ISIC mobilioji programėlė

isic-app

ISIC Tavo telefone – galimybės visame pasaulyje!

Išskirtiniai pasiūlymai visai šalia! Atsisiųsk nemokamą programėlę ir pamatyk ISIC/ITIC nuolaidas, kurios yra prie pat Tavęs. ISIC programėlė, sukurta specialiai visų ISIC ir ITIC kortelių turėtojams, kad galėtumėte sutaupyti dar labiau!

- Rask visas Tau priklausančias nuolaidas tiek Lietuvoje, tiek užsienyje;
- Susikurk savo mėgstamiausių vietų, prekių, pramogų ir paslaugų sąrašą;
- Ieškok nuolaidų šalia Tavęs pagal savo buvimo vietą;
- Filtruok ir rūšiuok pasiūlymus pagal kategorijas;
- Patvirtink savo studento/moksleivio/pedagogo statusą beveik visame pasaulyje.

Jau dabar ISIC programėlė veikia 45 šalyse – viena iš jų – Lietuva!

Atsisiųsk ISIC programėlę nemokamai:

app-store-badge-ltgoogle-play-badge-lt

 

 

Dar neturi savo ISIC studento pažymėjimo?

uzisakyk-test

6 komentarai

 1. Nepatenkintas

  Pirkau autobuso bilieta su nuolaida studentui. Ilipant paprase dokumento. Parodziau per isic app telefone. Sako netinka. Turejau pirkti nauja bilieta pilna kaina.
  Kas per..? Ar elektroninis dokumentas turi tokia pacia juridine galia kaip fizinis?

  • Labas, Nepatenkintas Žmogau,

   būtų lengviau kažką išspręsti, jeigu būtum palikęs mums savo tikrą el. pašto adresą. Tada būtinai paklaustume, kur ir kada tiksliai, kokia kelionės kryptimi vykai, kad nepripažino Tavo virtualaus ID. Iš esmės, tai yra tik informacijos perdavimo iš institucijų viršūnių paprastiems darbuotojams problema. Švietimo ir mokslo ministerijos nutarimu (https://www.isic.lt/wp-content/uploads/2018/09/sandra.juskeviciene_2018-09-04_10-21-04.pdf) virtualus ID yra toks pats validus studento statuso įrodymas kaip ir fizinė kortelė. Deja, Lietuvoje ši naujovė atsirado tik praėjusių metų gale, todėl, tikėtina, dar prireiks laiko, kol visi apie ją sužinos. Jei keliautum traukiniu su Lietuvos geležinkeliais, tikrai žinome, jog problemų nekiltų. Tuo tarpu tarpmiestiniuose autobusuose dar gali prireikti kantrybės. Arba parodyti ŠMM nutarimą.

 2. Sumokėjau, pažymėjimo nepadarė, pinigų negražino. Aferistai?

  • Labas, Dariau,

   galbūt netiko prisegta nuotrauka ar kilo kita bėda. Parašykite mums į info@isic.lt laiškelį su savo vardu ir pavarde ir mes tuoj pat viską patikrinsime! ;)

 3. O kaip pratęsti studento pažymėjimą?

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas.Privalomi laukai pažymėti *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top