Jaunimo organizacijoms

Bendradarbiaukime!

Jeigu Tu atstovauji vienos jaunimo organizacijų, inicijuojančios jaunimo judėjimus, švietėjiškas akcijas ir renginius, interesus, parašyk mums el. paštu info@isic.lt - tapkime partneriais!

ISIC Lietuva veikla sukasi apie studentus, mokinius ir visą akademinę bendruomenę. Mes rūpinamės jų gerove, privilegijomis bei galimybėmis tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje. Jei jūsų organizacijos ir mūsų vizijos ir interesai sutampa, mielai išklausytume jūsų pasiūlymus, kaip galėtume bendradarbiauti. Ir net jei neturite konkretaus pasiūlymo, vis tiek laukiame jūsų žinutės – esame tikri, jog kartu sugalvosime, kaip bendromis jėgomis siekti bendrų tikslų :)

Norėdami pateikti bendradarbiavimo pasiūlymą ar inicijuoti bendrą projektą, susisiekite su mumis el. paštu info@isic.lt.

Kaip galime bendradarbiauti?

 Co-Brand Siūlome jūsų organizacijos viduje įdiegti ISIC pažymėjimų sistemą. Jie gali būti naudojami:

  • studentų, mokinių ar pedagogų privilegijoms bei nuolaidoms;
  • identifikavimo tikslams;
  • praėjimui į patalpas;
  • organizacijos įvaizdžio bei išskirtinumo vystymui;
  Komunikacijos mainai Viskas paprasta – mes, naudodami savo komunikacijos kanalus, prisidėsime prie informacijos apie jūsų veiklą sklaidos, o jūs mainais tuo pačiu padėsite mums!

 Bendri projektai Turite idėją, susijusią su jaunimu? Visuomet išklausysime! Siųskite projekto detales į  info@isic.lt ir galėsime aptarti, kaip galėtume kartu tai įgyvendinti.

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas.Privalomi laukai pažymėti *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top