Visi keliai veda į Romą

visi keliai veda i roma

Visi keliai veda į Romą – sako senas priežodis. Senos tradicijos ir turtinga istorinė praeitis paliko Italijai daugybę meno ir architektūros lobių. „Amžinasis miestas“ Roma lyg magnetas traukia keliautojus iš viso pasaulio. Tai nepaprastas miestas – muziejus, turintis daugybę antikinių ir viduramžių paminklų, turtingus muziejus. Didžioji dalis architektūrinių paminklų lankomi nemokamai, todėl nevaržomai galėsite mėgautis Romos grožiu.

 Vilnius – Roma – Vilnius*

Vilnius – Roma – Vilnius 2018.01.18-01.23 nuo 71 €/asm.

Bilietų kiekis ribotas. Bilietų kaina gali kisti. Pasiūlymas pateiktas 2017.08.04

*skrydis tiesioginis, su rankiniu bagažu.

Prieš kelionę apsidrausk!
Pigūs lėktuvų bilietai į Romą >
Su ISIC pažymėjimu ERGO kelionių draudimas iki 35% pigiau.
Daugiau pigių kelionių į Romą >
ISIC nuolaidos Romoje >
 

Roma puikus miestas ilgiems pasivaikščiojimams, nes kur beeitum atrasi įdomybių ir istorinių paminklų.

Be kita ko, šis miestas tikrai patiks kino mylėtojams, nes ne kartą yra tapęs kino filmų filmavimo aištelele.  Bene garsiausi čia nufilmuoti kino filmai yra „Romos atotogos“ su žaviąja Audrey Hepburn, „Saldus gyvenimas“ , „ Į Romą su meilę“ bei 2013 metų Kanų kino festivalyje pristatyta naujoji „Saldus gyvenimas“ versija „Didis grožis“. Tad ar nenorėtumėte pasijusti kaip kine ir aplankyti kadre matytas vietas?

Dar viena autentiška įdomybė Romoje yra krautuvėlė „La Bottega – I sapori dell’Italia nascosta“ (adresas: Vittorio Emanuele II, 261), kurioje rasite tradicinių itališkų gardėsių bei vynų iš maždaug 220 nedidelių miestelių. Krautuvėlėje galėsite ne tik paragauti bet ir įsigyti skanių tradicinių “suvenyrų”, sudalyvauti degustacijoje. Puikus būdas susipažinti ne vien su amžinuoju miestu, bet ir su autentiška Italijos virtuvės kultūra. O ar jau monėjome, kad kavinių savininkai italai dažniausiai būna nepaprastai svetingi ir vaišingi, tad mažoje kavinukėje nusprendę paragauti vietinės picos būsite nemokamai pavaišinti komplimentais, šypsenomis, o gal ir desertu.

Užsisakyk tel. 860026766 arba rašyk el. paštu simona@zigzag.lt

visi keliai veda i roma visi keliai veda i roma

Klausk ISIC kelionių eksperto
Ketinate keliauti? Negalite apsisręsti kur? Rašykite mums ir gaukite asmeninį pasiūlymą per 24 val.

Scroll To Top