FBPost_(Karkle'18)_RedFoo_&_Jax_Jones
Nuolaida galioja su:

KARKLĖ LIVE MUSIC BEACH 2018

10 Eur nuolaida tavo festivalio bilietui!!!

“Karklė Live Music Beach” – neabejotinai vienas sėkmingiausių muzikos projektų Lietuvoje ir kol kas vienintelis tokio pobūdžio renginys, sugebėjęs pritraukti beveik 20 000 lankytojų. Per 8-erius metus festivalis tapo atskira maža valstybe ant jūros kranto, kuri gyvuoja tik kelias dienas per metus. Šiemet Karklė vyks rugpjūčio 17-19 dienomis.

Be geros muzikos festivalio organizatoriai šiemet ypatingą dėmesį žada skirti menams ir pramogoms: įvairiuose užsiėmimuose, menininkų pleneruose, sporto varžybose, seminaruose, vandens pramogose ir partnerių siūlomose akcijose svečiai galės dalyvauti 24 valandas per parą. Unikalią atmosferą kurs festivalio dizainas ir dekoracijos, todėl festivaliautojai galės visiškai pasinert į paslaptingą pasaulį. Šių metų atlikėjai pasirodys keturiose scenose – Main stage, Beach stage, Electronic stage ir Latino stage.

O DABAR BOOOOOM!!! TIK SU ISIC galėsi bilietus į Karklę įsigyt su NEREALIA net 20 proc. nuolaida!!! Jeigu su matematika tau nekažką, tai žinok, kad čia daugiau kaip 10 EURŲ!!! Būk normalus, išleisk sutaupytus pinigus protingai!

Jeigu nori griebt šitą superinį pasiūlymą, eik į Tiketą ir ten, pasirinkęs bilietus, suvesk savo pažymėjimo numerį be skaičių. Ir viskas!!! PASITAŠKOM PRIE JŪROS!!!

Ankstesnė nuolaida: EMSI degalinės Kita nuolaida: COPY PRO

Taip pat rekomenduojame

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas.Privalomi laukai pažymėti *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top