MANDALA LOGO
Nuolaida galioja su:

Mandala

15% nuolaida bilietui

Nori trims dienoms pabėgti nuo miesto šurmulio ir pailsėti, atgauti jėgas bei pasikrauti teigiamos energijos miško apsupty? Visa tai ir dar daugiau tau gali pasiūlyti kitoks nei visi festivalis „MANDALA“*! Kodėl turėtum pasirinkti būtent šį festivalį iš gausybės vasaros renginių ir įtraukti į PRIVALAU SUDALYVAUTI sąrašą?

1. Nori būti laimingesnis, jaustis sveikesnis ir atrasti save bei labiau patobulinti savo asmenybę? Visa tai ir daugiau galėsi patirti festivalio „MANDALA“ metu.

2. Čia sužinosi, kaip pasirūpinti vidine ir emocine kūno gerove, įgysi naujų naudingų patirčių ir atsipalaiduosi gamtos apsuptyje tarp pozityviai nusiteikusių žmonių būrio.

3. Festivalyje įvyks daugiau negu 50 skirtingų lavinančiųjų užsiėmimų keturiose erdvėse: Vandens (psichologinėje), Oro (dvasinėje), Ugnies (kūrybinėje)  ir Žemės (kūno). Šios stichijos, būdamos visiškai skirtingos, papildo viena kitą ir sudaro harmoningą visumą.

4. Be to, vakarą galėsi maloniai praleisti laiką pirtelėje bei klausydamasis specialiai šiam festivaliui parinktos atpalaiduojančios koncertinės programos.

5. Festivalyje veiks speciali vaikų erdvė, kurioje Jūsų vaikučiai galės smagiai leisti laiką, kol būsite paskaitoje. Be to, vaikams iki 12 metų įėjimas į festivalį yra NEMOKAMAS!

6. Gamtos apsuptyje palapinėje stovyklausi nemokamai, o norintiems už papildomą mokestį parūpinami sodybos nameliai.

7. Čia galėsi įsigyti vegetariško, veganiško ir žaliavalgių maisto!

 

Festivalio vieta: sodyba „Saulėtas kampelis“, Dalios kaimas.

Daugiau informacijos: mandala.lt

mandala cover photo

 

*ISIC Lietuva neatsako už festivalių organizatorių priimamus sprendimus dėl festivalių organizavimo. ISIC Lietuva neužtikrina ne dėl ISIC kaltės atsiradusių sutrikimų ir/ar asmenų bei trečiųjų asmenų patirtą žalą.

 

Ankstesnė nuolaida: Purpurinis vakaras Kita nuolaida: Bliuzo naktys

Taip pat rekomenduojame

MANDALA LOGO

Mandala

15% nuolaida bilietui
pagrindinis_logo

Lietuvos jūrų muziejus

50% nuolaida bilietams
vilnius+televizijos+bokstas

Televizijos bokštas

5€ nuolaida bilietui moksleiviams ir 3€ nuolaida bilietui studentams į TV BOKŠTO APŽVALGOS AIKŠTELĘ IR RESTORANĄ „PAUKŠČIŲ TAKAS“
gediminas

Gedimino pilies bokštas

3€ nuolaida nuo suaugusiojo bilieto kainos
firsty mokymai isic nuolaida

Firsty.lt

10% nuolaida mokymams
mokymai pro isic nuolaida

Mokymų centras PRO

10 % mokymo paslaugoms
Ethical TEFL High ISIC nuolaida

Ethical TEFL

35% nuolaida visiems kursams

Vienas komentaras

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas.Privalomi laukai pažymėti *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top