fankas-919
Nuolaida galioja su:

Sporto klubas Fankas

15% nuolaida nuo pilno mėnesinio abonemento sporto klube "Fankas"

sporto klubas fankas nuolaida

Sporto klubas “FANKAS” gyvuoja jau virš 20 metų! Šis Kauno sporto klubas yra įkūrtas daugkartinio Lietuvos sportinės aerobikos čempiono – Andžej Michmel. Pradžia buvo tikrai sunki, bet įsimintina ir nuostabi! Čia visada buvo, yra ir bus puiki nuotaika ir aplinka. Žmonės, kurie ateina į šį Kauno sporto klubą, visada geri, draugiški bei paslaugus – tai verslininkai, studentai, moksleiviai ir kiti. Todėl sporto klube “FANKAS” atmosfera visada pilna energijos, džiaugsmo, juoko bei profesionalumo. Ne vienas Kaune vedantis aerobiką instruktorius pradėjo savo karjerą būtent čia – Kauno sporto Klube “FANKAS”.

sporto klubas fankas nuolaida

Pilnai atsinaujinusio sporto klubo FANKAS plotas – 720 kv. m.. Pas mus rasite tikrai labai platų grupinių užsiėmimų tvarkaraštį (jėgos, ištvermės, kūno dizaino, step, jogos treniruotės), bei didelę treniruoklių salę. Taip pat atnaujinome kardio treniruoklių zoną. Šiuo metu esame vienintelis sporto klubas Kaune, kuris turi pačius naujausius bei inovatyviausius treniruoklius (Pinnacle steperiai, Stairmaster Gountlet laiptiniai treniruokliai, bėgimo takeliai, elipsiniai treniruokliai, stacionarūs dviračiai). Visame sporto klube įdiegta oro vėdinimo bei kondicionavimo sistema. Grupinių užsiėmimų salėje grindų danga yra specialiai pritaikyta, kad mažintų sąnarių apkrovą, o treniruoklių salės grindys turi savarankiškai dezinfekuojamą paviršių ir bakterijos yra šalinamos be cheminių preparatų naudojimo. O po sunkios treniruotės turėsite galimybę atsipalaiduoti saunoje arba turkiškoje pirtyje. 

sporto klubas fankas nuolaida

 

www.fankas.lt

info@fankas.lt 

Facebook

+370 659 95222

Kontaktai:
Tel.: +370 659 95222
 
Ankstesnė nuolaida: Ergo draudimas ZigZag Travel agentūroje Kita nuolaida: Bestdress.lt

Taip pat rekomenduojame

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas.Privalomi laukai pažymėti *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top