Bliuzo naktys

Esi jaunas, kol Tau dar lieka pirmų kartų, – sakė A. Mamontovas. ISIC jaučia, kad vis pagalvoji, bet kažkaip nenuvažiuoji panaktinėt su bliuzu. Pats laikas pasikraut VISIŠKAI NAUJŲ įspūdžių!!! Tik įspėjam – po „Bliuzo naktų“ turėsi atlaisvinti nemažai vietos savo širdyje!

Ar žinojai, kad “Bliuzo Naktys” – seniausias muzikos festivalis Lietuvoje? Nuo 1993 metų festivaliautojų ir atlikėjų vis gausėja, bet tradicijos išlieka – kasmet verdama “bliuzasriubė” (tradicinė žuvienė) pamaitina kiekvieną išalkusį, o Lūksto ežere grojant festivalio himnui uždegamas užrašas „Bliuzo naktys“.

Festivalį aplanko ne tik dalyviai iš Lietuvos, tačiau ir užsienio valstybių, atlikėjai keliauja iš JAV, Didžiosios Britanijos, Danijos, Baltijos valstybių. Neretai festivalio atlikėjai tiesiog nenori palikti festivalio dėl jo puikios auros. Čia groja gitaros, lūpinės armonikėlės, būgnai, saksofonai ir kiti garsai, tobulai derantys su bliuzo muzikos vokalais.

Dalyvavimas ”Bliuzo Naktyse” daugeliui jau tapęs gilia tradicija. Dalyviai festivalį lygina su legendiniu “Woodstock” festivaliu: hipiška atmosfera, atsipalaidavę festivaliautojai, taikos ir meilės tvyravimas ore nejučiom visus sujungia į vieną didelę šeimą.

“Bliuzo Naktys” tradiciškai vyks Telšių rajone, Varniuose, greta nuostabaus Lūksto ežero, pirmąjį liepos savaitgalį (liepos 6-7 d.)

Festivalio naujienas sek Facebooke, o pigesnius bilietus griebk su ISIC!!! Nuolaidos kodas ISICBN167

Bilietus griebk čia: https://tickets.paysera.com/lt/event/bliuzo-naktys-2018

Festivalio naujienas sek čia: https://www.facebook.com/events/1779245098767389/

Festivalio internetinė svetainė: http://bliuzonaktys.lt/

ATLIKĖJAI:

Sugaray Rayford Band (US)
Boney Fields & Bite’s Blues Band (US/LV)
Vanesa Harbek Blues Band (AR)
Arina Borunova & Veto Bank (LT)
Bex Marshall Blues (UK)
Erja Lyytinen (FI)
The Ragtime Rumours (NL)
Lietuvos Bliuzo Orkestras (LT)
Garbanotas Bosistas (LT)
BALTASIS KIRAS (LT)
Coolmans Report (LT)
Domantas Razauskas ir Grupė (LT)
Flash Voyage (LT)
jautì (LT)
Rakija Klezmer Orkestar (LT)
Sẽni (LT)
Elnio Rago Miškas (LT)

Scroll To Top