Anglų kalbos studija (AKS)

10 % nuolaida visoms stovykloms

Tarptautinio anglų kalbos lygio nustatymo testas ir pažyma (CEPT) - 18 EUR

Nuolaida taikoma su:

ISIC (Student card) ITIC (Teacher card) ISIC (Scholar card)

Anglų kalbos studija (AKS) – moderni kalbų mokykla, įkurtą 2009 metais. Gyvai mus rasite Vilniuje ir Kaune, o nuotoliniu būdu esame pasiekiami visoje Lietuvoje ir visame pasaulyje!

  • Anglų kalbos studija ISIC moksleivio pažymėjimo turėtojams (nuo 12 iki 18 metų) suteikia net 10% nuolaidą visoms stovykloms.
  • Studentams ir pedagogams su ISIC pažymėjimu Tarptautinio anglų kalbos lygio nustatymo testas ir pažyma (CEPT) – 18 EUR

AKS rasite kursų įvairovę vaikams, moksleiviams, suaugusiems bei įmonėms. Pagrindinė mūsų teikiama paslauga – anglų kalbos kursai – pritaikyta kiekvieno poreikiams: galite rinktis bendrinius, šnekamuosius ar verslo kalbos kursus, taip pat išmėginti specializuotus modulius teisininkams ar medikams. AKS rasite ir niekur kitur neorganizuojamų gramatikos, žodyno, oratorystės bei tarimo specializuotų kursų.

Moksleiviai bei studentai kviečiami ruoštis IELTS, SAT, GMAT bei TOEFL egzaminams su tarptautinių egzaminų specialistais iš viso pasaulio.

Taip pat visus metus moksleiviams siūlome plačiausią angliškų stovyklų pasirinkimą Lietuvoje – nuo dienos ar savaitgalio stovyklų mokslo metais (Helovino, Kalėdų, Valentino ar Hario Poterio tema!) iki visos savaitės stovyklų vasarą Anykščių rajone.

Vaikams nuo trejų metų rengiamos pamokos derinamos su dailės, muzikos bei vaidybos užsiėmimais.

Anglų kalbos studija yra akredituotas kalbų centras, turintis teisę tikrinti pretendentų į valstybės tarnautojų pareigas anglų kalbos žinias (Cambridge English Placement Test).

Tau taip pat gali patikti: