D-U-K

Kilo klausimų? Atsakymo ieškok čia, o jeigu nerasi, rašyk mums į info@isic.lt

 

Kur galiu gauti ISIC pažymėjimą?

ISIC ir ITIC galima užsisakyti internetu arba bet kuriame išdavimo taške.

Kiek kainuoja ISIC/ITIC pažymėjimas?

ISIC/ITIC pažymėjimo kaina 9 Eur.
ISIC su integruotu elektroniniu viešojo transporto bilietu kaina – 10 Eur

Kokių dokumentų reikia, norint įsigyti ISIC?

a)     Jeigu savo ISIC užsisakysi internetu, Tau tereikės prisegti savo nuotrauką! Ir daugiau jokių dokumentų! Pagal Tavo suvestus duomenis patikrinsime informaciją apie Tavo statusą studentų registre, o savo pažymėjimą gausi į namus arba pasirinktame pašto terminale.

b)     Jeigu esi netoliese, užsuk pasidaryti pažymėjimo per 5 minutes! Su savim turėk asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir 3 x 4 cm dydžio dokumentinę spalvotą nuotrauką. Neturi nuotraukos? Ne bėda – nemokamai nufotografuosime Tave vietoje (išskyrus Megaturo išdavimo punktą).

c)     Užsienio studentams, kurie nori pasidaryti ISIC, užsisakant pažymėjimą internetu reikia prisegti, o atvykus – atsinešti – pažymą iš mokymo įstaigos su nurodyta studijų pabaigos data bei informacija, kad esi nuolatinių studijų studentas.

Per kiek laiko išduodamas ISIC/ITIC pažymėjimas?

Paprastai sakant – per 5 minutes!!!

 • Jeigu ateisi ISIC‘o gamintis į išdavimo tašką ir nepamirši asmens dokumento, Tavo ISIC pagaminsime iš karto po apmokėjimo. Užtruks vos 5 minutes! Dar greičiau jį gausi užsisakęs internetu bei pasirinkęs mokėti ir atsiimti išdavimo taške, nes mums nebereikės pildyti informacijos, o ją tik patikrinti.
 • Jeigu užsisakei pažymėjimą ir atlikai apmokėjimą internetu (su pristatymu), Tavo pažymėjimas bus pagamintas per 1-4 darbo dienas ir išsiųstas paštu. Pažymėjimas Lietuvos ribose keliauja 2-5 darbo dienas (priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo ir Tavo užsakymo pateikimo laiko).

Jeigu turiu Lietuvos studento pažymėjimą, ar galiu turėti ir ISIC?

Žinoma! Juk jeigu žmogus turi pasą, jis gali turėti ir asmens tapatybės kortelę, tiesa?

Kas gali turėti ISIC/ITIC pažymėjimą?

MOKINYS

gali turėti ISIC Scholar/Mokinio pažymėjimą, jeigu mokosi bendrojo lavinimo ar profesinėje mokykloje nejaunesniam kaip 12 metų.

STUDENTAS

gali turėti ISIC Student/ Studento pažymėjimą, jeigu yra aukštosios mokyklos (kolegijos ar universiteto) nuolatinių studijų studentas (statusą Studentų registre galima patikrinti čia).

4 kurso studentai turi suskubti užsisakyti pažymėjimą kol informacija apie juos yra pateikta studentų registre (dažniausiai informacija panaikinama po diplomų įteikimo, bet pasitaiko ir anksčiau).

PEDAGOGAS

gali turėti ITIC Teacher/Padagogo pažymėjimą, jeigu švietimo institucijoje dirba pedagoginį darbą. Pareigybes, kurios laikomos pedagoginiu darbu, galima patikrinti šioje nuorodoje.

Kodėl ISIC neišduodamas ištęstinių (neakivaizdinių) studijų studentams?

Pagal Tarptautinės ISIC asociacijos nuostatus, ISIC yra nuolatinių studijų studento statusą liudijantis dokumentas.

Ištęstinės, papildomos studijos nesuteikia nuolatinių studijų studento statuso. Klausytojai taip pat neturi studento statuso. Jeigu esate akademinėse atostogose pažymėjimas išduodamas, kadangi jis nepanaikina nuolatinių studijų statuso.

Ar užsienio universitetų studentai gali ISIC pažymėjimą užsisakyti Lietuvoje?

Žinoma!!! Užsienio aukštųjų mokyklų studentai, norintys įsigyti ISIC Lietuvoje, turi pateikti:

 • asmens dokumentą: pasą arba asmens tapatybės kortelę;
 • 3 x 4 cm dydžio dokumentinę spalvotą nuotrauką arba nemokamai fotografuojame su internetine kamera vietoje;
 • ne senesnį nei 3 mėnesių patvirtinimą (confirmation) apie studijas (originalas) su nurodyta studijų pabaigos data ir informacija apie nuolatines studijas (full time);

Kilus neaiškumams dėl duomenų teisingumo ISIC Lietuva pasilieka teisę kreiptis į aukštąją mokyklą ir neišduoti pažymėjimo, kol aukštoji mokykla nepatvirtins studento statuso.

Kokie dokumentai liudija studento statusą, užsisakant ISIC pažymėjimą?

Lietuvoje besimokančių studentų statusas tikrinamas studentų registre pagal pateiktą asmens dokumentą. Užsienyje studijuojantys studentai turi pateikti pažymą iš aukštosios mokyklos su įstaigos antspaudu, pasirašytą jos vadovo (su nurodyta studijų pabaigos data ir informacija apie nuolatines studijas). Dokumentų kopijos nėra priimamos.

Kiek laiko galios mano ISIC/ITIC?

Pažymėjimo galiojimo terminas yra fiksuotas:

Šiuo metu I-III kurso studentams ir pedagogams išduodamas pažymėjimas, kuris galios iki 2019 m. gruodžio 31 d. O IV kurso studentams iki 2019 m. rugsėjo 30 d.
 • 1 –  3 kursų studentams galioja 16 mėn., skaičiuojant nuo kiekvienų metų rugsėjo 1 d. iki sekančių metų pabaigos (pvz: 2016/09-2017/12); Pvz, jei pažymėjimą pasigaminsi 2017 metų rugsėjį, jis galios iki 2018 gruodžio pabaigos, jei pažymėjimą pasigaminsi tarkime 2018 sausį- tavo ISIC vis tiek galios iki 2018 gruodžio pabaigos (12 mėn.);
 • paskutinių kursų studentams galioja 12 mėn., skaičiuojat nuo kiekvienų metų rugsėjo 1 d. iki rugsėjo 30 d. (pvz: 2017/09-2018/09);
 • paskutinių kursų studentams, kurių studijų laikotarpis yra trumpesnis, pavyzdžiui 3,5 ar 1,5 metų, pažymėjimas galioja 9 mėn., skaičiuojat nuo kiekvienų metų rugsėjo 1 d. iki gegužės 31 d. (pvz: 2017/09-2018/05).
 • ITIC pažymėjimas galioja 16 mėnesių, skaičiuojant nuo kiekvienų metų rugsėjo 1 d. iki sekančių metų gruodžio pabaigos. Pvz, jei pažymėjimą pasigaminsi 2017 metų rugsėjį, jis galios iki 2018 gruodžio pabaigos, tarkime jei pažymėjimą pasigaminsi 2018 sausį ITIC vis tiek galios iki 2018 gruodžio pabaigos (12 mėn.).

Geriausia tai, kad studentams ir moksleiviams ISIC atsiperka vos nusipirkus vieno mėnesio viešojo transporto bilietą!!! O kur dar visos nuolaidos ir šaunūs trumpalaikiai pasiūlymai!

Kokiose šalyse galioja mano ISIC/ITIC?

Šiuo metu ISIC galioja 130 šalių visame pasaulyje – Europoje, Azijoje, Amerikoje. Visą šalių sąrašą rasi čia.

Ar ISIC galioja viešajame transporte Lietuvoje?

Žinoma!!! Niekada nepamiršk, kad Tavo ISIC – oficialus studento statusą liudijantis dokumentas. Jo turėtojui taikomos viešojo transporto lengvatos. Pasitikrink, kokio dydžio transporto lengvata Tau taikoma čia.

Ar ISIC studento pažymėjime yra integruotas elektroninis viešojo transporto bilietas?

Taip, ISIC studento pažymėjimą gali įsigyti ir su integruotu Vilniaus ar Kauno miestų viešojo transporto elektroniniais bilietais! Integruotas el. bilietas veikia lygiai taip pat, kaip Vilniaus ar Kauno e-bilieto kortelė (papildoma lygiai taip pat), tik kartu vienoje kortelėje turi ir pažymėjimą, patvirtinantį teisę į transporto lengvatą. Taip juk kur kas patogiau!

Ar ISIC/ITIC pažymėjimų išdavimo taškuose galima atsiskaityti kortele?

Žinoma, juk dabar – dvidešimt pirmas amžius!

Ar galima užsisakyti ISIC internetu?

Taip! Spausk čia, užpildyk pažymėjimo išdavimui reikalingą informaciją, prisek savo nuotrauką ir rinkis Tau patogiausią mokėjimo ir pažymėjimo atsiėmimo būdą arba nurodyk adresą kur jį pristatyti. .

Ką daryti praradus ISIC pažymėjimą?

Jeigu prarasi pažymėjimą skambink mums telefonu +370 5 2397396 arba brūkštelk laiškelį apie savo bėdą (būtinai nurodyk savo vardą ir pavardę), ir mes užblokuosime prarastąjį ISIC. Papildomas mokestis už pažymėjimo praradimą nėra taikomas. Prarastojo ISIC įsigijimo tvarka ir kaina išlieka tokia kaip ir naujo pažymėjimo.

Kur galima rasti daugiau informacijos apie ISIC nuolaidas?

Visas ISIC nuolaidas Lietuvoje rasi čia.

Naujus nuolaidų partnerius ir geriausius trumpalaikius pasiūlymus sugauti spėsi, jeigu seksi mus Facebook‘e ir Instagram‘e.
Visas užsienio šalyse teikiamas ISIC nuolaidas rasi tarptautinėje ISIC nuolaidų duomenų bazėje ir ISIC App‘se.

Kur užsienyje galioja ISIC nuolaidos?

ISIC pažymėjimas pripažįstamas daugiau nei 130 pasaulio valstybėse ir suteikia galimybę naudotis daugiau nei 150 000 nuolaidų. Visas ISIC nuolaidas galima rasti tarptautinėje ISIC nuolaidų duomenų bazėje isic.org (čia gali filtruoti nuolaidas pagal dominančią sritį, miestą ir kt.).

Kaip žinoti, kad su ISIC tam tikroje vietoje man taikoma nuolaida?

Jeigu esi Lietuvoje visas nuolaidas gali rasti mūsų svetainėje (pasirink Tave dominančią kategoriją: maistas, pramogos, sportas ir žiūrėk, kiek nuolaidų!). Taip pat netoli Tavęs esančias nuolaidas gali matyti ir pagal kategorijas naršyti ISIC mobiliojoje programėlėje.

Užsukęs į mėgstamą vietą ant durų/ prie kasos ieškok ISIC lipduko – kur tik jį rasi – ten su ISIC Taupriklausys nuolaidos! Žinoma, visada gali pasiteirauti, ar netaiko nuolaidos su ISIC studento pažymėjimu. Nustebsi!

Jeigu esi užsienyje, nuolaidas gali rasti ir jas pagal pasirinktas kategorijas naršyti čia. Nepasidomėjai nuolaidomis iš anksto? Nesinervink, dabar yra ISIC mobilioji programėlė, kurioje lygiai taip pat gali matyti netoli Tavęs esančias nuolaidas pagal pasirinktas kategorijas! Kad ir kur būtum – Lietuvoje ar užsienyje!

Kam reikalingas ISIC App’sas?

ISIC programėlėje gali matyti savo virtualų pažymėjimą (ateityje tokie pažymėjimai turėtų pakeisti įprastas korteles) bei nuolaidas, esančias netoli Tavęs, kad ir kur būtum – Lietuvoje ar užsienyje. Nuolaidas gali naršyti ir filtruoti pagal kategorijas ir išsaugoti patinkančias vietas mėgstamiausių sąraše.

Kaip gauti ISIC App’są?

1. Siųskis ISIC programėlę NEMOKAMAI iš Google Play arba App Store.

2. Nepamiršk pasitikrinti el. pašto, kurį nurodei pildydamas paraišką savo ISIC pažymėjimui gauti;

3. Ten rasi laišką nuo ISIC komandos su nuoroda, kurioje turėsi aktyvuoti savo paskyrą (spausk „Activate your account now“). Tavo duomenys persikels į duomenų bazę, reikalingą, kad galėtum registruotis programėlėje ir matyti savo virtualų ISIC;

4. Registruokis programėlėje su el.paštu (nebūtinai tuo, kurį nurodei pildydamas paraišką ISIC‘ui gauti) ir savo sugalvotu slaptažodžiu;

5. Į paštą gausi antrą laišką nuo ISIC komandos, kuriame bus patvirtinimas, jog Tavo registracija buvo sėkminga! Taip žinosi, kad viskas tikrai veikia!

Kaip programėlėje suprasti, ar mano virtualus pažymėjimas dar galioja?

Programėlėje atsidaręs virtualų pažymėjimą gali dešinėje pusėje matyti žalią šios dienos datą ir tiksintį laiką bei mirksinčią žalią lemputę šalia žodžio „VALID“ – angl. galiojantis. Taip pat matysi judančius virtualius vandens ženklus. Visi šie indikatoriai rodo, jog Tavo pažymėjimas galioja. Slink iš dešinės į kairę ir matyk kitą pažymėjimo pusę.

 

Neradai atsakymo? Brūkštelk mums į info@isic.lt arba skambink +370 5 2397396

Viskas aišku? Nebelauk spausk ir RINKIS SAVO ISIC

 

189 komentarai

 1. Sveiki,
  ar galima pakeisti nustatytą ISIC pažymėjimo atsiėmimo punktą?

  • Sveikas! Žinoma, galim pakeisti Tau atsiėmimo punktą – tik brūkštelk mums į info@isic.lt apie savo norą, nurodyk savo vardą bei pavardę ir tašką, į kurį nori perkelti užsakymą ir mes permesim Tavo užsakymą ten.

 2. Sveiki,
  Ar išvykus į užsieni su isic galima gauti 50% nuolaida traukiniams ar autobusams?

  • Labas, Agne. Pirmiausia, reikia suprasti, jog transporto lengvatas kiekvienoje šalyje užtikrina (t.y. tam tikroms grupėms žmonių suteikia) pati valstybė. Kiekviena valstybė individualiai sprendžia, kam ir kokiomis sąlygomis tokią lengvatą teikti. Pavyzdžiui, Lietuvoje transporto lengvata galioja ES ir EEB šalių narių piliečiams studentams ir moksleiviams. Kitose šalyse situacija gali būti kitokia. Taigi, pirmiausia, viskas priklauso nuo šalies, į kurią vyksti. Tinklapyje isic.org gali rasti visas šalis, kuriose galioja ISIC. Brūkštelk norimos šalies ISIC atstovybei ir jie neabejotinai suteiks Tau pačią tiksliausią informaciją apie šiuo metu galiojančias transporto lengvatas toje šalyje.

 3. Sveiki,

  Esu bakalauro II kurso studentas ir nuo 2019 m. rugpjūčio mėn. pabaigos išvykstu į Erasmus studijas Olandijoje rudens semestrui. Norėčiau pasiteirauti, ar įmanoma pasigaminti ISIC pažymėjimą Lietuvoje prieš išvykstant (pavasarį ar vasaros viduryje)? Ir ar 2019 metais išduoti pažymėjimai galios tik iki 2019 m. gruodžio 31 d.? Nors studijos užsienyje vyks iki 2020 m. vasario pradžios.

  Dėkoju!

  • Labas, Aivarai,

   Tavo atveju, protingiausia būtų ISIC pažymėjimą užsisakyti paskutinėmis vasaros dienomis (rugpjūčio pabaigoje), tuomet Tau išduotas ISIC galios iki 2020-12-30. Anksčiau išduotas ISIC galiotų iki šių metų galo. Taigi, jeigu išvyksti anksčiau, gali užsisakyti ISIC su pristatymu į namus, nurodydamas savo adresą užsienyje. Tuomet ISIC bus atsiųstas Tavo nurodytu adresu.

 4. LSP galioja iki rugsėjo 30d., iki kada galiotų ISIC?

  • Labas, Miau,
   Šiuo metu I-III kurso studentams ir pedagogams išduodamas pažymėjimas, kuris galios iki 2019 m. gruodžio 31 d. O IV kurso studentams iki 2019 m. rugsėjo 30 d.

 5. Sveiki,

  Studentų registre jau yra įkelta informacija, kad nuo 2018-09-01 universitete studijuosiu nuolatine studijų forma. Ar galima būtų užsakyti ISIC’ą, ar reiktų laukti iki rugsėjo pradžios?

  • ISIC pažymėjimas galioja nuo rugsėjo pirmos dienos. Jeigu jau esi registre, gali užsisakyti ISIC kelias dienas prieš rugsėjo pirmąją, kad tą dieną jį jau turėtum ir galėtum naudotis.

 6. Sveiki, šiemet po pertraukos įstojau į doktorantūrą, turiu galimybę užsisakyti kortelę, ar turiu laukti iki rugsėjo?

  • Sveiki, Giedriau, doktorantūra – wow, Jūs šaunuolis! Ir taip, reikės luktelėti rugsėjo, nes tik tada aukštosios mokyklos sukelia duomenis apie naujus studentus į studentų registrą (pagal jo duomenis ir išduodamas ISIC). Visgi, jau tą pačią rugsėjo pirmą galima užbėgti į artimiausią ISIC išdavimo tašką ir pasidaryti ISIC per 5 minutes.

 7. Sveiki,

  Dar norėjau pasitikslinti – šį birželį išėjau akademinių atostogų 4 kurse ir jos baigiasi 2019 m. sausio pabaigoje. Kol kas studentų registre nurodyta numatoma baigimo data 2019-01-31, tačiau man grįžus ji bus pakeista į 2019 m. birželį. Tai man dabar pasiėmus ISIC, jis galiotų tik iki gruodžio pabaigos, tačiau jeigu pasiimčiau nuo rugsėjo 1 d. galiotų iki gegužės pabaigos, jeigu teisingai supratau?

 8. Sveiki,

  Ar privalau su savimi turėti galiojantį LSP, kai einu pasidaryti ISIC?

  • Labas, Klaudija, ne, neprivalai. Tavo statusą bet kuriuo atveju tikrinsime studentų registre pagal Tavo asmens kodą. :)

 9. Sveiki.
  Noriu pasitikslinti dėl ICIS mokinio kortelės. Dažnai perku bilietus traukiniui internetu ir ten reikalauja įvesti ISIC kortelės numerį. Ar tas numeris yra dešiniajame kortelės kampe apačioje su raidėmis?
  Dėkoju!

 10. Sveiki. Norėjau pasiteirauti kur ant ISIC moksleivio kortelės yra nurodytas jos numeris? Gal dešiniajame kampe apačioje su raidėmis? Kadangi perkant traukinio bilietus internetu reikia jį nurodyti, o čia labai neaišku.

  • Labas, Toma,

   visiškai teisingai, Tavo ISIC pažymėjimo numeris yra dešiniajame kampe apačioje su raidėmis. :)

 11. Sveiki,
  Mokausi profesinėje mokykloje. Mokslus baigiu 2018-06-30, mokinio pažymėjimas irgi iki tos datos galioja.
  Isic pažymėjime rašo, kad galioja iki metų pabaigos.
  Ar galios per vasarą isic pažymėjimas, nors mokinio pažymėjimas galioja iki liepos mėnesio?

  • Sveiki, žinoma, kad galios! Turint ISIC nereikia jokio kito papildomo dokumento, įrodančio moksleivio statusą.

 12. Sveiki, noriu pasiteirauti, ar yra kokia galimybė patikrinti, kokia gaminamo isic būsena? Nes negavau jokio laiško, jokios žinutės, kuri patvirtintų, kad viskas tinkama ir isic jau gaminamas.

  Ačiū.

  • Sveiki, Juste, sistemoje Jūsų pažymėjimo nebematome, todėl greičiausiai jį jau atsiėmėte. :) Jeigu ne ir kilo kokia nors problema, parašykite mums į info@isic.lt laišką su savo vardu ir pavarde.

 13. Sveiki, jei šiuo metu esu susistabdžius studijas metams, studentų registre yra nurodyta data, kad planuojama studijų pabaiga 2019 birželis. Mano Isic baigia galioti jau šį mėnesį. Ar galiu užsisakyti ISIC, kol esu susitabdžius studijas? Iš anksto dėkoju už atsakymą.

  • Sveika, Indre!
   Jeigu studentų registro duomenys tikrai rodo tokią datą, o Tu esi susistabdžiusi studijas ir pasiėmusi akademines atostogas, Tavo ISIC galiotų iki metų pabaigos.

 14. Sveiki,

  Esu magistro paskutiniame kurse, LSP galioja iki 2018.06.30.

  Jei dabar užsisakau ISIC ar jis galios iki 12.31?

 15. Pries savaite uzsisakiau ISIC, negavau jokio atsakymo, kodel?

 16. Sveiki. Esu paskutinio kursi studentė ir pasiemiau akademines atostogas iki 2019 metų vasario mėn., kiek laiko galios isic pažymėjimas jeigu dabar užsisakysiu?

  • Labas!

   Pagal pateiktą informaciją panašu, jog pažymėjimas Tau galiotų iki šių metų galo, bet čia reikia pastebėti, jog tokiose situacijose kiekvienas atvejis yra individualus. Jeigu Tavo aukštoji mokykla nėra atnaujinusi duomenų, gali būti ir taip, jog pažymėjimas galiotų iki rugsėjo 30 d.

 17. Sveiki, ar galima užsisakyti ISIC pažymėjimą internetu jeigu mokausi užsienyje? Ir ar pažymėjimą gali paimti kitas asmuo?

  • Labas!
   Galima užsisakyti internetu, net jei mokaisi užsienyje. Ir žinoma, pažymėjimą galės pasiimti kitas asmuo, jeigu brūkštelsi mums laišką į info@isic.lt, ir nurodysi, kokiam žmogui gamintą pažymėjimą ir koks žmogus konkrečiai atsiims (vardai ir pavardės).

 18. Ar galima užsisakyti isic pažymėjimą turint paprasta studento pažymėjimą?

 19. Sveiki, jei studijas turėtum baigti sausio 31d. tačiau rugsėjį pasiimi akademines, o rudenį vėl studijuosi, iki kiek galiotų isic jei užsisakyčiau?

  • Labas, Simai! Viskas priklauso, kokia tavo studijų baigimo data užregistruota studijų registre. Jei sausio 31, tai tau ISIC galiotų iki gegužės 31 dienos.

 20. Užsisakiau isic atsiimti zigzag padalinyje ir atsiėmimo metu susimokėti. Gavau užsisakymo metu pranešimą, kad reikia atvykti i pasirinkta padalinį. Tai nejaugi užsisakymo metu pažymėjimą pagamino? Ar kaip veikia čia sistema?

  • Labas, Romai :) Taip taip, viskas teisingai, kai ateisi į atsiėmimo vietą ir susimokėsi, tavo ISIC per kelias minutes bus pagamintas.

 21. Sveiki. Mano moksleivio pazymejimas baigia galioti 2018.01.31, tuo paciu metu baigiasi ir mano mokslai profesineje. Ar galiu dar isigyti ISIC??? Rudeni planuoju pradeti naujus mokslus ir iki tol pazymejimas praverstu, kadangi tenka daznai vazineti tarpmiesitiniu transportu.

  • Labas, Kristina! Paskubėk per šį mėnesį pasidaryti ISIC, ir jis tau galios iki šių metų gegužės mėnesio pabaigos.

 22. Laba diena,
  esu antro magistrantūros (baigiamojo) kurso studentė. Mano studijų pabaiga studentų registre buvo numatoma 2018-01-31, tačiau sustabžiau studijas iki šios datos – 2018-01-31.
  Šiuo metu žadu grįžti nuo 2018-02-01 ir studijas baigti 2018 m. birželio mėn.
  Iki kiek galiotų mano ISIC pažymėjimas?

  Iš anksto dėkoju už atsakymą.

  • Labas, Raimonda, jei studijų registre rasime nurodytą pabaigimo datą, tai tuomet tavo ISIC galiotų iki šių metų rugsėjo pabaigos. Siulome paskambinti mums ir tuomet patikslintume.

 23. Sveiki,
  Užsisakiau 2018 m. ISIC, nes turimas jau baigia galioti. Tačiau dar ne kalendoriniai 2018 m., ar reikėjo sulaukti kalendorinių 2018 m.?

 24. Sveiki, esu paskutinio kurso magistrantas, ISIC baigiasi šį gruodį, o studijos 2018 01 31. Žinoma, pažymėjimo tam mėnesiui labai reikėtų. Tad ar yra kažkoks pratęsimas, ar reikia gaminti naują ir ar apskritai galima taip? Dėkui.

  • Labas, Vytautai! Drąsiai užsisakyk pažymėjimą dabar ir tavo ISIC galios iki 2018 metų gegužės 31 dienos.

 25. Laba diena, norėčiau pasiteirauti, kodėl užsisakius ISIC būtina atvykti į nurodytą įstaigą prieš pradedant gaminti ISIC, kurioje norėčiau atsiimti ISic?

  • Laba, Agne, nes ISIC pažymėjimas tau bus pagaminimas per mažiau nei 5 minutes. Ir mes negalim gaminti pažymėjimo, kol nėra už jį sumokėta. Tad kai tu atvyksi, susimokėsi, tada ir įvykdysim tavo užsakymą.

 26. Sveiki,
  Esu magistro studentė Švedijoje, čia užsisakiau ISIC kortelę, ji yra virtuali, atsidaro per ISIC mobiliąją programėlę. Norėjau pasiteirauti, ar virtuali kortelė daryta užsienyje, galios Vilniaus viešąjame ir tarpmiestiniame transporte?
  Iš anksto ačiū už pagalbą!

  • Sveika, nors čia Lietuvoje taip pat yra virtualus ISIC, bet kol kas jo dar niekas nepripažįsta, tad reiktų tau turėti ir pačią kortelę būnant Lietuvoje, kad nekiltų problemų.

 27. Laba diena,

  Esu 2 kurso magistro studente, dabartinis ISIC baigiasi siais metais, universiteta tureciau baigti kitu metu birzeli, jei dabar pasidaryciau nauja ISIC keik jis man galiotu?

 28. Esu magistro 2 kurso studentas dabar esu akademinėse atostogose, tačiau studijų pabaiga (studentų registre) numatoma 2018-06-30. Jei dabar pasiimčiau ISIC iki kada jis man galiotų?

 29. Laba diena, kadangi, užsisakydama rugpjūtį isic pažymėjimą, patekau į praėjusio fiksuoto galiojimą laiką (mano ISIC galioja 16 mėnesių nuo 2016 rugsėjo), tad gruodį turiu jį atsinaujinti, nes jis galioja iki gruodžio. Sakykite, ar jau galiu užsakinėti, kad nebūtų gruodį laiko tarpo, kai būsiu be galiojančio ISIC?

  • Sveika, žinoma, kad užsisakyti bet kada. Tik primename, kad jei tavo pažymėjimo galiojimas 2017/12, tai reikškia, kad jis galios iki gruodžio 31 dienos.

 30. Laba diena, atsitiko toks dalykas ,kad važiuojant i mokyklą maršrutas atitinka pasižymint aparatu , o iš mokyklos ne, ar butų galima kažkaip pakeisti elektroniniu būdu maršrutus ar reikia gaminti nauja?

  • Sveika, Ieva, apie kokį konkrečiai maršrutą ir aparatą kalbate? Kad galėtumėm tau pagelbėti, paskambink mums ir papasakok situaciją.

 31. Laba diena.
  Mano LSP baigia galioti 2018.06.30.
  Jeigu pasidaryčiau ISIC pažymėjimą gegužės mėnesį, kiek laiko jis galiotų?

 32. Laba diena, esu Ukrainos universiteto doktorantas, bet esu Lietuvos pilietis. Ar galiu gauti ISIC Lietuvoje?

  • Labas, Vladai! Taip gali gauti ISIC Lietuvoje. Tau tereikia pateikti tavo studijas įrodantį dokumentą, kuriame būtų įrašyta, kad esi nuolatinių studijų studentas.

 33. Laba diena, studijuoju VU, mano studijų programa trunka iki vasario. Užsisakiau ISIC, bet jis galioja tik iki gruodžio. Pagal nuostatus, turėtų iki gegužės :((( kaip čia taip gaunasi?

  • Sveika, Gintare! Pagal nuostatus ir fiksuotą ISIC galiojimo laiką tik užsisakius nuo rugsėjo 1 dienos tavo ISIC būtų galiojęs iki gegužės. Kadangi, užsisakydama rugpjūtį, tu patekai į praėjusio fiksuoto galiojimą laiką ( pažiūrėjus atidžiau pamatysi, kad tavo ISIC galioja 16 mėnesių nuo 2016 rugsėjo) Čia tokie nustatyti tarptautiniai fiksuoti ISIC galiojimai) Gruodį, norėdama atsinaujinti, tu ISIC gausi galiojantį iki gegužės mėnesio.

 34. Sveiki, as su tokia problema, kad mano pinigine pavogta ir lsp darytis dabar negaliu plius uztruks daug laiko. Ar galima tureti vienu metu ir ISIC ir LSP?

  • Sveika, Erika! Žinoma, kad gali turėti ir ISIC ir LSP. Atbėk, mes tau ISIC išduosim vos per 5 minutes :)

 35. Sveiki, pamečiau isic su nuolatiniu Kauno transporto bilietu. Norėjau paklausti, ar galima iš pamesto isic persikelti transporto e.bilietą į naują isic, kurį planuoju pasigaminti?

  • Sveiki, Viktorija,

   Kreipkitės į Susisiekimo paslaugas, jie gali perkelti likutį iš vienos kortelės į kitą.

 36. Sveiki, prie mano Isic galiojimo laiko parašyta 09/2016- 09/2017. Kai atsiėmiau jį universitete mane užtikrino, kad jis galioja iki 2017 spalio (t. y. galioja ir rugsėjį imtinai). Ar tai tiesa? Nes tas užrašymo būdas man atrodo keistas, baiminuosi, kad kontrolė viešajame transporte gali jo galiojimo laiką suprasti kaip iki rugsėjo mėnesio. Savo universiteto lsp dar neturiu, nes neseniai įstojau į magistrantūrą.

  • Sveiki, Gintare,

   Taip, jūsų pažymėjimas galios visą rugsėjį, kontrolieriai informuoti, tad problemų nekils :)

 37. Sveiki, žinau kad lsp galioja universiteto bibliotekoje ir net einant į atsiskaitymus. Taigi įdomu, ar ir isic kortelė čia tinka/galioja?

  • Sveiki, Igne,

   Kiekvienas universitetas dėl šio klausimo turi savo vidinę tvarką, tikslinkitės su savo universiteto administracija.

 38. Laba diena, šiemet įstojau į universitetą, jeigu dabar (08-24) užsisakysiu ISIC pažymėjimą, tai iki kada jis man galios? Iš anksto ačiū už info :)

  • Sveiki, Akvile,

   Kadangi esate pirmakursė, ISIC galėsite užsisakyti nuo rugpjūčio 28 d., jis galios nuo rugsėjo 1 d. 16 mėnesių :)

 39. Laba diena. Ar studento statusą įrodantis ISIC dokumentas suteikia teisę naudotis aukštosios mokyklos biblioteka, inventoriumi, naudojamas laikant egzaminus, sužinant pažymius bei jungiantis prie aukštosios mokyklos vidinės informacinės sistemos?

  Ačiū

 40. Laba diena, kaip įkelti sutartį su universitetu, kai pasirašiau ją internetu (VU) ir nėra galimybės jo išsaugoti pdf failu kompiuteryje?

 41. Laba diena,

  ar ISIC yra išduodamas gydytojams rezidentams?

  Ačiū.

 42. Sveiki, birželį baigiau bakalauro studijas ir įstojau į magistrą, studijų sutartį jau sudariau. Ar galiu užsisakyti ISIC pažymėjimą dabar, ar tai galėsiu padaryti tik nuo rugsėjo 1 dienos, kuomet oficialiai prasideda studijos? Ačiū!

  • Sveiki, Laura,

   Pažymėjimą galėsime pagaminti tik tada, kai gausime duomenis iš studentų registro, įprastai duomenys jame atsiranda rugpjūčio paskutinę savaitę, o pagamintas ISIC galiotų nuo rugsėjo 1 d.

 43. Sveiki,
  jei esu 2 kurso magistro nuolatinio studentas (pasiėmęs akademines atostogas metams) ir į studijas grįšiu 2018 sausį, ar galiu užsisakyti ISIC ir iki kada jis galiotų?

  • Sveiki, Tomai,

   Pažymėjimą galime pagaminti, šiuo metu maksimalus jo galiojimas būtų iki 2017 gruodžio 31 d.

 44. Laba diena,
  Jeigu dabar pasidaryciau pazymejima, 2017 06 30 iki kada jis man galiotu ? Iki 2017 09 30 ? Mano studento pazymejimas galioja iki 2020 metu. Ačiū

  • Sveiki, Brigita,

   Šiuo metu maksimalus ISIC pažymėjimo galiojimas yra iki 2017 gruodžio 31d., jei užsisakysite pažymėjimą šį rudenį ar vėliau – pažymėjimas galios iki 2018 gruodžio 31d.

 45. Sveiki, norėjau paklausti. Ko dėl kai buvau nuėjusi 06.23 į Zigzagą Klaipėdoje, man buvo pasisakyta, kad aš iki 06.30 dar galiu užsisakyti ISIC , nes dar iki 06.30 esu studentų registre, o šiandien man buvo pasakyta, gal jau nebegaliu jo užsisakyti, nes universitetas perdavė informacija, kad jau baugiau studijas. Nuvykus į universitetą man pasakė, kad 06.19 studijų registrui buvo pateikta informacija, kad studijas jau baigiau. Tai kodėl man birželio 23 d. buvo pasakyta, kad dar galiu iki birželio 30 dienos užsisakyti ISIC?

  • Sveiki, Skaiste,

   Atsiprašome, įvyko žmogiška klaida – ISIC pažymėjimą išduodame tik tol, kol matome duomenis studentų registre.

 46. Laba diena, norėjau paklausti, nes niekaip nerandu info ,ar mokinantis nuolatiniu, bet nuotoliniu būdu proftekninėje mokykloje, galioja pažymėjimas visur ir viskm bet kokio amžiaus studijuojančiam asmeniui?

 47. Pavyzdžiui, perkant traukinio bilietą, reikia suvesti dokumento numerį. Ką reikia suvesti ISIC atveju, tą ilgą 12 skaitmenų kodą apačioje, su raidėm, be?

 48. Sveiki,
  Studijuoju Vilniaus Universitete 4ame kurse. Studijos truko 4 metus dieniniame skyriuje. Noreciau pasiteirauti,jei uzsisakysiu dabar ISIC,iki kada jis galios? :) aciu uz atsakyma

 49. Sveiki, studijuoju užsienyje bakalauro studijų pirmame kurse, ar galėčiau užsisakyti ISIC? Ar jis galiotų iki 2017 gruodžio? Jei studijos trunka tris metus, kaip būtų galima pratęsti galiojimą? Kiek laiko užtruktų siuntimas į užsienį?

  • Sveiki, Jokūbai,

   Taip, pažymėjimas galiotų iki 2017 gruodžio 31d, vėliau galėtumėte pasigaminti naują. Pažymėjimo siuntimas į užsienį trunka iki 7 darbo dienų.

   • Sveiki, ant ISIC pažymėjimo išspausdinta galiojimo – 09/2017, nors sakėte galiotų iki 2017 gruodžio. Pradėjau studijuoti antrame kurse ir norėčiau toliau turėti galiojantį ISIC, kaip galiu atsinaujinti? Ar visgi turiu užsakyti naują ir mokėti?

    • Sveiki, Jokūbai,

     Atsiprašau, suklydau – jei ant pažymėjimo nurodyta 2017/09, ISIC pažymėjimas galios visą rugsėjį. Atnaujinimo funkcijos neturime, galite užsisakyti naują, pažymėjimas galiotų iki 2018 m. gruodžio pabaigos.

 50. Sveiki. Bakalauro studijas baigiu šiais metais (birželio 30 d.). Noriu pasitikslinti: ISIC užsisakyti dar galiu, jis galiotų iki rugsėjo 30 d.?

 51. Sveiki, esu sustabdžius studijas iki lapkričio mėn. 4kurso studente iš MRu. Turėjau baigt 2017 sausi bet baigsiu 2018 sausi. Ar galiu uzisakyti ISic?

  • Sveiki, Gabija,

   Taip, galite užsisakyti ISIC, jei studijų pabaiga 2018 sausio mėnesį, ISIC pažymėjimas galiotų iki 2018 metų gegužės 31d.

 52. Sveiki, šiuo met esu II kurso magistrantūros studentė, numatoma studijų baigimo data 2017-06-30, ar dar galėčiau užsisakyti ISIC pažymėjimą, kad galiotų nuolaidos? Jei taip, kiek laiko jis galiotų?

  Ačiū. :)

  • Sveiki, Egle,

   Jei studijos nuolatinės, galite užsisakyti, pažymėjimas galiotų iki šių metų rugsėjo 30d.

 53. sveiki, kada nuo uzsisakymo galima atvykti atsiimti ISIC?

 54. Sveiki,

  Esu IV kurso studentas, mano LSP galioja iki 2017-06-30 ar galiu užsisakyti ISIC dabar ir naudotis nuolaidomis iki š.m. rugsėjo mėnesio?

  • Sveiki, Vaidai,
   mūsų pažymėjimo išdavimui nereikalingas LSP, tad galite užsisakyti ISIC ir naudotis juo iki rugsėjo 30d :)

 55. Sveiki,

  Mokausi profesinėje mokykloje nuo 2016 m. rugsėjo mėn. iki 2018 m. birželio mėn., jei užsisakysiu dabar ISIC mokinio pažymėjimą iki kada jis galios? Ačiū už atsakymą :)

 56. Sveiki,

  Ar užsisakius pažymėjimą galima pakeisti jo atsiėmimo vietą?

 57. Sveiki, kur yra parašytas studento pažymėjimo numeris ant ISIC? Nes pildant Erasmus prašymą reikia įrašyti pažymėjimo nr.

 58. Sveiki, norėjau paklausti, ar su ISIC pažymėjimu gausiu nuolaidą keliaujant tarptautiniais maršrutais autobusu iš Lietuvos į užsienį ir atvirkščiai? Dėkoju.

 59. Sveiki, ar ne Europos Sąjungos piliečiui, studentui su ISIC taikoma nuolaida viešajam transportui?

  • Sveiki, Agne,

   Jei studijuojate Lietuvoje ir ant ISIC nurodytas Lietuvos universitetas, nuolaida bus taikoma.

 60. Sveiki,
  ar ISIC galioja jeigu nuotrauka yra labai išsiliejusi ir veido galima sakyti nesimato?

 61. Laba diena,

  Šią gegužę baigiu bakalauro studijas Anglijoje. Čia pas jus rašo, kad paskutinio kurso studentui pažymėjimas galioja iki rugsėjo mėnesio, bet taip pat rašo, kad paskutinio kurso studentams, kurių studijos trumpesnės (3,5 metų ar 1,5 metų) galioja iki gegužės 31. Mano studijos buvo full-time (pilno etato) ir truko 3 metus. Tai man čia šis pažymėjimas galiotų iki rugsėjo ar tik iki gegužės 31? Ačiū.

 62. Sveiki, kaip galiu pakeisti ISIC atsiėmimo vietą ir apmokėjimo būdą?

 63. Labas vakaras,
  baigiau Kauno kolegija 2016-06-30, ar galiu vis dar pasidaryti studento pazymejima ir naudotis nuolaidomis ar jau per velu? Girdejau kad dar metus po studiju galima gauti si pazymejima. Aciu

  • Sveiki, Milda,

   Pažymėjimą galite pasidaryti tol, kol turite studento statusą. Deja Jūsų atveju statuso jau nebeturite.

 64. sveiki, buvau sustabdes studijas , zadu pradeti toliau studijuoti pavasariniam semestre. ar galiu dabar pasigaminti ISIC kortele ar tik tada kai oficialiai prasides pavasarinis semestras kas butu vasario 6d ?

  • Sveiki,

   Jeigu studentų registre duomenys yra atnaujinti, pažymėjimą galite pasigaminti jau dabar. Jei nežinote, ar jau esate studentų registre, parašykite savo asmens kodą paštu info@isic.lt, mes patikrinsime.

 65. Laba diena. Norėčiau jūsų paklausti apie ISIC galiojimo laiką. Jeigu dabar užsisakyčiau ISIC, tai iki kada jis galiotų? Studėnte busiu iki 2017-01-30. LSP galioja irgi iki 2017-01-30. Studijos trunka 3,5 m. Dėkoju už atsakymą.

 66. Labas vakaras,

  esu užsienio paskutinio kurso studentas, dabar grįžęs atostogoms į Lietuvą. Man ISIC buvo gamintas šią vasarą, bet pagamino tik iki gruodžio mėnesio. Dabar liko mokytis pusmetis. Ar galima būtų užsakyti dabar pagaminti naują kortelę iki mokslo metų pabaigos?

  • Sveiki,
   ISIC studento pažymėjimo galiojimas yra fiksuotas:
   1 – 3 kursų studentams galioja 16 mėn., skaičiuojant nuo kiekvienų metų rugsėjo 1 d. iki sekančių metų pabaigos (pvz: 2016/09-2017/12);
   paskutinių kursų studentams galioja 12 mėn., skaičiuojat nuo kiekvienų metų rugsėjo 1 d. iki rugsėjo 30 d. (pvz: 2016/09-2017/09);

   Naują pažymėjimą galite užsisakyti jau dabar https://www.isic.lt/uzsakyk/

 67. Laba diena, esu paskutinio kurso studentė. Man rašo kad isic galioja iki 2016 12. Ar jis galioja iki 12 mėnesio pabaigos ar jau jo galiojimas pasibaigė?

  • Sveiki Rasa,
   Jei ant Jūsų pažymėjimo nurodyta, jog jis galioja iki 12/2016, tai reiškia, jog juo dar galite naudotis VISĄ GRUODŽIO MĖNESĮ. Nelaukite naujųjų metų – užsisakykite naują pažymėjimą jau DABAR https://goo.gl/LEjKx7

 68. Sveiki. Ar pasibaigus Isic galiojimo laikui galima jį kaip nors prasitęsti ? Ar turi užsisakyti naują pažymėjimą ?

 69. Sveiki, išsiunčiau savo duomenis į info@isic.lt 2016.11.15 ir negavau jokio atsakymo ar isic bus gaminamas.

 70. Sveiki, norėjau paklausti ar galiu pasidaryti Isic. Prieš savaitę pasikeičiau pavardę, nauji dokumentai bus pagaminti 1 mėnesio bėgyje. Ar galiu užsakyti isic, kad būtų su nauja pavarde? Turiu su savimi galiojantį pasą su sena pavarde ir santuokos liudijimą. Šeip išlaukčiau kol bus pagaminti nauji dokumentai ir tada užsakyčiau, bet isic reikalingas skubiai, nes pamečiau lsp.

  • Sveiki, Rūta,
   Jūsų ISIC pažymėjimą pagaminsime su nauja pavarde. Tam reikalui, atsiųskite, prašau, savo santuokos liudijimą el. paštu info@isic.lt. Taip pat parašykite ir kuriame pažymėjimo išdavimo punkte ketinate jį atsiimti.

 71. Laba diena,
  Studijuoju magistro studijas dieniniame skyriuje. Ar norint pasidaryti Isic pažymėjimą reikia atsinešti sutartį su universitetu ar Jūs matote sistemoje informaciją apie studijuojančius asmenis?

  Ačiū

  • Sveiki, Viktorija,
   informaciją apie Jūsų studijas tikriname Studentų registre. Tam pakanka Jūsų asmens dokumento.

 72. Kokios yra nuolaidos ITIC Atėnuose, Graikijoje? Atsivertus tinklapius, rodo nuolaidas ISIC, bet ne mokytojams.

 73. laba diena, norėjau pasiteirauti ar būtų galima sužinoti iki kurios dienos galioja ISIC studento pažymėjimas? Ant kortelės rašomqa iki 2016/09 9tai čia iki rugsėjo 30 d., ar rugsėjo 1 d.?)

  • Sveiki, Agne,

   jei ant pažymėjimo nurodyta, jog jis galioja iki 09/2016, tai reiškia, jog juo dar gali naudotis VISĄ RUGSĖJO MĖNESĮ.

 74. sveiki, kiek žinau, rugsėjį tik nežinau kada tiksliai galima užsisakyti nemokamai ISIC. tiesa?

  • Sveiki, Greta,
   pastaraisiais metais ISIC partneris SEB bankas skelbė akciją ir SEB ISIC pažymėjimus rugsėjo-spalio mėnesiais išdavė nemokamai. Šiais metais, deja, tokios akcijos kol kas neskelbiame, taigi pažymėjimai išduodami už įprastą kainą.

 75. Sveiki, uzsisakiau isic studento pazymejima pries 3 savaites taciau iki siol negavau pazymejimo pastu.Kaip suzinoti ar pazymejimas padarytas ir issiustas arba kaip atgauti pinigus pervestus uz pazymejima?

  • Sveiki,
   susisiekite prašau su mumis info@isic.lt, parašydamas savo vardą ir pavardę – jeigu pažymėjimas pagamintas ir išsiųstas, atsiųsime siuntos numerį

 76. Laba diena,
  Pirmame kurse įsigijau SEB ISIC MasterCard Studento kortelę (dabar būsiu antrakursė) ir jos galiojimas greit baigsis. Kiek kainuoja kortelės atnaujinimas ir ar nereikės mokėti papildomų mokesčių vėliau turint kortelę?

  • Sveiki, Gabriele,

   Dėl visų įkainių ir platesnės informacijos apie SEB ISIC pažymėjimą rekomenduojame kreiptis į artimiausią SEB banko filialą.

 77. Laba diena,
  suglumino tas ISIC’as. ar verta gamintis, turint LSP? sako, kad lietuviškasis studento pažymėjimas naudojamas bibliotekose, egzaminuose ir taip toliau… o ar ISIC gali tapti tam lygiateise alternatyva?

 78. Sveiki,
  jei užsisakau pažymėjimą internetu su pristatymu į namus paprastu paštu po kelių dienų gaučiau pažymėjimą? Ar jį gaučiau iki rugpjūčio pabaigos?

  • Laba diena, Greta,

   ISIC pažymėjimas registruotu paštu Jūsų namus turėtų pasiekti per 3-5 d.d. priklausomai nuo pašto darbo greičio.

   Jeigu esate būsima pirmo kurso studentė, pažymėjimą galėsime išduoti nuo rugpjūčio 25 d., kuomet aukštoji mokykla duomenis apie Jūsų studijas pateiks Studentų registrui.

   Jei studijuojate jau ne pirmus metus, ISIC pažymėjimą pagaminsime tą pačią dieną, kai tik pateiksite užsakymą ir išsiųsime paštu.

 79. Sveiki,
  norėjau paklausti, ar mokinio ISIC pažymėjimas galioja Portugalijos geležinkeliuose ?

  • Laba diena, Rasa,
   informacijos dėl transporto nuolaidų studentams užsienio šalyse suteikti negalimem, nes jos neturime, todėl, siūlome kreiptis į ISIC atstovybes Jums aktualiose šalyse – šiuo atveju Jums, ko gero, reikėtų kreiptis į ISIC Portugal atstovybę http://www.isic.pt/contatos.

 80. Sveiki, jei studijų sutartį pasirašiau šiandien internetu, nuo kada jau galiu užsisakyti isic?

  • Sveiki, Lukai,
   jeigu Jūsų studijų sutartis, kaip įprasta, įsigalioja nuo rugsėjo 1, tuomet ir pažymėjimą galite užsisakyti nuo minėtos datos.

 81. Sveiki, studijas baigiau lsp galioja iki 07-01 ar dar galima uzsisakytu jusu pazymejima?

  • Sveiki, Evelina,
   ISIC pažymėjimas išduodamas priklausomai nuo Jūsų studijų statuso Studijų registre – jeigu jame nurodyta, jog vis dar studijuojate – pažymėjimą išduosime.

 82. Laba diena,

  ar pažymėjimas dar bus išduodamas, jei tarkime aš šiais metais baigiau studijas, ir jau diplomą atsiimsiu po vienos dienos. (studijavau nuolatiniu būdu)

  • Sveiki, Laura,
   ISIC pažymėjimas išduodamas priklausomai nuo Jūsų studijų statuso Studijų registre – jeigu jame nurodyta, jog vis dar studijuojate – pažymėjimą išduosime.

 83. Sveiki, esu Didžiojoje Britanijoje, pinigai ISIC kortelėje, bet nei vienas bankomatas nepriima, negaliu išsiimti pinigų. Ką turėčiau daryti,?

 84. Sveiki,

  Esu trečio kurso kolegijos studentė. Baigiamojo darbo gynimas vyks už kelių dienų, tačiau dar vyks egzaminas, o diplomų įteikimas birželio mėnesio gale. Tokiu atveju ar vis dar galima užsisakyti ISIC pažymėjimą?

  • Sveiki, Laura,
   dėkoju už klausimą. Jeigu Jūsų studijų pabaigos data numatyta birželio 30 d., ISIC pažymėjimą užsisakyti vis dar galite, jis galiotų iki 2016 rugsėjo 30 d.

 85. Sveiki.
  Noriu užsisakyti tarptautinį mokytojo pažymėjimą. Užsakant mokymo įstaigos pavadinimui skiriama 30 simbolių. Pilnas darbovietės pavadinimas „Mažeikių moksleivių techninės kūrybos centras”. Ar tiks, jei trumpinsiu „Techninės kūrybos centras”?

 86. Laba diena,
  Jūs rašote, kad ISIC studento pažymėjimą gali įsigyti ir su integruotu Vilniaus ir Kauno arba Klaipėdos miestų viešojo transporto elektroniniu bilietu. Integruotas el. bilietas veikia lygiai taip pat, kaip Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos e-bilieto kortelė, tik kartu vienoje kortelėje turi ir pažymėjimą, patvirtinantį teisę į transporto lengvatą.
  Mano klausimas:
  Ar tik viename iš miestų, ar visuose miestuose (Vilnius, Kaunas ir Klaipėda) viešojo transporto lengvata vienkartiniams bilietams ir mėnesiniams abonentams galioja su ISIC kortele, kurioje integruotas viešojo transporto e-bilietas?
  Pvz., jei nusipirko mėnesinį abonentą su 80 proc. nuolaida Vilniuje, ar jis galios ir Klaipėdoje ir Kaune važiuojant tų miestų viešuoju transportu?

  • Laba diena, Solveiga,

   ačiū už klausimą. Į ISIC pažymėjimą integruojamas tik vieno pasirinkto miesto bilietas (Vilnius, Kaunas, Klaipėda), taigi bilietu galite naudotis tik tame mieste, kurio integruotą bilietą turite.

 87. Per kiek laiko pagaminamas ISIC?

  • Sveiki, Elvinai,

   ISIC pažymėjimas pagaminamas iš karto jį užsakius – tai trunka apie 5 minutes.

 88. Sveiki,
  Norėjau pasiteirauti ar galiu gauti isic pažymėjimą, jei esu akademinėse atostogose, tačiau prieš metus mokiausi dieninėje studijų programoje

  • Laba diena, Pauliau,
   Akademinių atostogų metu studentai išlaiko savo statusą, taigi jei Studentų registre bus nurodyta, jog esate studentas, pažymėjimą galėsime išduoti.

 89. Sveiki,

  Jeigu gavus ISIC studento pažymėjimą buvo nulupta viršutinė blizgi plėvė ar jis tebegalioja?

 90. Laba diena. Esu 3 kurso studentas. Man mokytis liko pusmetis. Turėjau LSP , bet jo galiojimas baigėsi ar įmanoma man būtų įsigyti ISIC?

  • Sveiki, Rokai,
   dėkoju už klausimą. Taip, Jūs vis dar galite įsigyti savo ISIC studento pažymėjimą, kuris galios iki š.m. rugsėjo 30 d.

 91. Sveiki,
  Ar ISIC pažymėjimas galioja naudojantis tarpmiestinių autobusų paslaugomis?

  • Sveiki,
   ačiū už klausimą. Tarpmiestinių autobusų bilietams nuolaida taikoma, jei esate auštosios mokyklos studentas. Mokiniams ši nuolaida, deja, negalioja.

   • Sveiki, mokausi vilniaus žirmūnų darbo rinkos mokymo centre, ar galiu užsisakyti isic?

    • Sveika, Aušra! Žinoma, gali užsisakyti ISIC ir naudotis studentiškom nuolaidom viešajam transportui ir visom kitoms ISIC moksleiviškomis nuolaidomis.

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas.Privalomi laukai pažymėti *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top