D.U.K.

Kas gali turėti ISIC/ITIC pažymėjimą?

ISIC Scholar / Mokinys– tarptautinis mokinio pažymėjimas – yra išduodamas vidurinių ir profesinių mokyklų mokiniams nuo 12 metų.

SEB ISIC MasterCard Moksleivis – tarptautinis moksleivio pažymėjimas ir tarptautinė mokėjimo (debeto) kortelė MasterCard. Ši kortelė išduodama vidurinių ir profesinių mokyklų moksleiviams nuo 12 metų.

ISIC Student / Studentas – tarptautinis studento pažymėjimas – yra išduodamas aukštųjų mokyklų (kolegijų bei universitetų) nuolatinių studijų studentams (statusą Studentų registre galite patikrinti čia).

SEB ISIC MasterCard Studentas – tarptautinis studento pažymėjimas ir tarptautinė mokėjimo (debeto) kortelė MasterCard. Ši kortelė išduodama aukštųjų mokyklų (kolegijų ir universitetų) nuolatinių studijų studentams.

ITIC tarptautinis pedagogo pažymėjimas  - išduodamas pedagoginį darbą dirbantiems asmenims, kurie einamaisiais mokslo metais dirba akredituotoje švietimo institucijoje bent 18 valandų per savaitę. Patikrinti, ar mokykla akredituota kaip švietimo institucija, galite šiame tinklapyje.  Ar pareigybės laikomos pedagoginiu darbu galima patikrinti šioje nuorodoje.

Kodėl ISIC neišduodamas ištęstinių (neakivaizdinių) studijų studentams?

Pagal Tarptautinės ISIC asociacijos nuostatus, ISIC yra nuolatinių studijų studento statusą liudijantis dokumentas.

Papildomos studijos nesuteikia nuolatinių studijų studento statuso. Klausytojai taip pat neturi studento statuso.

Ar užsienio universitetų studentai gali ISIC pažymėjimą užsisakyti  Lietuvoje?

Užsienio aukštųjų mokyklų studentai norintys įsigyti ISIC Lietuvoje turi pateikti:

 • asmens dokumentą: pasą, asmens tapatybės kortelę arba vairuotojo pažymėjimą;
 • 3 x 4 cm dydžio dokumentinę spalvotą nuotrauką arba nemokamai fotografuojame su internetine kamera vietoje;
 • galiojantį užsienio universiteto studento pažymėjimą (turi būti nurodytas galiojimas) arba ne senesnį nei 3 mėnesių patvirtinimą (confirmation) apie studijas (originalas);
 • išdavimo biure užpildyti duomenų tikrumo patvirtinimą.

Kilus neaiškumams dėl duomenų teisingumo ISIC Lietuva pasilieka teisę kreiptis į aukštąją mokyklą ir neišduoti pažymėjimo kol AM nepatvirtins studento statuso.

Kur galima įsigyti ISIC/ITIC?

ISIC ir ITIC galima užsisakyti bet kuriame įgaliotame ISIC išdavimo centre arba užsisakyti internetu.
SEB ISIC MasterCard galima užsisakyti bet kuriame SEB banko skyriuje.
Visi ISIC pažymėjimai yra lygiaverčiai.

Kiek kainuoja ISIC/ITIC pažymėjimas?

ISIC/ITIC pažymėjimo kaina 9 €.
ISIC su integruotu elektroniniu viešojo transporto bilietu kaina – 10 € .

Kokių dokumentų reikia norint įsigyti ISIC?

Norint įsigyti ISIC reikia pateikti:

 • asmens dokumentą: pasą, asmens tapatybės kortelę arba vairuotojo pažymėjimą;
 • 3 x 4 cm dydžio dokumentinę spalvotą nuotrauką arba nemokamai fotografuojame su internetine kamera vietoje;
 • užsienio studentams –  nuolatinių studijų studento statusą patvirtinantį dokumentą (galiojantį pažymėjimą arba pažymą iš mokymo įstaigos);

Kiek laiko galioja ISIC/ITIC?

 • Pažymėjimo galiojimo terminas yra fiksuotas:
  • 1 –  3 kursų studentams galioja 16 mėn., skaičiuojant nuo kiekvienų metų rugsėjo 1 d. iki sekančių metų pabaigos (pvz: 2015/09-2016/12);
  • paskutinių kursų studentams galioja 12 mėn., skaičiuojat nuo kiekvienų metų rugsėjo 1 d. iki rugsėjo 30 d. (pvz: 2015/09-2016/09);
  • paskutinių kursų studentams, kurių studijų laikotarpis yra trumpesnis, pavyzdžiui 3,5 ar 1,5 metų, Pažymėjimas galioja 9 mėn., skaičiuojat nuo kiekvienų metų rugsėjo 1 d. iki gegužės 31 d. (pvz: 2015/09-2016/05).
 • SEB ISIC MasterCard galioja 12 mėnesių nuo išdavimo datos. Likus mažiau nei metams iki studijų pabaigos kortelė nėra išduodama.
 • ITIC pažymėjimai galioja 16 mėnesių, skaičiuojant nuo kiekvienų metų rugsėjo 1 d. iki sekančių metų gruodžio pabaigos.

Kokie dokumentai liudija studento statusą, užsisakant ISIC pažymėjimą?

Lietuvoje besimokančių studentų statusas tikrinamas studentų registre pagal pateiktą asmens dokumentą. Užsienyje studijuojantys studentai turi pateikti pažymą iš aukštosios mokyklos su įstaigos antspaudu, pasirašytą jos vadovo arba galiojantį užsienio aukštųjų mokyklų studento pažymėjimą. Dokumentų kopijos nėra priimamos.

Kur užsienyje galioja ISIC nuolaidos?

ISIC pažymėjimas pripažįstamas daugiau nei 132 pasaulio šalių ir suteikia galimybę naudotis daugiau nei 40 000 nuolaidų. Su ISIC pažymėjimu teikiamos nuolaidos galioja tose vietose, su kuriomis tarptautinė ISIC asociacija yra sudariusi sutartis dėl nuolaidų taikymo. Prieš keliaujant į kurią nors valstybę visada verta išsiaiškinti, kur ir kokios nuolaidos joje taikomos. Visas ISIC nuolaidas galima rasti tarptautinėje ISIC nuolaidų duomenų bazėje isic.org. Jei nuolaidomis iš anksto nesidomėjote, susigaudyti, kur taikomos nuolaidos, jums padės ISIC lipdukai, užklijuoti partnerių vietose.

Visas ISIC nuolaidas gali turėti ir savo telefone, tereikia atsisiųsti nemokamą ISIC aplikaciją.

Ar ISIC galioja viešajame transporte?

Taip. ISIC pažymėjimas Lietuvos viešajame transporte yra laikomas tarptautiniu studento statusą liudijančiu dokumentu, jo turėtojui taikomos transporto lengvatos. Tai užtikrina Lietuvos Respublikos Švietimo ir Mokslo ministerijos patvirtintos taisyklės ir nurodymai transporto įstaigoms. Daugiau apie transporto lengvatą čia.

Tarpmiestiniame transporte nuolatinių studijų studentai gali pasinaudoti 50 % nuolaida.  Terminuotiems mėnesiniams viešojo transporto bilietams  nuolatinių studijų studentams suteikiama 80% nuolaida, 50% – vienkartiniams bilietams.

Mokiniai, turintys ISIC mokinio pažymėjimą taip pat gali naudotis jiems priklausančiomis transporto lengvatomis. Nuolaidos dydis priklauso nuo mokymo įstaigos tipo, kurioje mokosi mokinys – bendrojo lavinimo, profesinė, specializuoto ugdymo mokykla ir kt. Daugiau apie mokiniams suteikiamų nuolaidų transporto bilietams dydžius galite rasti čia.

Per kiek laiko išduodamas ISIC/ITIC pažymėjimas?

 • Jeigu turite visus reikiamus dokumentus, nuotrauką, ISIC ar ITIC pažymėjimas visuose ISIC išdavimo centruose išduodamas per keletą minučių.
 • Jei pažymėjimą užsisakote internetu ir atliekate apmokėjimą, pažymėjimas  1-3 d. d. laikotarpyje bus pagamintas ir išsiųstas paštu. Pažymėjimas Lietuvos ribose keliauja apie 3-5 d.d.
 • Jei pažymėjimą užsisakote internetu ir pasirenkate patys atsiimti išdavimo biure, pažymėjimas bus išduotas per keletą minučių.
 • Jei užsisakote SEB ISIC Mactercard pažymėjimą, jo išdavimas trunka iki 5 darbo dienų.

Ar ISIC pažymėjime yra integruotas elektroninis bilietas?

Taip, ISIC studento pažymėjimą gali įsigyti ir su integruotu Vilniaus arba Kauno miestų viešojo transporto elektroniniu bilietu. Integruotas el. bilietas veikia lygiai taip pat, kaip Vilniaus ar Kauno e-bilieto kortelė, tik kartu vienoje kortelėje turi ir pažymėjimą, patvirtinantį teisę į transporto lengvatą. Taip kur kas patogiau ir paprasčiau!

Ar galima užsisakyti ISIC internetu?

Taip. Tereikia isic.lt svetainėje susirasti skiltį „Užsakyk!“, užpildyti visus prašomus duomenis, prisegti savo nuotrauką, reikalingus dokumentus, pasirinkti mokėjimo ir atsiėmimo būdą.

Ką daryti praradus ISIC pažymėjimą?

Praradus pažymėjimą brūkštelėkit laišką į info@isic.lt su savo duomenimis ir užblokuosime prarastąjį ISIC. Papildomas mokestis už pažymėjimo praradimą nėra taikomas. Naujo ISIC įsigijimo tvarka išlieka ta pati.

Kur galima rasti informacijos apie ISIC nuolaidas?

Naujausios ISIC nuolaidos Lietuvoje talpinamos isic.lt svetainės čia.
Visas Lietuvoje bei kitose pasaulio šalyse teikiamas ISIC nuolaidas rasi tarptautinėje ISIC nuolaidų duomenų bazėje isic.org.

D.U.K. – dažniausiai užduodami klausimai. Jeigu neradote atsakymo, rašykite el. paštu info@isic.lt.

79 komentarai

 1. Sveiki,
  Ar ISIC pažymėjimas galioja naudojantis tarpmiestinių autobusų paslaugomis?

  • Sveiki,
   ačiū už klausimą. Tarpmiestinių autobusų bilietams nuolaida taikoma, jei esate auštosios mokyklos studentas. Mokiniams ši nuolaida, deja, negalioja.

 2. Laba diena. Esu 3 kurso studentas. Man mokytis liko pusmetis. Turėjau LSP , bet jo galiojimas baigėsi ar įmanoma man būtų įsigyti ISIC?

  • Sveiki, Rokai,
   dėkoju už klausimą. Taip, Jūs vis dar galite įsigyti savo ISIC studento pažymėjimą, kuris galios iki š.m. rugsėjo 30 d.

 3. Sveiki,

  Jeigu gavus ISIC studento pažymėjimą buvo nulupta viršutinė blizgi plėvė ar jis tebegalioja?

 4. Sveiki,
  Norėjau pasiteirauti ar galiu gauti isic pažymėjimą, jei esu akademinėse atostogose, tačiau prieš metus mokiausi dieninėje studijų programoje

  • Laba diena, Pauliau,
   Akademinių atostogų metu studentai išlaiko savo statusą, taigi jei Studentų registre bus nurodyta, jog esate studentas, pažymėjimą galėsime išduoti.

 5. Per kiek laiko pagaminamas ISIC?

  • Sveiki, Elvinai,

   ISIC pažymėjimas pagaminamas iš karto jį užsakius – tai trunka apie 5 minutes.

 6. Laba diena,
  Jūs rašote, kad ISIC studento pažymėjimą gali įsigyti ir su integruotu Vilniaus ir Kauno arba Klaipėdos miestų viešojo transporto elektroniniu bilietu. Integruotas el. bilietas veikia lygiai taip pat, kaip Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos e-bilieto kortelė, tik kartu vienoje kortelėje turi ir pažymėjimą, patvirtinantį teisę į transporto lengvatą.
  Mano klausimas:
  Ar tik viename iš miestų, ar visuose miestuose (Vilnius, Kaunas ir Klaipėda) viešojo transporto lengvata vienkartiniams bilietams ir mėnesiniams abonentams galioja su ISIC kortele, kurioje integruotas viešojo transporto e-bilietas?
  Pvz., jei nusipirko mėnesinį abonentą su 80 proc. nuolaida Vilniuje, ar jis galios ir Klaipėdoje ir Kaune važiuojant tų miestų viešuoju transportu?

  • Laba diena, Solveiga,

   ačiū už klausimą. Į ISIC pažymėjimą integruojamas tik vieno pasirinkto miesto bilietas (Vilnius, Kaunas, Klaipėda), taigi bilietu galite naudotis tik tame mieste, kurio integruotą bilietą turite.

 7. Sveiki.
  Noriu užsisakyti tarptautinį mokytojo pažymėjimą. Užsakant mokymo įstaigos pavadinimui skiriama 30 simbolių. Pilnas darbovietės pavadinimas „Mažeikių moksleivių techninės kūrybos centras”. Ar tiks, jei trumpinsiu „Techninės kūrybos centras”?

 8. Sveiki,

  Esu trečio kurso kolegijos studentė. Baigiamojo darbo gynimas vyks už kelių dienų, tačiau dar vyks egzaminas, o diplomų įteikimas birželio mėnesio gale. Tokiu atveju ar vis dar galima užsisakyti ISIC pažymėjimą?

  • Sveiki, Laura,
   dėkoju už klausimą. Jeigu Jūsų studijų pabaigos data numatyta birželio 30 d., ISIC pažymėjimą užsisakyti vis dar galite, jis galiotų iki 2016 rugsėjo 30 d.

 9. Sveiki, esu Didžiojoje Britanijoje, pinigai ISIC kortelėje, bet nei vienas bankomatas nepriima, negaliu išsiimti pinigų. Ką turėčiau daryti,?

 10. Laba diena,

  ar pažymėjimas dar bus išduodamas, jei tarkime aš šiais metais baigiau studijas, ir jau diplomą atsiimsiu po vienos dienos. (studijavau nuolatiniu būdu)

  • Sveiki, Laura,
   ISIC pažymėjimas išduodamas priklausomai nuo Jūsų studijų statuso Studijų registre – jeigu jame nurodyta, jog vis dar studijuojate – pažymėjimą išduosime.

 11. Sveiki, studijas baigiau lsp galioja iki 07-01 ar dar galima uzsisakytu jusu pazymejima?

  • Sveiki, Evelina,
   ISIC pažymėjimas išduodamas priklausomai nuo Jūsų studijų statuso Studijų registre – jeigu jame nurodyta, jog vis dar studijuojate – pažymėjimą išduosime.

 12. Sveiki, jei studijų sutartį pasirašiau šiandien internetu, nuo kada jau galiu užsisakyti isic?

  • Sveiki, Lukai,
   jeigu Jūsų studijų sutartis, kaip įprasta, įsigalioja nuo rugsėjo 1, tuomet ir pažymėjimą galite užsisakyti nuo minėtos datos.

 13. Sveiki,
  norėjau paklausti, ar mokinio ISIC pažymėjimas galioja Portugalijos geležinkeliuose ?

  • Laba diena, Rasa,
   informacijos dėl transporto nuolaidų studentams užsienio šalyse suteikti negalimem, nes jos neturime, todėl, siūlome kreiptis į ISIC atstovybes Jums aktualiose šalyse – šiuo atveju Jums, ko gero, reikėtų kreiptis į ISIC Portugal atstovybę http://www.isic.pt/contatos.

 14. Sveiki,
  jei užsisakau pažymėjimą internetu su pristatymu į namus paprastu paštu po kelių dienų gaučiau pažymėjimą? Ar jį gaučiau iki rugpjūčio pabaigos?

  • Laba diena, Greta,

   ISIC pažymėjimas registruotu paštu Jūsų namus turėtų pasiekti per 3-5 d.d. priklausomai nuo pašto darbo greičio.

   Jeigu esate būsima pirmo kurso studentė, pažymėjimą galėsime išduoti nuo rugpjūčio 25 d., kuomet aukštoji mokykla duomenis apie Jūsų studijas pateiks Studentų registrui.

   Jei studijuojate jau ne pirmus metus, ISIC pažymėjimą pagaminsime tą pačią dieną, kai tik pateiksite užsakymą ir išsiųsime paštu.

 15. Laba diena,
  suglumino tas ISIC’as. ar verta gamintis, turint LSP? sako, kad lietuviškasis studento pažymėjimas naudojamas bibliotekose, egzaminuose ir taip toliau… o ar ISIC gali tapti tam lygiateise alternatyva?

 16. Laba diena,
  Pirmame kurse įsigijau SEB ISIC MasterCard Studento kortelę (dabar būsiu antrakursė) ir jos galiojimas greit baigsis. Kiek kainuoja kortelės atnaujinimas ir ar nereikės mokėti papildomų mokesčių vėliau turint kortelę?

  • Sveiki, Gabriele,

   Dėl visų įkainių ir platesnės informacijos apie SEB ISIC pažymėjimą rekomenduojame kreiptis į artimiausią SEB banko filialą.

 17. Sveiki, uzsisakiau isic studento pazymejima pries 3 savaites taciau iki siol negavau pazymejimo pastu.Kaip suzinoti ar pazymejimas padarytas ir issiustas arba kaip atgauti pinigus pervestus uz pazymejima?

  • Sveiki,
   susisiekite prašau su mumis info@isic.lt, parašydamas savo vardą ir pavardę – jeigu pažymėjimas pagamintas ir išsiųstas, atsiųsime siuntos numerį

 18. sveiki, kiek žinau, rugsėjį tik nežinau kada tiksliai galima užsisakyti nemokamai ISIC. tiesa?

  • Sveiki, Greta,
   pastaraisiais metais ISIC partneris SEB bankas skelbė akciją ir SEB ISIC pažymėjimus rugsėjo-spalio mėnesiais išdavė nemokamai. Šiais metais, deja, tokios akcijos kol kas neskelbiame, taigi pažymėjimai išduodami už įprastą kainą.

 19. laba diena, norėjau pasiteirauti ar būtų galima sužinoti iki kurios dienos galioja ISIC studento pažymėjimas? Ant kortelės rašomqa iki 2016/09 9tai čia iki rugsėjo 30 d., ar rugsėjo 1 d.?)

  • Sveiki, Agne,

   jei ant pažymėjimo nurodyta, jog jis galioja iki 09/2016, tai reiškia, jog juo dar gali naudotis VISĄ RUGSĖJO MĖNESĮ.

 20. Kokios yra nuolaidos ITIC Atėnuose, Graikijoje? Atsivertus tinklapius, rodo nuolaidas ISIC, bet ne mokytojams.

 21. Laba diena,
  Studijuoju magistro studijas dieniniame skyriuje. Ar norint pasidaryti Isic pažymėjimą reikia atsinešti sutartį su universitetu ar Jūs matote sistemoje informaciją apie studijuojančius asmenis?

  Ačiū

  • Sveiki, Viktorija,
   informaciją apie Jūsų studijas tikriname Studentų registre. Tam pakanka Jūsų asmens dokumento.

 22. Sveiki, norėjau paklausti ar galiu pasidaryti Isic. Prieš savaitę pasikeičiau pavardę, nauji dokumentai bus pagaminti 1 mėnesio bėgyje. Ar galiu užsakyti isic, kad būtų su nauja pavarde? Turiu su savimi galiojantį pasą su sena pavarde ir santuokos liudijimą. Šeip išlaukčiau kol bus pagaminti nauji dokumentai ir tada užsakyčiau, bet isic reikalingas skubiai, nes pamečiau lsp.

  • Sveiki, Rūta,
   Jūsų ISIC pažymėjimą pagaminsime su nauja pavarde. Tam reikalui, atsiųskite, prašau, savo santuokos liudijimą el. paštu info@isic.lt. Taip pat parašykite ir kuriame pažymėjimo išdavimo punkte ketinate jį atsiimti.

 23. Sveiki, išsiunčiau savo duomenis į info@isic.lt 2016.11.15 ir negavau jokio atsakymo ar isic bus gaminamas.

 24. Sveiki. Ar pasibaigus Isic galiojimo laikui galima jį kaip nors prasitęsti ? Ar turi užsisakyti naują pažymėjimą ?

 25. Laba diena, esu paskutinio kurso studentė. Man rašo kad isic galioja iki 2016 12. Ar jis galioja iki 12 mėnesio pabaigos ar jau jo galiojimas pasibaigė?

  • Sveiki Rasa,
   Jei ant Jūsų pažymėjimo nurodyta, jog jis galioja iki 12/2016, tai reiškia, jog juo dar galite naudotis VISĄ GRUODŽIO MĖNESĮ. Nelaukite naujųjų metų – užsisakykite naują pažymėjimą jau DABAR https://goo.gl/LEjKx7

 26. Labas vakaras,

  esu užsienio paskutinio kurso studentas, dabar grįžęs atostogoms į Lietuvą. Man ISIC buvo gamintas šią vasarą, bet pagamino tik iki gruodžio mėnesio. Dabar liko mokytis pusmetis. Ar galima būtų užsakyti dabar pagaminti naują kortelę iki mokslo metų pabaigos?

  • Sveiki,
   ISIC studento pažymėjimo galiojimas yra fiksuotas:
   1 – 3 kursų studentams galioja 16 mėn., skaičiuojant nuo kiekvienų metų rugsėjo 1 d. iki sekančių metų pabaigos (pvz: 2016/09-2017/12);
   paskutinių kursų studentams galioja 12 mėn., skaičiuojat nuo kiekvienų metų rugsėjo 1 d. iki rugsėjo 30 d. (pvz: 2016/09-2017/09);

   Naują pažymėjimą galite užsisakyti jau dabar https://www.isic.lt/uzsakyk/

 27. Laba diena. Norėčiau jūsų paklausti apie ISIC galiojimo laiką. Jeigu dabar užsisakyčiau ISIC, tai iki kada jis galiotų? Studėnte busiu iki 2017-01-30. LSP galioja irgi iki 2017-01-30. Studijos trunka 3,5 m. Dėkoju už atsakymą.

 28. sveiki, buvau sustabdes studijas , zadu pradeti toliau studijuoti pavasariniam semestre. ar galiu dabar pasigaminti ISIC kortele ar tik tada kai oficialiai prasides pavasarinis semestras kas butu vasario 6d ?

  • Sveiki,

   Jeigu studentų registre duomenys yra atnaujinti, pažymėjimą galite pasigaminti jau dabar. Jei nežinote, ar jau esate studentų registre, parašykite savo asmens kodą paštu info@isic.lt, mes patikrinsime.

 29. Labas vakaras,
  baigiau Kauno kolegija 2016-06-30, ar galiu vis dar pasidaryti studento pazymejima ir naudotis nuolaidomis ar jau per velu? Girdejau kad dar metus po studiju galima gauti si pazymejima. Aciu

  • Sveiki, Milda,

   Pažymėjimą galite pasidaryti tol, kol turite studento statusą. Deja Jūsų atveju statuso jau nebeturite.

 30. Sveiki, kaip galiu pakeisti ISIC atsiėmimo vietą ir apmokėjimo būdą?

 31. Laba diena,

  Šią gegužę baigiu bakalauro studijas Anglijoje. Čia pas jus rašo, kad paskutinio kurso studentui pažymėjimas galioja iki rugsėjo mėnesio, bet taip pat rašo, kad paskutinio kurso studentams, kurių studijos trumpesnės (3,5 metų ar 1,5 metų) galioja iki gegužės 31. Mano studijos buvo full-time (pilno etato) ir truko 3 metus. Tai man čia šis pažymėjimas galiotų iki rugsėjo ar tik iki gegužės 31? Ačiū.

 32. Sveiki,
  ar ISIC galioja jeigu nuotrauka yra labai išsiliejusi ir veido galima sakyti nesimato?

 33. Sveiki, ar ne Europos Sąjungos piliečiui, studentui su ISIC taikoma nuolaida viešajam transportui?

  • Sveiki, Agne,

   Jei studijuojate Lietuvoje ir ant ISIC nurodytas Lietuvos universitetas, nuolaida bus taikoma.

 34. Sveiki, norėjau paklausti, ar su ISIC pažymėjimu gausiu nuolaidą keliaujant tarptautiniais maršrutais autobusu iš Lietuvos į užsienį ir atvirkščiai? Dėkoju.

 35. Sveiki, kur yra parašytas studento pažymėjimo numeris ant ISIC? Nes pildant Erasmus prašymą reikia įrašyti pažymėjimo nr.

 36. Sveiki,

  Ar užsisakius pažymėjimą galima pakeisti jo atsiėmimo vietą?

 37. Sveiki,

  Mokausi profesinėje mokykloje nuo 2016 m. rugsėjo mėn. iki 2018 m. birželio mėn., jei užsisakysiu dabar ISIC mokinio pažymėjimą iki kada jis galios? Ačiū už atsakymą :)

 38. Sveiki,

  Esu IV kurso studentas, mano LSP galioja iki 2017-06-30 ar galiu užsisakyti ISIC dabar ir naudotis nuolaidomis iki š.m. rugsėjo mėnesio?

  • Sveiki, Vaidai,
   mūsų pažymėjimo išdavimui nereikalingas LSP, tad galite užsisakyti ISIC ir naudotis juo iki rugsėjo 30d :)

 39. sveiki, kada nuo uzsisakymo galima atvykti atsiimti ISIC?

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas.Privalomi laukai pažymėti *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top