ISIC baneris
Nuolaida galioja su:

Užupio dramos teatras

33% nuolaida bilietams

Jaunas, veržlus, kūrybingas. Iš Vilniaus Užupio Respublikos – menininkų Mekos – kilęs Užupio dramos teatras keliauja po Vilnių ir visą Lietuvą, nešdamas avangardinio meno idėją. Spektakliai vyksta skirtingose erdvėse, tinkamose pagal to pastatymo koncepciją. Svarbu tai, kad šiuolaikiniame pasaulyje teatras remiasi pamatinėmis vertybėmis, lieka joms ištikimas ir tuo pačiu ieško naujų formų, mezga ryšį su žiūrovu – jį įkvepia.

Su ISIC studento ir mokinio bei ITIC pedagogo pažymėjimais taikoma 33% nuolaida bilietams į spektaklius. Nuolaida taikoma pasirinkus kainą su nuolaida visose bilietų platinimo vietose, pažymėjimas turi būti pateikiamas prie įėjimo, tikrinant bilietus.

Prisijunk prie Užupio dramos teatro puslapio Facebook’e https://www.facebook.com/Uzupiodramosteatras/ , parašyk asmeninę žinutę „Myliu į teatrą“ – ir laimėk KVIETIMĄ dviems į teatro spektaklį!

Susipažinkim artimiau: http://www.uzupioteatras.lt/

 

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas.Privalomi laukai pažymėti *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top