Nuolaidos studentams. Ar jomis naudojasi studentai?

Nuolaidos studentams taikomos įvairiose vietose, pradedant nuo viešojo transporto nuolaidos iki pat nuolaidų baruose, kavinėse, bilietams į koncertus, festivalius ar apsipirkinėjant internetinėse parduotuvėse. Nuolaidos studentams yra taikomos beveik visur. Studentai yra ateitis ir kiekvienas verslininkas žino, kad į ateitį reikia investuoti, todėl nuolaidos studentams yra puikus būdas pritraukti studentą atvykti apsipirkti ar pasinaudoti būtent jo paslaugomis. Juk jaunimas yra pagrindinis segmentas į kurį reikia investuoti šiandien, nes vėliau jis taps pagrindiniu vartotoju. Nuolaidos studentams principais pritraukiant ir investuojant į jauną vartotoją veikia visame pasaulyje.

Jaunimas yra pagrindinis segmentas į kurį reikia investuoti šiandien, nes vėliau jis taps pagrindiniu vartotoju.

Nuolaidos studentams aktualios ir Lietuvoje. Lietuvoje veikia dvi nuolaidų programos skirtos būtent studentams, tai yra ISIC (tarptautinis studentų pažymėjimas) bei LSP (Lietuvos studento pažymėjimas) nuolaidų programos. Viena nuo kitos nepriklausančios, tačiau turinčios tą patį tikslą – pradžiuginti studentą nuolaidomis. Nuolaidos studentams pritaikomos labai paprastu principu, tereikia parodyti savo studento pažymėjimą arba jeigu tai yra internetinė parduotuvė, suvesti pažymėjimo numerį ar kitą kodą, įsigyjant prekę ar paslaugos kuponą. Bet, ar nuolaidos studentams yra tokios patrauklios, kad studentai susižavėtų ir pasinaudotų jomis? Ko gero, ne visada. Ir, ar šiais laikais studentai naudojasi nuolaidomis ir savo privilegijomis? Pabandysime išsiaiškinti.

nuolaidos studentams

Nuolaidos studentams  taikomos beveik visur, šitą jau žinome. Nuolaida studentams numeris vienas yra viešojo transporto lengvata. Tačiau dabar studentai yra mobilesni ir geresnės gyvenimo sąlygos jiems leidžia tokiais būti, tad dauguma šių dienų studentų turi savo automobilius, bet juk kuras taip pat kainuoja ir studentas ieško kur jis yra pigesnis. Štai su ISIC studento pažymėjimu Neste Oil degalinėse galima gauti 0.029 €/l nuolaidą. O jeigu studentas neturi automobilio, jis tikrai naudojasi viešojo transporto lengvata ir čia sutaupo dar daugiau, tarpmiestiniam bilietui su studento pažymėjimu yra taikoma 50% nuolaida, o miesto viešajam transportui net 80% nuolaida mėnesiniam bilietui.

Nuolaidos studentams svarbios ne tik jiems patiems ir nuolaidų davėjams, kadangi taip jie gali konkuruoti tarpusavyje kas suteiks didesnę nuolaidą ir pritrauks daugiau studentų, tačiau nemažiau svarbios ir organizacijoms, kurios dirba su studentų nuolaidų programomis. Norint išsiaiškinti kokios nuolaidos yra aktualiausios studentams, ISIC Lietuva atliko apklausą, kurioje buvo atskleista, kur studentai labiausiai naudojasi ar norėtų naudotis studentiškomis nuolaidomis.

nuolaidos studentams

Nuolaidos studentams viršūnėje, kaip jau ir buvo minėta, yra transporto nuolaida, o antrą vietą užima festivaliai, koncertai ir kiti renginiai, labai arti jų yra barai, kavinės, naktiniai klubai bei kitos pramogos su kelionėmis. Ir, ko gero, tai nieko nestebina, studentai myli pramogas, masinius susibūrimus ir gerą nuotaiką.

Nuolaidos studentams nuolaidų programos rengėjai Lietuvoje, tiek ISIC (tarptautinis studento pažymėjimas), tiek LSP (Lietuvos studento pažymėjimas) šiuo metu siūlo daugiau nei 1000 nuolaidų studentams. Tačiau be jų Lietuvoje yra ir kitų nuolaidų programų, tai yra Daily Card, Omin ID, Laisvalaikio nuolaidų kortelė bei kitos lojalumo kortelės. Beje, šios yra ne tokios tikslinės, kaip ISIC ar LSP, kuriomis gali naudotis tik studentai.  Tačiau ar studentai naudojasi nuolaidomis ir kokios gi jų yra populiariausios? Atliktas tyrimas parodė kokiomis gi nuolaidų kortelėmis naudojasi studentai.

nuolaidos studentamsNuolaidos studentams iš ties yra svarbios ir dauguma studentų nori sutaupyti, tą parodė ISIC Lietuva atlikta apklausa, kurioje tik 1,6% studentų visai nesinaudoja nuolaidų kortelėmis, ir nesvarbu ar tai yra ISIC, LSP, Daily Card ar Omni ID.

Nuolaidos studentams dešimtukas. ISIC Lietuva atrinko TOP 10 nuolaidų. Įvertinkite nuolaidas, gal turite ką papildyti, o gal nesutinkate su šiuo TOP’u. Jei turite pasiūlymų, kur galėtų būti pritaikyta nuolaida studentams su ISIC pažymėjimu, rašykite mums, mes pasistengsime, kad nuolaida atsirastų mūsų nuolaidų sąraše.

nuolaidos studentams mcdonaldsVero Cafe

10% nuolaida studentams kavos gėrimams

Vero Cafe yra kokybiškos kavos išsinešimui pirmtakė. Pirmąją kavinę atidarę 2007 metais su misija džiuginti žmones gera kava nenustoja iki dabar. Šiuo metu veikia 19 kavinių visoje Lietuvoje.

Jaunimo tarpe labai populiari kavinė ir nuolaidos studentams tokiose vietose labai aktualios. Džiaugiames savo gretose turėdami tokį partnerį. Skaniausia kava studentams.

nuolaidos studentams mcdonaldsMcDonald’s

Pirk didelį kompleksą McDonalds restoranuose, parodyk ISIC ir gauk desertą nemokamai.

McDonald’s – tai daug daugiau nei restoranas. Čia kiekvienas klientas yra svarbus ir stipriausias šio restorano bruožas yra  iš anksto nuspėti kliento poreikius ir tučtuojau į juos atsižvelgti.

Nuolaidos studentams desertui šiame greito maisto restorane, o taip pat geriausia kokybė, greitas aptarnavimas, absoliuti švara ir prieinamos kainos iki šių dienų išlieka pagrindinis McDonald’s darbo principas.

nuolaidos studentams mcdonaldsMados Guru

10% nuolaida prekės

Mados Guru siūlo platų kokybiškų moteriškų, vyriškų bei vaikiškų papuošalų ir aksesuarų pasirinkimą – virtualiose www.madosguru.lt parduotuvės lentynose išdėliota daugiau kaip 4000 prekių.

Nuolaidos studentams papuošalams ir aksesuarams ne tik pradžiugins patį studentą, bet gali būti ir puiki dovana draugui ar mamai. Galima užsisakyti internetu ar atvykti į parduotuvę.

nuolaidos studentams mcdonaldsHesburger

10% nuolaida visam meniu*

Nuolaidos studentams Hesburger greito maisto restoranuose startavo nuo šių metų ir yra naujas partneris ISIC Lietuva nuolaidų programoje.

Hesburger devizas yra „Kokybė, aptarnavimas ir švara”. Šis greito maisto restoranas siūlo skanius mėsainius ir salotas švarioje ir draugiškoje aplinkoje. Čia malonu susitikti su draugais ar tiesiog išgerti puodelį kavos.

„Hesburger“ naudoja ekologiškas pakavimo medžiagas.

nuolaidos studentams mcdonaldsCopy Pro kopijavimo ir spausdinimo paslaugų centras

15% nuolaida visoms paslaugoms

Copy Pro – kopijavimo paslaugų centras, kuris teikia visas nespalvoto bei spalvoto kopijavimo ir spausdinimo paslaugas. Nuolaidos studentams visoms kopijavimo ir spausdinimo paslaugoms.

Taip pat atliekamos papildomas paslaugas – įrišimas, laminavimas, skenavimas (įskaitant didelius formatus) ir kt. Idėjos šventėms: puodeliai, dėlionės, ženkliukai, netrukus ir norimo atvaizdo spausdinimas ant drobės.

nuolaidos studentams mcdonaldsNeste Oil

10 ct/l nuolaida degalams

„Neste Oil“ yra automatinės degalinės, kurių koncepcija leidžia degalų įsigyti patogiau, greičiau ir naudingiau. Šiandien „Neste Oil“ yra didžiausias automatinių degalinių tinklas Lietuvoje.

Nuolaidos studentams Neste Oil degalinėse su ISIC studento pažymėjimu visus metus.  Sutaupykite ne tik laiką, bet ir pinigus. Pilti degalus „Neste Oil“ degalinėse visuomet naudingiau.

nuolaidos studentams mcdonaldsAcmemedia

20% nuolaida registruotiems vartotojams perkant internetu

Apsipirkdami elektroninėje parduotuvėje www.acmemedia.lt taupysite savo laiką!

Parduotuvėje rasite platų produktų asortimentą. Nuolaidos studentams taikomos kompiuterių priedams, duomenų saugojimo laikmenoms, tinklo įrangai, eksploatacinėms medžiagoms, mobiliesiems įrenginiams ir jų priedams, dėklams ir krepšiams, elementams, įkrovikliams, lemputėms, smulkiai buitinei technikai bei DVD filmams.

nuolaidos studentams mcdonaldsYOYO Frozen Yoghurt

15% nuolaida studentams sąskaitai

YOYO Frozen Yoghurt – tai savitarnos kavinė, kur patys galite susimaišyti šaldyto jogurto ledus. Pagardinkite juos šviežiai pjaustytais vaisiais, karštais padažais, saldainiais ar kitais priedais ir mokėkite už jų bendrą svorį.

Nuolaida studentams YOYO Frozen Yoghurt kavinėse džiugina ne tik studentus, bet ir pedagogus, kadangi nuolaida taikoma ir su ITIC  tarptautiniu pedagogo pažymėjimu.

logo_sportland_redSportland

8% nuolaida visam „Sportland“ parduotuvių prekių asortimentui (nuolaidos nesumuojamos).

Sporto ir laisvalaikio prekių tinklas “Sportland”, turintis parduotuvių visoje Lietuvoje, atstovauja tokius pasaulinius prekinius ženklus kaip “Nike“, “Adidas”, “Converse“, “O’Neill“,”Roxy”, “Vans” “Timberland“, “Helly Hansen”, “K2“, “The North Face” ir kt.

 

nuolaidos studentams mcdonaldsApollo boulingas

20% nuolaida studentams boulingo žaidimui darbo dienomis nuo 12 val. iki 18 val.

Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių boulinguose yra didžiausias boulingo takelių skaičius visame mieste, todėl galite pas mus apsilankyti ne tik su gerų draugų kompanija, bet ir su visa grupe.

Apollo boulingas turi modernią takelių valymo techniką, kuri padeda kokybiškai paruošti takelius žaidimui.

 Visos nuolaidos studentams su ISIC studento pažymėjimu pateiktos čia.

P.S.
Jeigu turi ISIC studento pažymėjimą ir nori, kad su juo būtų pritaikyta nuolaida Tavo mėgstamoje ar dažnai lankytinoje vietoje prekėms ar paslaugoms, pakomentuok po šiuo straipsniu arba parašyk mums į info@isic.lt ir mes pasistengsime, kad ten būtų taikomos nuolaidos studentams su ISIC studento pažymėjimu.

Straipsnio autorius Paulius Kondratavičius

Tau gali būti įdomu: