Žagarės vyšnių festivalis – Tervetės gamtos parkas

zagares-vysniu-festivalis

Žagarės vyšnių festivalis – Tervetės gamtos parkas 2017! Niekada nebuvai Žagarėje? Nepraleisk puikios progos ir keliauk su ISIC!

Kelionės kaina: 24 €/asm.
Kelionės datos: 2017.07.15

Vietų už nurodytą kainą kiekis ribotas. Pasiūlymas pateiktas 2017.06.22

Prieš kelionę apsidrausk!
Su ISIC pažymėjimu kelionių draudimas iki 35% pigiau.
ISIC nuolaidos Latvijoje>

Programa:

Kelionės tikslas – pramogauti, ilsėtis, grožėtis gamta ir besišypsančiais žmonėmis. Pirmiausia vykstame į visai šalia Lietuvos – Latvijos pasienio įsikūrusį Tervetės gamtos *parką. Atsipalaiduoti, įkvėpti gaivaus pušyno oro, pasižiūrėti, kaip galima sėkmingai plėtoti turizmą, išnaudojant turimus gamtinius resursus. Parko informacijos centre gausite žemėlapį, kuriame išdėstyti visi svarbiausi objektai. Kitaip 1200 ha plote nesunku pasiklysti. Trečdalį parko teritorijos užima miškas. Pirmiausia pakliūnate į Raganos ir Senojo Varno valdas. Ragana siūlo pirkt šluotų – juk tai nepralenkiama transporto priemonė! Ant laužo kunkuliuoja stebuklingas žolelių viralas, krepšyje – ąžuolo žievės amuletai. Atrakcijų aikštelėje „Atlėpausio pieva” laipynės, tiltukai, labirintai, Pasakų pilis ir iš rąstų pastatyti fortai. O kur dar „Nykštukų miškas”, Gulbių tvenkinys, kuriame galima pasiirstyti valtele, pasivažinėti vandens dviračiais, pasakų **traukinukas, **apžvalgos bokštas… Pasakų parkas pinte apipintas legendomis, sakmėmis. Čia karaliauja pasakų personažai ir gausybė miško gyventojų…

Pusvalandukas kelio ir mes jau Žagarėje. Norintys pramogauti, iškart suka prie lauko estrados, klausosi muzikos, dainuoja ir šoka iki vidurnakčio. Smalsesnieji pasivaikšto kartu su gidu, susipažįsta su miesto įdomybėmis. Žagarę garsina įdomus gamtos kūrinys - Žagarės ozas. Tai ilgas, siauras kalvagūbris, praslinkusių ledynų suformuotas iš smėlio, žvirgždo, gargždo, sunešto tekančių tirpsmo vandenų į ledyno plyšius ir tunelius. Jis pats ilgiausias iš visų Lietuvoje esančių ozų, o taip pat įspūdingiausias, nes aplink kalvagūbrį plyti lygumos. Žagarės ozo ilgis apie 8 km. Vaizdingiausioje ozo dalyje, pakilusioje į maždaug 20 m aukštį, yra Žvelgaičio piliakalnis. Spėjama, kad būtent kunigaikštis Žvelgaitis nukariavo žiemgalius ir Žagarės pilyje įkūrė savo rezidenciją. Visus sužavės naujam gyvenimui prikelti Žagarės dvaro rūmai ir dvaro parkas. Pamatysite ir vieną seniausių Lietuvos žirgynų, savo istoriją rašantį nuo 1899 metų; „kepurinį” vėjo malūną, pastatytą 1770 – 1780 m. Manoma, kad tai seniausias iš lauko riedulių statytas malūnas Lietuvoje.
O dabar jau visiems privalu linksmintis, nes Žagarės vyšnių festivalis - smagių dainų ir gero ūpo šventė. Vidurnaktį pasigrožime dangų nušviečiančiu fejerverku, sėdame į autobusą ir vykstame namų link.

Įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu.
 • Kelionės vadovo – gido paslaugos.
 • Kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kuro mokestis.
 • Kelionės organizavimas.

Neįskaičiuota:

 • (*) – Mokami objektai. Turistas moka pats už bilietą į Tervetės gamtos parką – 4 Eur suaugusiam, 3 Eur mokiniams, senjorams.
 • (**) – Pasirenkami mokami objektai. Turistas moka pats: Apžvalgos bokštas Tervetės gamtos parke – 1 Eur; Pasakų siaurukas (1 stotelė) – 0,75 Eur.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.

Papildoma informacija:

 • Vairuotojų darbo – poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Objektų lankymo tvarka ir kainos gali nežymiai kisti.
 • Išvykimas iš Kauno: 10:00 val. Kauno pilies automobilių stovėjimo a. (Išvykimas iš Kėdainių - 11:00 val. p.c. „Maximos” aikštelė (Basanavičiaus g. 93, prie autobusų stoties).    Išvykimas iš Šiaulių - 12:30 val. autobusų st. prie Šv. Petro ir Pauliaus katedros)
 • Išvykimas iš Vilniaus: 10:00 val. „Forum Palace” automobilių stovėjimo a. (Konstitucijos pr.26) (Išvykimas iš Ukmergės - 11:00 val. degalinė „Lukoil”, Dukstynos km. Išvykimas iš Panevėžio - 11:50 val. p.c. „Iki” prie autobusų stoties (Ukmergės g.18)).
 • Vykstant į kelionę būtina turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą

Dėl pigios kelionės teirautis tel. 8 600 26766 arba el. p. simona@zigzag.lt.

 zagares-vysniu-festivalis  zagares-vysniu-festivalis

ex

Klausk ISIC kelionių eksperto
Ketinate keliauti? Negalite apsisręsti kur? Rašykite mums ir gaukite asmeninį pasiūlymą per 24 val.

Scroll To Top