Berlynas su ISIC

Berlynas – miestas absoliučiai crazy, žiauriai spalvotas, įvairus ir visiškai unikalus. Tai vienas lankomiausių miestų Europoje su išskirtine istorija nuo imperijos iki pasaulinių karų, Geležinės uždangos ir Holokausto bei Europos Sąjungos. Nukeliauti čia – nebrangu ir ilgai neužtrunka. Na, o su ISIC – Berlynas dar geresnis ir smagesnis. Pažiūrim!

 

Pramogos su ISIC

Stern und Kreisschiffahrt GmbH – 20% nuolaida miesto kelionei! Vis labiau keleiviai Berlyne renkasi vandens kelius ir keliauja laivais. 30 valčių pasiruošusios ne tik tave nuplukdyti į tašką B, bet ir pasiūlyti ekskursijų ir renginių programą. O tuo tarpu būsi draugiškas aplinkai, kaip tikras berlynietis.

https://www.isic.de/en/benefits/stern-und-kreisschiffahrt-gmbh/

Berlin Pass – 10% nuolaida Berlyno pažymėjimui su ISIC. Nori apžiūrėti Berlyną ir nieko nepraleisti? Tada eik į vieną iš daugelio „STA Travel“ agentūrų, gauk pigiau Berlyno pass’ą ir lankyk populiariausias vietas pigiau! Žiūrėk tik, kad kojos atlaikytų!

https://www.isic.de/en/benefits/sta-travel-berlin-pass/

SEA LIFE – 40% nuolaida nardymo užsiėmimui! Nori sužinoti, koks yra mėgstamiausias žuvų maistas arba ką mėgsta rykliai? Sužinok tai pats vandens gyvių – net ir ryklių – šėrimo šou metu!

 https://www.isic.de/en/benefits/sea-life-berlin/

Wintergarten Berlin – 10 eurų nuolaida su ISIC pažymėjimu. Jei tik nori pasimėgauti muzika, kulinariniais šedevrais ir žvaigždėtu dangumi, apsilankyk čionais. Sakoma, jog čia ateini kaip svečias, bet išeisi kaip tikrų tikriausias draugas! Patikrinam?

https://www.isic.de/en/benefits/wintergarten/

 

Kultūra su ISIC

DDR Museum – 1 Eur nuolaida ko gero pačiame interaktyviausiame muziejus pasaulyje – gali pažvelgti į pasaulio ateitį arba sugrįžti į praeitį. COOL!

https://www.isic.de/en/benefits/ddr-museum-aus-berlin/

 

Maistas su ISIC

Hard Rock Cafe – 20% nuolaida maistuuuui ir nealkoholiniams gėrimams. Legendiniai mėsainiai, gyva muzika ir nerealūs vietiniai tik čia! Come here and taste!

https://www.isic.de/en/benefits/hard-rock-cafe/

Berliner-Kindl-Schultheiss-Brauerei – tik 9 pinigai! Moderniausioje alaus darykloje stebėk, koks tai procesas, ir ragauk degustacijoje vietinio alaus ir leisk sau mėgautis alaus kultūra.

https://www.isic.de/en/benefits/berliner-kindl-schultheiss-brauerei/

 

Apgyvendinimas su ISIC

Meiniger Hotels – 15% nuolaida nakvynei. Pasijusk lyg namuose už prieinamą kainą, modernioje bei pilnoje jaunimo aplinkoje. Labai geras variantas, norintiems pasprukti iš “bendrabučių”!

https://www.isic.de/en/benefits/meininger-hotels/

Generator Hostels – Planuoji kelionę? Gauk 20% nuolaidą. Unikalu, stilinga, pačiame centre. Kas gali būti geriau šiuolaikiniam keliautojui? Apsistok čia ir pasiek viską greit iš tokios geros lokacijos. 

https://www.isic.de/en/benefits/generator-hostel/

Pegasus Hostel – 10% nuolaida su ISIC pažymėjimu. Stilingai spalvota aplinka su visais privalumais Pegaso Hostelyje! Tik ypač tiems, kuriems pabodo pilki daugiabučių rajonai.

https://www.isic.de/en/benefits/pegasus-hostel/

 

Transportas su ISIC

FlixTrain – 15% nuolaida kelionei po visą Vokietiją! Privalumai akivaizdūs: nemokamas belaidis internetas ir išparduotuvės, lengva užsisakyti ir pakeisti rezervaciją, gali turėti bagažą, o kur dar užkandžiai ir gėrimai! FlixTrain mėgsta suteikti komfortą!

https://www.isic.de/en/benefits/flixtrain-15-discount-on-tickets/


Mūsų draugai dalinasi nemokamomis lankytinomis vietomis Berlyne, tad, studente, skaityk ir sutaupyk dar daugiau! http://blog.zigzag.lt/nemokamos-lankytinos-vietos-berlyne/