Slidinėjimas žemuosiuose Tatruose

slidinėjimas žemuosiuose tatruose

Ne vienam, pamėgusiam kalnų slidinėjimą, suprantamas jausmas, kad pakanka tik pabandyti ir tuomet sunku atsispirti šiai pagundai.Smalsu kuo ypatingas šis laisvalaikio praleidimas?
Išmėgink!

ISIC, kaip tik atrado puikų pasiūlymą pradedantiesiems, kad būtų paprasčiau pramokti slidinėti ir paneigti entuziastų žodžius, jog kiekvienas pradedantysis turi griūti tam tikrą kiekį kartų tol, kol išmoks čiuožti.

Pirmajam slidinėjimui puikiai tinka Slovakijoje esantis Jasna slidinėjimo kurortas iki kurio kelionė nėra tolima, o ir pats kurortas garsėja geromis kainomis ir sąlygomis poilsiui bei slidinėjimui.

SLIDINĖJIMAS ŽEMŲJŲ TATRŲ CHOPOK-JASNA SLIDINĖJIMO CENTRE

3 slidinėjimo dienos

NEMOKAMAS SLIDINĖJIMO PRADŽIAMOKSLIS VISO SLIDINĖJIMO METU!

Kelionės trukmė: 5 d.
Kelionės kaina su ISIC nuo 189€/asm. 170 €/asm.
Kelionės datos: 2017.03.08-03.12 (liko 10 vietų); 03.22-03.26

Pasiūlymas pateiktas 2017.02.17

Daugiau slidinėjimo kelionių pasiūlymų rasite čia>
Nuolaida su ISIC draudimui>
Nuolaidos su ISIC Slovakijoje>

 

Kelionės programa:

1 diena. Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Vakare atvykimas į Slovakiją. Įsikūrimas viešbutyje, pensione ar privačiame sektoriuje. Vakarienė (kaip nurodyta kainų lentelėje).

2-3 dienos. Pusryčiai (kaip nurodyta kainų lentelėje).  Inventoriaus nuoma, pažintis su slidinėjimo trasomis, nemokamas slidinėjimo pradžiamokslis ir slidinėjimas. Išvyka į vandens atrakcionų parką „Tatralandija“, kur Jūsų laukia svaigūs nusileidimo takeliai: „Anakonda“, „Kamikadzė“, „Juodoji skylė“ ir daug kitų pramogų. Arba išvyka į Bešeniovo atvirus terminius baseinus, tai maloni atgaiva karštose mineralinėse versmėse.  Ekskursija po paslaptingą požeminį pasaulį vienuose gražiausių Rytų Europoje Slobodos stalaktitų – stalagmitų urvus. Naktinis slidinėjimas. Vakarienės (kaip nurodyta kainų lentelėje). Grupei pageidaujant 1d. išvyka į Aukštuosius Tatrus (išvyka organizuojama susirinkus ne mažesnei kaip 15 žmonių grupei). P.S.: * 2-6 d. slidinėjimo abonementas galioja: Chopok slidinėjimo centre (šiaurinėje ir pietinėje pesėse) ir Aukštųjų Tatrų slidinėjimo centruose – Tatranska Lomnica, Strbske Pleso, Stary Smokovec. Arba nepanaudojant slidinėjimui, ta dieną galima panaudoti „Tatralandia“ arba „Bešenova“ vandens parkams.

4 diena. Pusryčiai (kaip nurodyta kainų lentelėje). Slidinėjimas. Pradžiamokslių krikštynos. Inventoriaus pridavimas. Vakarienė (kaip nurodyta kainų lentelėje).

5 diena. Pusryčiai (kaip nurodyta kainų lentelėje). Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu (kasdien nuveža iki trasų ir parveža atgal),
 • 4 nakvynės pasirinktame viešbutyje, pensione ar privačiame sektoriuje,
 • lydinčiojo – vadovo paslaugos,
 • nemokamos slidinėjimo pradžiamokslis (pirmomis dienomis – 3 pusdienius, visomis kitomis slidinėjimo dienomis – po 2 val.),
 • maitinimas (pagal kainų lentelę). (Pagal užsakomus pagal atskirą užklausą apgyvendinimo variantus: galimi pusryčiai ir vakarienė: atvykimo dieną tik vakarienė, išvykimo dieną tik pusryčiai. Gėrimus reikia užsisakyti atskirai)),
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Neįskaičiuota:

 • Slidinėjimo abonementas,
 • slidinėjimo inventoriaus nuoma,
 • individualios slidinėjimo instruktoriaus paslaugos,
 • medicininių išlaidų draudimas užsienyje (pagal pageidavimą: 5d. – ~13 Eur ),
 • kurorto mokestis,
 • Slobodos urvai (~8 Eur– s, ~7 Eur – stud., ~4 Eur -v),
 • Bešeniovos terminiai baseinai (~16 Eur – s, ~15 Eur – v (3h)), „Tatralandija“ (~20 Eur – s, ~12 Eur– v (3h)),
 • arbatpinigiai,
 • pietūs,
 • asmeninės išlaidos,
 • papildomos paslaugos.

Papildoma informacija:

DOKUMENTAI

LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė (daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt). Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

INFORMUOJAME

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda. Vietinių švenčių metu kai kurie programoje numatyti lankomi objektai gali būti uždaryti. Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama prieš dvi dienas iki kelionės. Vairuotojų darbo režimą reglamentuoja ES įstatymai.

REKOMENDUOJAMA

Turėti valiutos tų šalių per kurias vykstama.

PASTABOS

Viešbučio paros pradžia yra 14.00 val. atvykimo dieną, o pabaiga– 10.00 val. išvykimo dieną. Jeigu turistai atvyksta anksčiau 14.00 val., kambariai gali būti dar neparuošti ir teks palaukti. Išvykimo dieną kambariai turi būti laisvi iki 10.00 val.

Galimi ir kiti apgyvendinimo variantai: viešbučiai, pensionai, privatus sektorius.

Slidinėjimo abonementas Chopok slidinėjimo centre  (šiaurinėje ir pietinėje pusėse)
Dienųskaičius Iki  2016 12 25 2016 12 26 – 2017 03 19
Suaug. Vaik. nuo 6 iki 12 m. Senjoramsvirš 60m.,jaunuo-liams Suaug. Vaik. nuo 6 iki 12 m. Senjoramsvirš 60m.,jaunuo-liams
1 32 22 26 39 27 31
2*  62 43 50 77 54 62
3*  90 63 72 114 80 91
4*  116 81 93 149 104 119
5*  140 98 112 179 125 143
6* 162  113  130 199 139 159

Kainos pateiktos Eurais.

GO PASS programa (perkantiems internetu iš anksto, taikomos nuolaidos): www.gopass.sk

2-6 d. slidinėjimo abonementas galioja: Chopok slidinėjimo centre (šiaurinėje ir pietinėje pesėse)  ir Aukštųjų Tatrų slidinėjimo centruose – Tatranska Lomnica, Strbske Pleso, Stary Smokovec. Arba nepanaudojant slidinėjimui, ta dieną galima panaudoti „Tatralandia“ arba „Besenova“ vandens parkams.

 • Pakėlėjų darbo laikas: iki 31/01/2017 nuo 8.30 val. iki 15.30val.; nuo 01/02/2017 nuo 8.30 val. iki 16.00 val.
 • Naktinis slidinėjimas: nuo 18 val. iki 21 val. (Zahradky ir Biela Put).
 • Už slidinėjimo abonemento kortelę imamas 2 EUR užstatas.
 • Iki 6 m. vaikams  – nemokamai.
 • Vaikų amžius nuo 6 iki 12 m.
 • Jaunuolių kaina galioja nuo 12 iki 18 m. ir turintiems „Euro26“, „Go26“, „ISIC“ ar „ITIC“ pažymėjimus.
 • Senjorai: asm. vyresni nei 60 m.
 • Slidinėjimo inventoriaus komplekto nuoma – (batai, lazdos, slidės) Slovakijoje nuo 10-16 Eur parai.

Užsisakyk tel. 860026766 arba rašyk el. paštu simona@zigzag.lt

Slidinėjimas Zemuosiuose Tatruose naktinis slidinejimas

 

gr

Klausk ISIC kelionių eksperto
Ketinate keliauti? Negalite apsisręsti kur? Rašykite mums ir gaukite asmeninį pasiūlymą per 24 val.

Scroll To Top