Masters of Calm

Festivalis gali būti visai kitoks! Atrask save, anksti kelkis ir anksti gulkis, sveikai valgyk ir grįžk patobulėjęs ir pasikrovęs. Masters of Calm festivalis padės Tau rast ne tik ramybę, bet ir save.

Masters of Calm – sveikas, aktyvus ir sąmoningas vasaros festivalis. Tai įkvepiančios atostogos gamtoje, kurios kasmet suburia gamtos mylėtojus, žmones besidominčius savo kūno ir minčių galimybėmis, ieškančius sveikesnio gyvenimo būdo, mėgstančius naujas žinias, atradimus, kokybišką ir įsimintiną poilsį. Festivalis vyks savo švaria ir tyra aura išsiskiriančioje vietoje – Auksinėje girioje liepos 20 – 29 dienomis sveikos gyvensenos centre “Auksinė giria”. Festivalis truks 10 dienų, tačiau atvykti/išvykti galite bet kada – pasirinkite būti tiek, kiek širdis geidžia (esant reikalui, bilietus bus galima prasitęsti festivalio vietoje). Degs laužai, susirinks būrys bendraminčių, lukštensis gilios ir svarbios gyvenimo temos, o aplinka kvies pasinerti į žaismingą ir gyvą savęs pažinimo kelionę.

Su ISIC į Masters of Calm keliauk pigiau! Perkant bilietus pasirink, jog turi ISIC ir atvykęs į renginio vietą turėk savo ISIC su savimi.

Bilietus griebk čia: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/masters-of-calm-vasara-245470/

Festivalio naujienas sek čia: https://www.facebook.com/mastersofcalm/

Festivalio internetinė svetainė: http://www.mastersofcalm.lt/

Apie ISIC komandos įspūdžius iš ankstesnio festivalio skaityk čia: https://www.isic.lt/masters-of-calm-ramybes-oaze/

 

Organizatoriai apie festivalį:

Masters of Calm – sveikas, aktyvus ir sąmoningas vasaros festivalis. Laukiamiausias vasaros įvykis jau septintąjį kartą!

Tai įkvepiančios atostogos po atviru dangumi, kurios kasmet suburia gamtos mylėtojus, žmones, besidominčius savo kūno ir minčių galimybėmis.

2018 m. festivalis vyks liepos 20 – 29 dienomis, pušyne “Auksinė giria”. Diena, savaitgalis, o gal visų dešimties dienų atostogos. Tu esi savo ramybės/poilsio meistras, tad išsirink laiką, kuriam nori pabėgti į gamtą. Degs laužai, susirinks būrys bendraminčių, lukštensis gilios ir svarbios gyvenimo temos. 

JUDESYS, ŽINIOS, ŽAIDIMAI, VEGETARINIS MAISTAS, GAMTA, MUZIKA, LAUKO SPA, ŽMONĖS, SANTYKIS

Mūsų tikslas sukurti kūrybišką erdvę žaismingai savęs pažinimo kelionei. Ar nori kokybiškai pailsėti ir pasikrauti energijos iki kitos vasaros? Patyrimai subalansuoti šeimoms, poroms, draugams ir tiems, kurie mėgsta nuotykius patirti vieni. Čia tikrai papildysi savo nuotykių pasą naujais patyrimais!


VIETA: Auksinė giria, Asvejos regioninis parkas, Molėtų r.

BILIETAI: goo.gl/5bmJex

KAINA:
10 dienų atostogos 320 EUR.
5 festivalio dienos 175 EUR
Savaitgalis 100 EUR
1 diena 41 EUR

Į bilieto kainą įskaičiuota: maitinimas 3 k. per dieną, 20 skirtingų užsiėmimų ir paskaitų per dieną, koncertai, rytinės mankštos, vieta palapinei ir automobiliui. 

*asmeninės konsultacijos, kavinukės skanumynai į bilieto kainą neįskaičiuoti.

Daugiau info: www.mastersofcalm.lt
Telefonas jūsų klausimams: +370 604 32131, Viktorija


// JUDESYS //

- geriausias įrodymas, kad esi gyvas. 

Mankštų įvairovė rytais (skirtingos jogos rūšys, kalanetika, aukšto intensyvumo treniruotės, šokis). O taip pat vartymosi nuo vieno ant kito šono praktika palapinėje, jei nuspręsi, kad dieną nori pradėti lėtai. 

Žygiai – regioninis parkas, kuriame vyks festivalis, nusėtas pažintiniais takais. Pasiimk dviratį, įdarbink kojas – protas tau padėkos.

Mažiausiai 10 000 žingsnių per dieną, net nesistengiant. Įsisinstaliuok programėlę, galėsi džiaugtis rekordais!


// ŽINIOS //
- jei nori atsakymo, turi užduoti klausimą.

250 skirtingų paskaitų ir užsiėmimų, kurias ves patyrę lektoriai iš Lietuvos ir užsienio. Temos? Sveikesnis gyvenimo būdas, savęs atradimas, kūrybiškumas, aktyvumas, santykiai, mityba, meditacijos ir susitelkimo technikos, įpročių išsiugdymas, save nustebinančių tikslų išsikėlimas. 

- pokalbiai, kurie tiesiog užsimezga visur: per pietus, prie laužo, infopunkte, hamake, vidury tako. Stebuklinga technika, kuri padeda atrasti įdomių tiesų. Organizatoriai neatsako už šios pramogos kokybę.


// ŽAIDIMAI //

- gyvenimas linksmesnis, jei moki žaisti.

Kokie bus žaidimai? Suplanuoti iš anksto ir ištinkantys netikėtai. Sportiniai ir komandiniai, orientacinės, laipynės į medžius, plaukiojimas vandenlente, susipažinimo žaidimai, Holi spalvų šventė, šokiai. Galima ir ramiai žaisti supantis hamake ir skaitant įdomią knygą.// VEGETARINIS MAISTAS //

- viskas kas neturi akyčių.

Šviežias, skanus, spalvotas ir tris kartus per dieną. Kiekvienas bus sotus ir laimingas. Turėsim vegetarinių ir veganiškų pasirinkimų. Taip pat festivalyje veiks Masterių kavinukė, kurioje gausu naminių ledų, bei pačių skaniausių desertų. 


// GAMTA //

- tiesiog gyventi neužtenka. Dar svarbu patirti saulėlydžius, laisvę ir žalias samanas po kojom.

Įsikursim Asvejos regioninio parko pušyne ir pievose. Suptis hamake, degintis pievoje, miegoti po medžiu – yra daug skirtingų būdų patirti gamtą. Šalia teliuškuoja ilgiausias Lietuvos ežeras, tad plaukti vietos užteks visiems. Nuo uodo apsaugosim, saulė užsakyta. Grynas oras ir gamtos garsai pasiruošę atgaivinti kiekvieną pavargusį nuo miesto.


// KULTŪRA //

- menas yra tai, kas priverčia kvėptuoti kitokiu laimės ritmu.

Vakarais lepinsimės muzikiniais koncertas ir meno pasirodymais. Pandardinsim save šokyje, plėsim suvokimą stebėdamiesi kūrybinėm festivalio instaliacijom.


// LAUKO SPA //

To do:
- užsiregistruoti masažui
- patirti masažą
- užsiregistruoti sekančiam masažui

Festivalyje veiks lauko spa – erdvė, kurioje galima bus skirti kokybiško laiko sau. Skirtingi masažai, kineziterapeutų konsultacijos, koučingas, astrologija, mityba. Galima atsipalaiduoti, galima sužinosti daugiau apie savo kūną, protą ir ateities perspektyvas.


// ŽMONĖS //

- kai kurie žmonės padaro pasaulį įdomiu vien būdami jame.

Kai klausiame dalyvių – kodėl jūs čia atvažiuojat? Pirmas dalykas, kurį jie pasako – žmonės. Čia tiesiog yra didžiulė koncentracija atvirų ir įdomių žmonių, kurie kartais pavirsta ir draugais visam gyvenimui. Įkvepiančios istorijos, žaidimų draugai, klausytojai, pasakotojai, įdomios asmenybės – labai daug turtų atsiskleidžia tiesiog nuoširdžiai pasikalbėjus.


// VAIKAI IR JAUNIMAS//

Festivalis yra draugiškas šeimoms – čia gausu pramogų visiems, nuo 0 iki 99 metų. Paskaitų metu tėvai galės palikti vaikus lauko pedagogikos darželyje, jaunimu nuo 10 iki 21 rūpinsis patyriminės veiklos ekpertai WHATANSU. Bus dvi grupės, 10-15 metų jaunimas žygiuos, žais ir patirs įdomią stovyklinę programą. Jaunimas nuo 16 – 21 metų turės atskirą erdvę, kurioje paskaitas ir užsiėmimus kasdien ves skirtingi lektoriai ir įkvepiantys Lietuvos veikėjai.


Prisiminimai apie įvykusius renginius:
Kaip mes atrodėme 2017 m. vasarą? 
https://youtu.be/Lplyb4-9s8c
Ramybė ir meditacija Auksinėje girioje: 
https://youtu.be/-Fo7SDLUzps
Gyvenimą keičiantis nuotykis: https://youtu.be/faMaXhXrhzo

Scroll To Top