Labas!

For ENGLISH version, CLICK HERE.

Susipažinkim!
Aš – Tavo pažymėjimas. Kartu mes galim tūkstančius dalykų. Štai svarbiausi:

Tavo statuso įrodymas 130 valstybių

Pažymėjimas užtikrina, kad studentu/ moksleiviu/ pedagogu Tave laikys ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje! Tai reiškia, kad su savo ISIC/ITIC galėsi naudotis ir užsienio šalyje jos studentams/ moksleiviams/pedagogams galiojančiomis privilegijomis. Šiandien Tavo pažymėjimas galioja 130 valstybių visame pasaulyje. Visą jų sąrašą bei oficialius tinklapius, nuolaidas ten ir kt. informaciją rasi čia.

Transporto lengvatos

Jeigu esi studentas ar moksleivis, su ISIC Lietuvoje Tau galioja viešojo transporto lengvatos. Visą informaciją apie transporto lengvatas, jų dydžius ir taikymą rasi čia.
Geriausia tai, jog neretai užsienyje taip pat galioja nuolaidos įvairioms transporto rūšims ar net viešojo lengvatos. Daugiau apie nuolaidas transportui užsienyje rasi čia. 

Nuolaidos ir privilegijos

Su ISIC Tau galioja begalė nuolaidų Lietuvoje. Peržiūrėti nuolaidas Lietuvoje gali čia.
Taip pat tūkstančiai nuolaidų užsienyje. Tiksliausią informaciją visuomet rasi oficialiose ISIC šalių svetainėse. Taip pat nuolaidas gali naršyti Tarptautinėje duomenų bazėje bei ISIC mobiliojoje programėlėje.

Kelionės į užsienį

Jeigu keliauji į užsienį, būtinai pasiimk kartu ISIC! Planuodamas kelionę toje šalyje Tau su ISIC galiojančias nuolaidas pasitikrink tos šalies oficialioje tos šalies ISIC svetianėje. Visą jų sąrašą bei oficialius tinklapius, nuolaidas ten ir kt rasi čia. Taip pat nuolaidas gali naršyti Tarptautinėje duomenų bazėje ar skiltyje Nuolaidos pasaulyje. Kelis mylimiausius miestus ir jų TOP nuolaidas sudėjome į skiltį KELIAUK SU ISIC. Na, o jeigu prieš tai naršyti nėra laiko, kai būsi vietoj įsijunk ISIC App ir matyk visas netoli Tavęs esančias nuolaidas. 

Virtualus pažymėjimas

Savo telefone gali matyti ir naudotis virtualiu pažymėjimu. Lietuvoje ir daugelyje kitų ISIC šalių jis jau pripažintas tinkamu dokumentu teisei į transporto lengvatą įrodyti. Daugiau informacijos apie savo virtualų pažymėjimą rasi čia.

Išskirtiniai pasiūlymai

Tai ne tik nuolatinės nuolaidos, bet ir trumpalaikiai, labai vertingi SUPER pasiūlymai. Apie juos paprastai pranešame savo Facebooke ISIC Lietuva, taip pat Instagrame @isic_lietuva bei skiltyje Super pasiūlymai. Sek naujienas ir spėsi sugaut tuos nerealius trumpalaikius pasiūlymus! ISIC’as atsipirks iš karto!

ISIC turėtojus kviečiame pavartyti ISIC Puslą – jame rasi savo nuolaidų TOP ir kitos naudingos informacijos, sustiprinsiančios Tavo ir ISIC draugystę!

Spausk ir skaityk!

NAUJOKE, TAU PARUOŠĖM STAIGMENŲ!

Kadangi ką tik įsigijai ISIC, turi IŠSKIRTINĘ PRIVILEGIJĄ! Su kodu BZZISIC5 gausi net -5 Eur nuolaidą savo pirmai kelionei su CityBee!