hamletas-12-photo-dmitrij-matvejev
Nuolaida galioja su:

OKT Vilniaus miesto teatras

Oskaro Korsunovo teatro spektakliams suteikiama 15% nuolaida (isskyrus spektakli "Zuvedra" ir premjerinius spektaklius)

Oskaro Koršunovo teatras (dabar OKT / Vilniaus miesto teatras) susikūrė 1999 m. kaip nepriklausomas teatras. Teatras pradėjo statyti Lietuvos scenoje dar nerodytą dramaturgiją, skelbdamas, kad laikai pasikeitė ir šiuolaikinis teatras privalo atspindėti šiandienybę. Išlikdamas nepriklausomas, Oskaro Koršunovo teatras remiasi kryptinga meninės programos strategija. Jis netapo paskirų projektų gamintoju, o sukūrė tvirtą repertuarą, apimantį tiek šiuolaikinės dramaturgijos, tiek klasikos pastatymus. Pagrindinis teatro repertuaro kredo: statyti klasiką kaip šiuolaikinę dramaturgiją, o šiuolaikinę dramaturgiją – kaip klasiką. 2004 m. teatrui buvo suteiktas Vilniaus miesto teatro vardas. Pirmas didelis teatro projektas – kartu su Vilniaus miesto savivaldybe organizuotas tarptautinis teatro festivalis Sirenos. Į šį renginį kviečiamos ne tik įdomiausios užsienio trupės, jame pristatoma ir geriausių pastarojo meto lietuviškų spektaklių programa.

Sek naujienas Facebook

Su ISIC/ITIC pažymėjimais Oskaro Koršunovo teatro spektakliams suteikiama 15% nuolaida (išskyrus spektaklį “Žuvėdra” ir premjeras)

Ankstesnė nuolaida: Biliardo klubas ENTRY Kita nuolaida: Kauno Žalgiris

Taip pat rekomenduojame

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas.Privalomi laukai pažymėti *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top