TripLocally arba kaip tapti tikru „Miesto Ambasadoriumi/e“

Kai kūrėm TripLocally uždavėm sau klausimą, kodėl studentai iš vienos pusės yra visa ko varomoji jėga, į juos žiūrima kaip į mūsų visuomenės ateitį, kaip į tuos, kurie formuos ateities mokslą, technologijas, inovacijas, gerins gyvenimo kokybę visuomenėse, kitaip tariant tai tikrieji „Miestų Ambasadoriai“ ir tuo pačiu iš kitos pusės, studentais tapę jaunuoliai ir jaunuolės yra savotiškai „atstumta“ visuomenės dalis, nes didžioji dauguma darbdavių į ją žiūri kaip į dar nepasiruošusią duoti rezultatus, ir aktyviai priimti sprendimus darbinėse srityse, kur reikalinga daugiau kompetencijų ir darbo patirties bei įgūdžių.

Studentai iki šių dienų dar neturi daug normalių alternatyvų greitai susirasti sau tinkantį ir įdomų trumpalaikį ar ilgalaikį darbą, kuris būtų įdomus, lankstus laiko atžvilgiu ir teiktų intelektualinį pasitenkinimą. Todėl mes, TripLocally komanda, kurie kažkada patys buvom studentais, sugalvojome pakeisti šią įsisenėjusią normą visuomenėje ir tikime, kad su TripLocally studentai gali tapti tikraisiais „Miestų Ambasadoriais“ ir yra tinkami atlikti intelektualias užduotis ir darbus. Juk visi studentai yra būsimi verslininkai, kurie savo verslumo įgudžius galės lavinti dirbdami TripLocally trumpalaikiais miesto gidais, vesdami užsienio turistus neturistiniais miesto maršrutais, kuriuos mes manome geriausia žino „vietininiais gidaistituluojami studentai.

Kitas dalykas kurį mes sukūrėme yra tai, kas dar niekam nešovė į galvą. Visi žinome, kad Socialiniai tinklai yra tokie populiarūs, nes juose sekame savo draugus, o draugai turi bendrus interesus, hobius, pažiūras, išsilavinimą, pomėgius tt. Tai neatsitiktinai ir TripLocally mes sukūrėme tai, ką vieną dieną mes gal skambiai vadinsime socialine inovacija interneto srityje. Tai yra TripLocally funkcija, kuri leidžia Turistams pasirinkti interaktyviame žemėlapyje studentus su konkrečiomis specialybėmis, kas leis turistams ne tik gauti iš studentų „Pasivaikščiojimo po miestą” paslaugą, bet ir praleisti tas kelias valandas svetimam mieste įdomiai, gyvai bendraujant su studentu kaip su seniai pažįstamu draugu. Juk tai gali įvykti tada, kai Turisto interesų laukas suksis apie studento specialybę, kas studentų „Miesto turo” paslaugą padarys tiek įdomią abiems pusėms, ir vertingą bei daug laisvesnę bendravimo ir nuotaikos prasme, nes bendraus žmonės panašių arba tokių pačių pažiūrų, interesų, ir specialybių.

Tokiu būdu, mes siekėme sukurti studentui  – vadiname juos tikraisiais „Miestų Ambasadoriais/ėm” – tobulą vietą kartu su savo mokslo draugais greitai užsidirbti pinigų ir įdomiai praleisti laiką su bendrų interesų turinčiais Turistais, naudojantis žiniomis, kurias jis turi dabar, šią akimirką.

TripLocally „Miesto turams” nereikia specialių įgūdžių ar gilių papildomų žinių atlikti paslaugą, reikia tik norėti bendrauti, kalbėti angliškai, o kitos užsienio kalbos yra tik privalumas, mylėti miestą kuriame gyveni ir daryti viską natūraliai, auginant pasitikėjimą savimi ir mokantis bendrų laiko planavimo, bendravimo įgūdžių, savęs pateikimo įgūdžių, kurių taip reikia šiuolaikiniam jaunam žmogui.

Būtent taip,  su didele aistra mes daugiau nei metus kūrėme tai, ką šiandien vadiname TripLocally. TripLocally įkūrėjai visi yra irgi buvę sociologijos, dizaino ir programavimo sričių studentai ir kviečia prisijungti prie augančios „Miesto Ambasadorių” bendruomenės. Nors mums tas laikas jau praėjo, tačiau iki šiol galvojame, kad tai buvo geriausias mūsų laikas gyvenime, o TripLocally gali padėti jį leisti jums dar geriau ir prasmingiau.

triplocally_810x450

Hey, brangus Studente, junkis ir tu prie mūsų Miesto Ambasadorių” bendruomenės ir kartu su TripLocally dirbk ir užsidirbk fainai ir greitai!

TripLocally.com Įkūrėjai: Donatas Juškus, Marius Leiburas, Vytautas Čepulis

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas.Privalomi laukai pažymėti *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top