unopark
Nuolaida galioja su:

UNO Parks

20 % laipiojimui medžiuose

Uno Parks – didžiausia nuotykių parkų šeima Baltijos šalyse, kurios narius rasite Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Druskininkuose. Uno parke galėsite laipioti medžiais įvairaus sudėtingumo trasomis. Nors tai aktyvi pramoga, skirta visoms amžiaus grupėms, fizinis pasiruošimas nebūtinas. Lipama pradedant nuo lengviausių trasų, horizontaliai įrengtų medžiuose iš virvių, medžio ir tvirtinimo elementų. Lankytojai išklauso instruktažo, aprūpinami laipiojimo apraišais ir yra nuolat prižiūrimi instruktorių.

SVAJOK. ATRASK. IŠDRĮSK su UNO Parks!​​

O su ISIC pažymėjimais taikomos NEREALIOS nuolaidos bilietams!!! Jeigu turi ISIC, Tau bus taikoma mažiausiai 20% nuolaida!!! Pasirinkus paprastą bilietą jis Tau kainuos vos 13 Eur, o ekstremalus tik 19 Eur!!! P.S. Tavo bilietas bus VIP’inis, nes tokį gauna tik ISIC turėtojai! Paskui būtinai pasidalink su mumis savo nuotykių įspūdžiais! :)

UNO-ISIC-BILIETAM NUOLAIDA

Ankstesnė nuolaida: Masažo klinika Kita nuolaida: VASAROS TERASA

Taip pat rekomenduojame

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas.Privalomi laukai pažymėti *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top