trip_screen4
Nuolaida galioja su:

TripLocally

Jokių mokesčių visus metus!

Reikia pinigų? Užsidirbk su ISIC@ TripLocally!

Jeigu esi Vilniuje ir turi porą laisvų valandų, išnaudok jas prasmingai – užsidirbk pinigų! 10 Eur už valandą skamba neblogai? Tai ko dar lauki?! 

Ką reikės daryti? 

Parodyti turistams Vilnių! Gedimino bokštas, Katedros aikštė, Rotušė, o gal ŠMC, NDG, Operos ir baleto teatras, vietinis baras ar skanūs užkandžiai jaukioje senamiesčio kavinėse? Ką tik sugalvosi! Kiekviena valanda Tavo draugijoje verta 10 Eur. Ir svarbiausia, visi jie Tavo, be jokių papildomų mokesčių!!!

Kaip pradėti dirbti? 

Iš Google Play siųskis TripLocally programėlę. Užsiregistruok, ir, kai tik turėsi laisvo laiko, junk žalią šviesą! Gausi užklausas iš turistų, kurie norėtų Tavo draugijoje apžiūrėti Vilnių šiandien pat. Patvirtink, jeigu gavai užsakymą ir gali pabūti jų draugišku vietiniu, susitarkite kur susitiksite, pasivaikščiokite, pasišnekučiuokite ir viskas! Užsidirbai akimirksniu!

Kada ir kaip gausiu atlygį už darbą?

Atlygį gausi dar prieš prasidedant užsakytam Tavo pasivaikščiojimo laikui. Taigi, tikrai būsi garantuotas, jog Tau sumokėta! Uždirbti pinigai nukeliaus tiesiai į Tavo sąskaitą. TripLocally yra visiškai patikimas mokėtojas, kuris naudoja tarptautiniu mastu pripažintą PayPal.me mokėjimų sistemą. Dar neturi PayPal.me? Susikurti savo Paypal.me tau užtruks vos 2 minutes ir svarbiausia – visiškai nemokamai!

Ar man reikės mokėti mokesčius nuo uždirbtų pinigų arba turėti individualios veiklos pažymėjimą?

Kaip jau minėjome, jokių papildomų mokesčių!!! Pagal Lietuvos Respublikos Gyventojų pajamų mokesčio įstatymą, asmenys kurių pajamos iš veiklos per mėnesį yra iki 310 Eur, yra neapmokestinamos. Taigi, nieko nemokėsi ir nereikės jokių kitų dokumentų. Dirbk kad ir nuo dabar!

Jeigu čia darbas, ar turėsiu pasirašyti kokią nors sutartį?

Ne, jokių sutarčių nereikės. Gali pradėti dirbti kada nori ir nedirbti kada tiktai nori. Būk pats sau viršininkas!

Kokias kalbas turiu mokėti?

Pakaks, jeigu mokėsi angliškai. O jeigu sugebėsi vietinius išmokyti poros gražių lietuviškų žodžių – išvis puiku!!!

Ar aš tikrai tinkamas tokiam darbui?

Jeigu tik turi laisvo laiko ir supratimą apie tai, ką norėtų Vilniuje pamatyti turistai, esi tinkamas! Net jei Vilniuje gyveni dar palyginti neseniai, bet žinai keletą vertų aplankyti vietų, esi tinkamas! Jeigu dvejoji, užsuk į TripLocally ofisą, kur reguliariai rengsime nemokamas paskaitas ir dalinsime patarimus, ką smagaus galima parodyti turistams. Lavink savo kalbos įgūdžius, megzk pažintis, bendrauk ir užsidirbk!

Atsisiųsk programėlę dabar

Daugiau sužinok triplocally.com

TripLocally – aplikacija sukurta studentams laisvu nuo studijų metu pavedžioti užsienio turistus po miestą bei užsidirbti pinigų darant “Guided city walks”. Taip studentai pristato turistams naują, nematytą, miestą taip, kaip mato jį vietiniai. Viskas vyksta interaktyviame miesto žemėlapyje.

Prisiregistruojant studentai turi pasižymėti ir savo specialybę tam, kad turistai turėtų unikalią galimybę pasirinkti su kokios specialybės studentu tą dieną jie norėtų keliauti. Tai intelektualus būdas užsidirbti pinigų studentui, o užsienio turistui įdomiai praleisti laiką svetimam mieste.

TripLocally suteikia 100 % nuolaidą pirmiems metams. Tai reiškia, jog Tau nereikės mokėti 20% nuo uždirbamų pajamų vedžiojant turistus, jeigu turi ISIC! 

Ankstesnė nuolaida: COPY PRO Kita nuolaida: OFFICEDAY

Taip pat rekomenduojame

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas.Privalomi laukai pažymėti *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top
Reikia ISIC?
> Studijas pradedantiems rugsėjo 1 d., ISIC išduosime tą pačią rugsėjo 1 d. vos PER 5 MINUTES! Pažymėjimas galios 16 mėnesių.
> Užsisakiusiems ISIC iki 09/01, jis galios iki 12/30.