • pasirink pristatymo vietą.

Sveikiname! Tu jau ISIC bendruomenės dalis!

149 komentarai

 1. Sveiki, jei užsisakau isic pažymėjimą, tik neesu garantuota, kad gera nuotrauka. Ar jei netiks nuotrauka su manim susisieks el.paštu ar kaip ?

  • Laba diena, Agne,
   ačiū už klausimą. Esate visiškai teisi – jei nuotrauka netiks, su Jumis bus susisiekta el. paštu.

 2. Sveiki, jei esu paskutinio kurso studentė ir dabar pasidaryčiau ISIC studento pažymėjimą, iki kada jis man galiotų?

  • Laba diena, Simona,
   jei Jūsų studijų pabaiga yra birželį, ISIC pažymėjimas galios iki š.m. rugsėjo 30 d.

 3. Sveiki,
  ar po studiju nutraukimo, isic reikia grazinti universitetui taip pat kaip lsp ar nebus taikomos lengvatos, kaip studentui?

  • Sveiki, Karina,

   ačiū už klausimą.
   Nutraukus studijas, ISIC pažymėjimas tampa negaliojančiu, todėl automatiškai prarandamos ir visos studentams priklausančios lengvatos.
   Tiek pasibaigus pažymėjimo galiojimui, tiek nutraukus studijas, pažymėjimo grąžinti nereikia.

 4. Labas diena,
  Norėjau pasiteirauti, kiek laiko galiotų ISIC pažymėjimas užsisakius jį dabar? Studijos baigiasi 2016-02-01.

 5. Sveiki, norejau paklausti, jei fotografuociausi vietoje (kur daro isic) man reiketu moketi uz fotografavima?

 6. Sveiki, mano isic pažymėjimo galiojimas pasibaigė. Ar kainuoja prasitęsti? Taip pat, iki kada galiotų isic pažymėjimas, jei jį pratęsčiau. Esu paksutinio kurso studentė, studijos baigiasi birželio 30d. Ačiū

  • Laba diena, Greta,

   ačiū už klausimą. ISIC pažymėjimų galiojimas nepratęsiamas – tokiu atveju reikėtų užsisakyti naują. Kadangi esate paskutinio kurso studentė, Jūsų pažymėjimas galiotų iki 2016 m. rugsėjo 30 d. imtinai.

 7. Sveiki, jei dabar pasidaryčiau pažymėjimą (studijos baigiasi birželį, paskutiniai metai) iki kada jis galiotu?

  • Laba diena, Monika,
   ačiū už klausimą. Jūsų pažymėjimas galiotų iki 2016 m. rugsėjo 30 d. imtinai.

 8. Ar galima užsisakyti naują ISEC, nors esu sustabdžiusi magistro studijas iki 2017-04-30 arba prasitęsti dabartinį galiojanti studento ISIC pažymėjimą ?

 9. Sveiki, ar reikia ISIC pazymejima aktyvuoti?

 10. Sveiki, jei esu paskutinio kurso magistratūros studentė ir dabar pasidaryčiau ISIC studento pažymėjimą, iki kada jis man galiotų?

  • Laba diena, Kristina,

   jeigu Jūsų studijos baigiasi š.m. birželio 30 dieną – ISIC pažymėjimas galiotų iki 2016 m rugsėjo 30 d.

 11. Laba diena,

  mokausi nuolatinių dieninių studijų forma, studijos truks iki 2017.01.31

  Norėčiau pasiteirauti, iki kada galiotų ISIC pažymėjimas, jei pasigaminčiau jį dabar, prieš vasaros sezoną. Ar iki 2016.09.31, ar iki 2017.05.31, ar iki 2017.09.31?

  • Sveiki, Laura,

   ISIC pažymėjimas, jei užsisakysite jį dabar, galios iki 2016 12 31.

   • Ačių už greitą atsakymą.
    Tuo tarpu užsisakius pažymėjimą 2016.09, turėtų galioti iki 2017.05.31?

    • Laura,
     taip, jūs visiškai teisi – užsakius pažymėjimą šių metų rugsėjį, jis galiotų iki 2017 05 31 imtinai.

 12. studijas tureciau baikti siu metu birzlei, taciau pasiimsiu akademines ir baiksiu 2017, ar turiu galimybe pasidaryti isic ? ir kaip man jis galiotu ?

  • Sveiki,

   Studento statusas bei studijų trukmė tikrinami studentų registre. Jeigu registre bus nurodyta, jog pasiėmėte akademines atostogas, ISIC bus išduodamas pagal aukštosios mokyklos nurodytą studijų baigimo datą. Savo statusą, kurį patvirtina aukštoji mokykla, galite matyti čia: https://studentai.emokykla.lt/studreg/ (Viešam vartotojui->Studento pažyma).

   Pažymėjimo galiojimo terminas yra fiksuotas:
   1 – 3 kursų studentams galioja 16 mėn., skaičiuojant nuo kiekvienų metų rugsėjo 1 d. iki sekančių metų pabaigos (pvz: 2015/09-2016/12);
   paskutinių kursų studentams galioja 12 mėn., skaičiuojat nuo kiekvienų metų rugsėjo 1 d. iki rugsėjo 30 d. (pvz: 2015/09-2016/09);
   paskutinių kursų studentams, kurių studijų laikotarpis yra trumpesnis, pavyzdžiui 3,5 ar 1,5 metų, Pažymėjimas galioja 9 mėn., skaičiuojat nuo kiekvienų metų rugsėjo 1 d. iki gegužės 31 d. (pvz: 2015/09-2016/05).

 13. Sveiki,
  Kiek laiko asmens duomenys yra saugomi isic sistemoje?

 14. Laba diena,

  ar nuolatinių studijų studentui esančiam akademinėse atostogas galima išsiimti ISIC pažymėjimą?

  Ačiū.

  Pagarbiai,

  • Laba diena, Simona,
   taip, ISIC pažymėjimas išduodamas ir studentams, pasiėmusiems akademines atostogas.

  • Laba diena, Simona,
   taip, ISIC pažymėjimas išduodamas ir studentams, pasiėmusiems akademines atostogas.

 15. Sveiki. Galioja nuo rugsejo. Ta prasme, jeigu as dabar ji uzsisakyciau, jis man butu greit padarytas, bet negaleciau juo naudotis, nes jis pradetu galioti tuos 16 men tik nuo rugsejo?

  • Sveiki, Erikai,

   jei ISIC pažymėjimą užsisakytumėte dabar, jis galiotų iki šių metų galo – 2016 gruodžio 31 d., na o jeigu užsisakytumėte rugsėjo mėnesį, ISIC galios iki 2017 gruodžio 31 d.

 16. Sveiki, esu 2 kurso nuolatinių magistrantūros studijų studentė (studijų trukmė buvo 2 metai), atsiskaityti su universitetu, t. y. ir grąžinti LSP turiu iki birželio 20 dienos. Ar aš dar galiu užsisakyti ISIC studento pažymėjimą ir, jei galiu, kiek laiko jis galiotų?

 17. Sveiki. Koks pagrindinis skirtumas tarp ISIC pažymėjimų tipų. Paprastas pažymėjimas (9 eur) reiškia, kad reikia papildomai turėti vilniečio kortelę, o jei pažymėjimas su integruotu bilietu, tai reiškia, kad galima važinėti be vilniečio kortelės tačiau reikėtų pildytis isic pažymėjimą (jei tai yra įmanoma)?

  • Laba diena, Inga,

   taip, esate visiškai teisi – klasikinis ISIC pažymėjimas – tai studento pažymėjimas, patvirtinantis, jog studijuojate ir nuolaidų kortelė viename. ISIC pažymėjimas su integruotu viešojo transporto bilietu – tai studento pažymėjimas ir transporto bilietas viename. Jį papildyti viešojo transporto bilietais kaip ir įprastą vilniečio kortelę. Tiesa, norėdama pildyti bilietą internetu, prieš tai parašykite mums el. laišką adresu info@isic.lt su užklausa ir mes atsiųsime jums bilieto kodą, reikaliną pildymui.

 18. Užsisakiau ISIC savaitės pradžioj. Kaip aš sužinosiu, kada jau galiu ateiti jo pasiimti?

  • Laba diena, Aida,
   įprastai patvirtinimo, jog pažymėjimas pagamintas nesiunčiame, nes jis gaminamas tik tada, kai atvykstate į pasirinktą ISIC išdavimo vietą. Taigi atsiimti pažymėjimą galite atvykti bet kuriuo Jums patogiu metu – ISIC bus pagamintas vos per porą minučių.

 19. Sveiki, užsisakiau ne ISIC, bet ITIC pažymėjimą su pristatymu į namus. Kaip žinosiu, kad jis tikrai gaminamas? Ar turiu pranešti darbovietei?

 20. Sveiki,
  esu pirma kursa baigusi studente ir uzsisakiau isic pazymejima sia savaite, ar jis galios vasaros metu?

  • Laba diena, Emilija,
   ačiū už klausimą. Taip, žinoma, visomis studentiškomis nuolaidomis ir privilegijomis galėsite naudotis ir vasarą!

 21. Laba diena. As esu 4 kurso studentas, kuriam baigsis lsp galio Liepos 1d. Ar as galiu dar pasidaryt isic kortele? Ir iki kada ji galios? Aciu

  • Sveiki, Tadai,
   žinoma, užsisakyti ISIC pažymėjimą vis dar galite. Jis galios iki 2016 rugsėjo 30 d.

 22. Sveiki,
  baigiau trečią kursą, ir noriu užsisakyti pažymėjimą, nes vyksiu į kelionę,tai norėjau paklausti iki kada man jis galios?

  • Laba diena, Simona,
   Jūsų ISIC pažymėjimas galios iki šių metų pabaigos, t.y. 2016-12-31.
   Paskutinių kursų studentams, ISIC pažymėjimas galioja iki 2016-09-30.

 23. Sveiki. Ką tik baigiau 4 kursą, mokytis liko dar dveji metai. Kiek galiotų manasis ISIC pažymėjimas, jei jį dabar užsisakyčiau?

  • Sveiki, Silvija,
   jei pažymėjimą užsisakytumėte dabar, Jūsų ISIC galiotų iki šių metų pabaigos, t.y. 2016-12-31.

 24. Sveiki, jeigu užsisakyčiau ISIC dabar – liepos mėn. pradžioje kiek laiko jis galiotų? (Katik baigiau pirmą kursą, mokytis dar liko pustrečių metų)

 25. Laba diena, baigiau mokslus 2016-06-23, ar dar yra galimybė pasidaryti isic nes vykstu i užsienį ir žinau kad su ja gaučiau nuolaidą viešąjam transportui? Kur reikėtų kreiptis?

  • Laba diena, Greta,
   jei studijas jau baigėte ir nebesate studentė, ISIC studento pažymėjimo išduoti, deja, nebegalime.

 26. Laba diena, norėčiau paklaust jei įstojau į ASU išlyginamasias nuolatines studijas, ar man bus galima pasidaryti ISIC pažymėjima?

  • Sveiki, Tautvydai,
   Viskas priklauso nuo to, ar turėsite studento statusą Studentų registre. Jeigu studijų sutartyje nurodyta, kad esate nuolatinių studijų studentas (ne klausytojas) ir studijų pabaigoje gausite bakalauro diplomą (ne pažymą apie išklausytus dalykus) – ISIC studento pažymėjimą galėsime išduoti.

 27. Labas vakaras.
  As palikau savo ISIC kortele uzsenyje, su savim turiu tiktais NUS. Gal zinote ar reikalynga rodyti savo ISIC kortele perkdami tarpmiestini autobuso bileta, ar ISIC korteles numerio ir NUS pazymejimo yra pakankama?
  Is karto aciu uz atsakyma.

  • Sveiki, Diana,

   Deja, Lietuvoje teisę į lengvatą įgijate tik pateikę ISIC pažymėjimą (NUS kortelė ir pažymėjimas gali būti integruoti vienoje kortelėje, tačiau viena pusė privalo būti ISIC).

 28. Sveiki, ar reikia nuplėšti apsauginę plėvelę ant isic ar ji turi būti?

 29. Sveiki, turiu studento pažymėjimą su viešojo transporto elektroniniu bilietu. Kažkur skaičiau, jog norint papildyti bilietą internetu reikia turėti pažymėjimo kodą. Ar būtų įmanomą jį gauti? Ačiū už atsakymą.

  • Sveiki, Rūta,

   ISIC pažymėjimą su integruotu viešojo transporto bilietu galite pasipildyti bet kuriame Lietuvos spaudos kioske. Jei bilietą pageidaujate pildyti internetu, prieš tai parašykite mums el. laišką adresu info@isic.lt nurodydama savo ISIC pažymėjimo numerį – atsiųsime Jums viešojo bilieto numerį, kurio reikės norint papildyti bilietą.

 30. Laba diena. Ar labai negerai, jei nuplėšiau apsauginę plėvelę??

  • Sveiki, Danguole,

   apsauginės plėvelės nuplėšti nereikėjo – tai viena ir apsauginių ISIC pažymėjimo dalių, ne jos jis laikomas negaliojančiu. Jei turite galimybę, maloniai prašome atvykti į mūsų centrinį biurą J. Basanavičiaus g. 30 Vilniuje – sutvarkysime Jūsų pažymėjimą.

 31. sveiki, kod4l kai paspaudžiu, kad apmokėsiu per DNB mane išmeta iš viso ir reik iš nauo pildyti?

  • Greta,
   pabandykite užpildyti užsakymo formą iš naujo – pasirinkus Jums tinkamą banką, sistema turėtų nuvesti į apmokėjimo langą. Patikrinome galimybę apmokėti per DnB banką – viskas sklandžiai veikia, pabandykite dar kartą.

 32. Sveiki,

  Esu magistrantūros nuolatinių studijų pirmakursė. Studijų laikotarpis – 2 metai. Jei užsisakyčiau pažymėjimą, kiek laiko jis galiotų?

  • Sveiki, Migle,
   Jūsų ISIC studento pažymėjimas galiotų nuo 2016 09 01 iki 2017 12 31. Vėliau, jei pageidausite, pažymėjimą galėsite užsisakyti dar kartą.

 33. Sveiki,

  Esu pirmo kurso magistro ištęstinių studijų studentė. Studijų laikotarpis 3 metai. Ir man yra suteikiamas pilnas studento statusas, bet studentų pažymėjimas universiteto neduoda nuolaidos viešajam transportui. Taigi noriu paklausti ar su jūsų ISiC pažymėjimu būtų duodama nuolaida transportui ar apskritai išduotumėte pažymėjimą ?

 34. Sveiki, ar yra galimybė keisti ISIC atsiėmimo vietą?

 35. Laba diena,

  Jeigu aš esu paskutinių kursų studentė ir mano studijos baigiasi 2017 01, o ISIC užsisakyčiau šiuo metu, ar jis galiotų 9 mėn nuo užsakymo datos? Ačiū

 36. Sveiki,
  Ar magistrantai gali gauti ISIC?

  • Sveiki, Elena,
   taip, ISIC studento pažymėjimą gali įsigyti ir nuolatinių magistro studijų studentai.

 37. Ar numatoma akcija, kuri kazkada buvo isic uzsisakyti nemokamai ?

 38. Sveiki. Ar isic pažymėjimas galioja ištęstinio kurso studentams?

 39. Sveiki ar gruodžio mėnesį dar galioja kortelė ar tik iki gruodžio?

  • Sveiki Jūrate,
   Jei ant Jūsų pažymėjimo nurodyta, jog jis galioja iki 12/2016, tai reiškia, jog juo dar galite naudotis VISĄ GRUODŽIO MĖNESĮ. Nelaukite naujųjų metų – užsisakykite naują pažymėjimą jau DABAR https://goo.gl/LEjKx7

 40. Sveiki,

  Ar man reikia uzsisakyti nauja pazymejima jei nuo I kurso 2 semestro keiciu mokymo istaiga ar galima kazkaip pakeisti informacija apie mokymo istaiga? studijos nuolatines.

 41. Laba diena,

  Per kiek laiko pagaminamas isic studento pažymėjimas?

  • Sveiki, Milda,

   Pažymėjimas visuose ISIC išdavimo centruose pagaminamas per keletą minučių. Jei pažymėjimą užsisakote internetu su pristatymu į namus, pažymėjimas 1-3 d. d. laikotarpyje bus pagamintas ir išsiųstas paštu (užsisakę internetu taip pat galite atsiimti ir mūsų biure). Siuntimo atveju, pažymėjimas Lietuvos ribose keliauja apie 3-5 d.d. SEB ISIC Mactercard išdavimas trunka iki 5 darbo dienų.

 42. Sveiki. Esu 5 kurso studentė (iš viso 6 kursai), mano pažymėjimas galioja iki 2018.07.01. Kiek galios mano ISIC pažymėjimas jeigu jį užsisakysiu šiomis dienomis?

 43. Sveiki, per kiek laiko pagaminate ISIC?

  • Sveiki,

   Pažymėjimas visuose ISIC išdavimo centruose pagaminamas per keletą minučių. Jei pažymėjimą užsisakote internetu su pristatymu į namus, pažymėjimas 1-3 d. d. laikotarpyje bus pagamintas ir išsiųstas paštu (užsisakę internetu taip pat galite atsiimti ir mūsų biure). Siuntimo atveju, pažymėjimas Lietuvos ribose keliauja apie 3-5 d.d. SEB ISIC Mactercard išdavimas trunka iki 5 darbo dienų.

 44. Laba diena, kokio dydžio nuotraukos reikia. Nes dedu 3×4 ir nepriima?

  Ar galima pasidaryti dar isic jei jau baigiasi galiojimas studento pažymejimo?

  • Sveiki, Milda,

   Pabandykite įkelti kitą nuotrauką arba pakeisti nuotraukos formatą į jpeg. Jei vis tiek nepavyks, atsiųskite ją mums paštu info@isic.lt su vardu ir pavarde.
   Pažymėjimą dar galite pasigaminti, kol esate studentų registre. Jei Jūsų LSP galiojimas dar nesibaigė, registre dar turėtumėte būti.

 45. Sveiki,

  kiek laiko galiotų pažymėjimas, jei užsisakyčiau jį dabar, o mano studijos baigiasi 2018 birželį?

 46. Laba diena, jeigu mano studijos baigsis 2017 07 01 iki kada galiotų ISIC, jei dabar užsakyčiau?

 47. Sveiki. Mano studijos laikinai nutrauktos iki 10 mėnesio. Studento pažymėjimas man kolkas yra negaliojantis? Klausiu dėl transporto lengvatos. Ačiū!

  • Sveiki, Diana,

   Jūs vis dar turite studento statusą, nesvarbu, kad studijos laikinai sustabdytos, todėl galite naudotis visomis ISIC lengvatomis ir nuolaidomis :)

 48. Ar galima užsisakyti naują ISEC, nors esu sustabdžiusi magistro studijas iki 2017 lapkričio mėn.,?

 49. Sveiki, per kiek laiko pažymėjimas yra padaromas ir atsiunčiamas?

  • Sveiki, Silvija,

   Jei pažymėjimą užsisakote internetu ir atliekate apmokėjimą, pažymėjimas 1-3 d. d. laikotarpyje bus pagamintas ir išsiųstas paštu. Pažymėjimas Lietuvos ribose keliauja apie 3-5 d.d.

 50. Sveiki, iki kada galiotų pažymėjimas jei užsisakyčiau dabar? Studijos trunka iki 2018 birželio pabaigos

 51. Užsisakiau pažymėjimą, bet jokio laiško apie užsakymą negavau. Ar ir neturėjau gauti? Gal netyčia nepatvirtinau visko iki galo.. Gausiu laišką tiktada kai pažymėjimas bus pagamintas?

 52. sveiki,
  kodėl vis dar negaunu savo isic kai uzsisakiau pries menesi i namus apmokejau o isico dar vis nagavau

 53. Sveiki. Ar gali ISIC kortelę atsiimti tam tikrame punkte artimasis, jei pats negali atvykti?

 54. Sveiki, jei dabar užsisakyčiau isic studento pažymėjimą, nuo kada iki kada jis galiotų?

  • Sveiki, Augmina,

   Priklauso nuo to, kada yra Jūsų studijų pabaiga. Jei baigiasi birželį, ISIC galiotų iki rugsėjo 30d., jei studijų pabaiga – kitais metais ar vėliau, ISIC galiotų iki šių metų gruodžio 31d.

 55. sveiki,
  kokia nuolaida taikoma tarptautiniams autobusams? 50 proc? ar 20 proc?
  Taip pat ar galima nuplėšti apsauginę plėvelę nuo pažymėjimo?

  • Sveiki, Simona,

   Tarpmiestiniams autobusams su ISIC studento pažymėjimu taikoma 50% nuolaida, dėl tarptautinių autobusų reikia teirautis tos bendrovės, su kuria norite keliauti.

 56. Laba diena,
  Iki kada galiotu ISIC uzsisakius ji 2017.03.15(1 kursas)? Taip pat ar galima kur nors stebeti kada bus padaromas ISIC?

  • Sveiki, Gabriele,

   Galiotų iki šių metų gruodžio 31d. Užsisakius ISIC ir pasirinkus padalinį, kuriame norite atsiimti, galite iš karto keliauti tiesiai į jį – pažymėjimas bus pagamintas per 5 minutes. Pasirinkus pristatymą į namus, pažymėjimą gausite per 3-5 darbo dienas.

 57. Sveiki,
  Įsigijau Jūsų pažymėjimą ir planuoju vykti į Latviją. Perkant bilieta pasakė, kad su tokiu pažymėjimu nėra taikomos jokios nuolaidos, nes man virs 26 metų. Ar gai taip elgtis autobusų stotis ir neduoti nulaidos??

  • Sveiki, Albertai,

   Gal galite patikslinti, kokia autobusų stotis nesuteikė nuolaidos ir kokiam bilietui? Susisieksime.

   • del nuolaidos nesuteikimo

    čia yra būtent Klaipėdos autobusų stotis. Mano norima kelionė autobusu Klaipėda-Ryga. Aš pats niekur nerandu jų pasakyto nurodymo, kad studentas gali būti tik iki 26 metų ir, kad tik tada yra taikoma nuolaida.

    • Apgailestaujame, tačiau šiuo atveju nuolaida tarptautiniams maršrutams nesuteikiama, galite rinktis kitus vežėjus, kurie taiko tokią nuolaidą su ISIC pažymėjimu: Ecolines -10% arba Eurolines -10%. Apgailestaujame už patirtus nepatogumus.

 58. Sveiki,ar turint LSP galima turėti ir ISIC?

 59. Laba diena, prasau pagalbos, noreciau uzsisakyti isic,taciau neranduv savo mokymo istaigos sarase.. Studijuoju Vilniaus kolegijoje.

 60. Sveiki, studijuoju Jungtinėje Karalystėje, šiuo metu esu pirmakursis. Pirmas kursas baigiasi liepos 1 d. Visos studijos – 2019 m. liepos mėn. Jei užsisakyčiau kortelę dabar, iki kada ji galiotų?

 61. Sveiki,
  jeigu ant mano pažymėjimas galioja iki 2017-05, ar tai reiškia, kad jis galioja ir gegužę?
  labai ačiū!

 62. Sveiki, puslapyje neradau informacijos apie ISIC studento pažymėjimo gaminimo laiką.
  Užsisakiau pažymėjimą elektroniniu būdu, tačiau nežinau kada galėsiu jį atsiimti.

  • Sveiki, Viktorija,

   Užsisakius pažymėjimą, jį galima atsiimti iš karto, užsukite į užsakymo metu pasirinktą padalinį.

 63. Sveiki, mano ISIC studento pažymėjimo galiojimas baigiasi 2017/05. Ar šis pažymėjimas galioja visą gegužės mėnesį?
  Ačiū.

 64. Sveiki, studijas turėčiau baigti šį birželį. Ar galėčiau pasigaminti isic, kuris galiotų iki rugsėjo 1d., nes vis tiek planuoju studijuoti magistrą
  Ačiū

  • Sveiki, Akvile,

   Taip, galite, tik ISIC galiotų ne iki rugsėjo 1, o iki rugsėjo 30 :) Įstojusi į magistrą, galėsite pasigaminti naują, ilgesnio galiojimo.

 65. Mane domina tas pats klausimas kaip viršuje.

 66. sveiki, užpildžiau prašymą dėl isic užsakymo internetu, visus rekvizitus nurodžiau, apmokėjau. tikėjausi, kad bus nurodyta, kada galiu tikėtis šio pažymėjimo savo nurodytu pašto adresu. tai per kiek dienų jis atsiunčiamas ?

 67. Sveiki,
  Birželio 21 dieną baigiu studijas, ar yra galimybė iki baigimo pasigaminti ISIC ir kiek laiko jis galiotų? Pažymėjimas reikalingas kelionei į užsienį. Ačiū.

  • Sveiki, Auste,

   Jei universitetas dar neišbraukė jūsų iš studentų registro (įprastai išbraukia gavus diplomą, tačiau būna atvejų, kai išbraukiama ir anksčiau), ISIC galėsime išduoti, jis galiotų iki šių metų rugsėjo 30 d.

 68. Sveiki, jei internetu užsisakiau isic pažymėjimą pirmadienį, ar turėjau gaut kažkokią patvirtinimo žinutę? Kada galėčiau tikėtis atsiimti?

  • Sveiki, Elena,

   Jei užsisakėte pažymėjimą atsiimti viename iš padalinių, užsakymo gale turėjo išmesti, kad jau galite keliauti atsiimti savo pažymėjimo, kadangi duomenis gauname iš karto – laukiame atvykstant! :)

 69. Sveiki, jei siais metais baigiau universiteta (birzelio men), tai vis dar galiu uzsakyti ISIC iki rugsejo ar jau pavelavau?

 70. Sveiki,
  katik baigiau studijas, ir mano studento pažymėjimas baigėsi 2017-06-30, ar aš dar galiu užsisakyti dar ISIC??

 71. Laba diena, neseniai baigiau kolegija, dabar stosiu išlyginamųjų į kitą aukštąją, ar turėsiu galimybę naudotis jūsų studento pažymėjimu? Ačiū.

 72. Sveiki :)
  jei užsisakiau pažymėjimą dabar, liepos 18, ( nuo rugsėjo būsiu magistrantūros antrame kurse), kada galėčiau tikėtis jį gauti? Ačiū už atsakymą.

  • Sveiki, Jolita,

   Užsisakiusi galite iš karto vykti į pasirinktą punktą, ISIC išduodamas per 5 minutes. Jei pasirinkote pristatymą į namus, pažymėjimas iki jūsų keliaus 3-5 darbo dienas.

 73. Sveiki, ISIC pažymėjimą pasidariau Danijoje ir vietoje kortelės pasirinkau turėti telefoninę jo versiją (oficialioje ISIC programėlėje). Ar toks pažymėjimas turi tas pačias nuolaidas Lietuvoje, kaip ir kortelė? Ačiū.

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas.Privalomi laukai pažymėti *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top
Naujovės atneša daug nežinomybės: ką daryti, kur eiti, į ką kreiptis? Šiame žinyne surinkome visus dažniausius šviežių studentų klausimus ir į juos atsakėme!
AR ŽINAI VISKĄ, KĄ TURĖTŲ ŽINOTI STUDENTAS?
* Tavo duomenys nebus dalinami trečiosioms šalims
Į tavo el. paštą nusiuntėme nuorodą, kurią paspaudęs parsisiųsi žinyną. Ji turėtų atkeliauti poros minučių bėgyje.
PROTINGAS ŽINGSNIS! PASITIKRINK PAŠTO DĖŽUTĘ