Turėk studento pažymėjimą jau rugsėjo 1 dieną!

Reikia studento pažymėjimo? Turėk jį jau rugsėjo 1 dieną! ISIC – tarptautinis studento pažymėjimas oficialiai galiojantis Lietuvoje ir 130 pasaulio šalių. Be to, ISIC turėtojai tampa didžiausios pasaulyje lojalumo programos dalimi, su kuria studentams taikomi išskirtiniai tik jiems galiojantys pasiūlymai ir nuolaidos visame pasaulyje!

Nuo rugpjūčio 27 dienos gali ateiti į bet kurį ISIC išdavimo tašką su savo studijų sutartimi ir asmens dokumentu (sutartį atsinešti reikia tik pirmo kurso studentams) ir pagaminsime Tavo studento pažymėjimą per 5 minutes! Jis galios nuo rugsėjo 1 dienos.

Rugsėjo 1 dieną pažymėjimą rankose gali turėti jeigu jį iki rugpjūčio 27-28 dienos užsisakysi internetu su pristatymu į namus. Pildant užsakymo formą tereikės prisegti skenuotą ar fotografuotą savo studijų sutartį. (Studijų sutartį prisegti reikia tik pirmo kurso studentams. Studijuojantiems nuo anksčiau sutarties prisegti nereikia, pažymėjimą vyresnių kursų studentai gali pasidaryti bet kada.)

Rugsėjo 1 dieną (arba bet kada vėliau) užsuk į bet kurį arčiausiai Tavęs esantį ISIC studento pažymėjimų išdavimo tašką. Su savimi turėk asmens dokumentą. Vietoje nemokamai nufotografuosime ir ISIC Tau pagaminsime iš karto – vos per 5 minutes! Naudotis juo galėsi pradėti nedelsiant!

 

KAINA

ISIC pažymėjimo kaina – 9 eurai;

ISIC pažymėjimo kaina su integruotu viešojo transporto bilietu (Vilniuje ir Kaune) – 10 eurų.

 

GALIOJIMAS

  • 1 –  3 kursų studentams pažymėjimas galioja 16 mėn., skaičiuojant nuo kiekvienų metų rugsėjo 1 d. iki kitų metų pabaigos (2018/09-2019/12). Pvz, jei pažymėjimą pasigaminsi 2018 metų rugsėjį, jis galios iki 2019 gruodžio pabaigos, jei pažymėjimą pasigaminsi 2019 sausį ar vėliau, tavo ISIC galios iki 2019 gruodžio pabaigos;
  • Paskutinių kursų studentams pažymėjimas galioja 12 mėn., skaičiuojat nuo kiekvienų metų rugsėjo 1 d. iki rugsėjo 30 d. (2018/09-2019/09);
  • Paskutinių kursų studentams, kurių studijų laikotarpis yra trumpesnis, pavyzdžiui 3,5 ar 1,5 metų, Pažymėjimas galioja 9 mėn., skaičiuojat nuo kiekvienų metų rugsėjo 1 d. iki gegužės 31 d. (pvz.: 2018/09-2019/05).

PAŽYMĖJIMO PRIVALUMAI:

+ ISIC pažymėjimas oficialiai galioja ne tik Lietuvoje, bet ir 130 pasaulio šalių;

+ Su ISIC pažymėjimu taikomos studentams priklausančios transporto lengvatos. Daugiau apie nuolaidas viešajam transportui…

+ Su ISIC pažymėjimu Tau priklauso daugiau kaip 150 000 nuolaidų ir specialių pasiūlymų studentams ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, nes ISIC yra didžiausia lojalumo programa pasaulyje!

+ ISIC pažymėjimas gali būti su integruotu Vilniaus/Kauno viešojo transporto bilietu. Praktiška ir patogu!

+ ISIC pažymėjimo turėtojai gali parsisiųsti nemokamą programėlę ir joje matyti virtualų savo studento pažymėjimą. Nemažai pasaulio šalių jau atsisakė fizinių kortelių. Lietuvoje Virtualus studento ID taip pat pamažu skinasi kelią. Neatsilik ir Tu!

 

Užsisakyti ISIC

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas.Privalomi laukai pažymėti *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top