D.U.K.

Kas gali turėti ISIC/ITIC pažymėjimą?

ISIC Scholar / Mokinys– tarptautinis mokinio pažymėjimas – yra išduodamas progimnazijų/gimnazijų ir profesinių mokyklų moksleiviams nuo 12 metų.

SEB ISIC MasterCard Moksleivis – tarptautinis moksleivio pažymėjimas ir tarptautinė mokėjimo (debeto) kortelė MasterCard. Ši kortelė išduodama vidurinių ir profesinių mokyklų moksleiviams nuo 12 metų.

ISIC Student / Studentas – tarptautinis studento pažymėjimas – yra išduodamas aukštųjų mokyklų (kolegijų bei universitetų) nuolatinių studijų studentams (statusą Studentų registre galite patikrinti čia).

SEB ISIC MasterCard Studentas – tarptautinis studento pažymėjimas ir tarptautinė mokėjimo (debeto) kortelė MasterCard. Ši kortelė išduodama aukštųjų mokyklų (kolegijų ir universitetų) nuolatinių studijų studentams.

ITIC tarptautinis pedagogo pažymėjimas  - išduodamas pedagoginį darbą dirbantiems asmenims, kurie einamaisiais mokslo metais dirba akredituotoje švietimo institucijoje bent 18 valandų per savaitę. Patikrinti, ar mokykla akredituota kaip švietimo institucija, galite šiame tinklapyje.  Ar pareigybės laikomos pedagoginiu darbu galima patikrinti šioje nuorodoje.

Kodėl ISIC neišduodamas ištęstinių (neakivaizdinių) studijų studentams?

Pagal Tarptautinės ISIC asociacijos nuostatus, ISIC yra nuolatinių studijų studento statusą liudijantis dokumentas.

Papildomos studijos nesuteikia nuolatinių studijų studento statuso. Klausytojai taip pat neturi studento statuso.

Ar užsienio universitetų studentai gali ISIC pažymėjimą užsisakyti  Lietuvoje?

Užsienio aukštųjų mokyklų studentai norintys įsigyti ISIC Lietuvoje turi pateikti:

 • asmens dokumentą: pasą, asmens tapatybės kortelę arba vairuotojo pažymėjimą;
 • 3 x 4 cm dydžio dokumentinę spalvotą nuotrauką arba nemokamai fotografuojame su internetine kamera vietoje (fotografuojame visuose padaliniuose, išskyrus megaturą);
 • galiojantį užsienio universiteto studento pažymėjimą (jei nurodytas pažymėjimo galiojimas) arba ne senesnį nei 3 mėnesių patvirtinimą (confirmation) apie studijas (originalas) su nurodyta studijų pabaigos data;
 • išdavimo biure užpildyti duomenų tikrumo patvirtinimą.

Kilus neaiškumams dėl duomenų teisingumo ISIC Lietuva pasilieka teisę kreiptis į aukštąją mokyklą ir neišduoti pažymėjimo kol AM nepatvirtins studento statuso.

Kur galima įsigyti ISIC/ITIC?

ISIC ir ITIC galima užsisakyti bet kuriame įgaliotame ISIC išdavimo centre arba užsisakyti internetu.
SEB ISIC MasterCard galima užsisakyti bet kuriame SEB banko skyriuje.
Visi ISIC pažymėjimai yra lygiaverčiai.

Kiek kainuoja ISIC/ITIC pažymėjimas?

ISIC/ITIC pažymėjimo kaina 9 €.
ISIC su integruotu elektroniniu viešojo transporto bilietu kaina – 10 € .

Kokių dokumentų reikia norint įsigyti ISIC?

Norint įsigyti ISIC reikia pateikti:

 • asmens dokumentą: pasą, asmens tapatybės kortelę arba vairuotojo pažymėjimą;
 • 3 x 4 cm dydžio dokumentinę spalvotą nuotrauką arba nemokamai fotografuojame su internetine kamera vietoje;
 • užsienio studentams –  nuolatinių studijų studento statusą patvirtinantį dokumentą (galiojantį pažymėjimą arba pažymą iš mokymo įstaigos su nurodyta studijų pabaigos data;

Kiek laiko galioja ISIC/ITIC?

 • Pažymėjimo galiojimo terminas yra fiksuotas:
  • 1 –  3 kursų studentams galioja 16 mėn., skaičiuojant nuo kiekvienų metų rugsėjo 1 d. iki sekančių metų pabaigos (pvz: 2016/09-2017/12); Pvz, jei pažymėjimą pasigaminsi 2016 metų rugsėjį, jis galios iki 2017 gruodžio pabaigos, jei pažymėjimą pasigaminsi 2017 sausį ar vėliau, tavo ISIC galios iki 2017 gruodžio pabaigos;
  • paskutinių kursų studentams galioja 12 mėn., skaičiuojat nuo kiekvienų metų rugsėjo 1 d. iki rugsėjo 30 d. (pvz: 2016/09-2017/09);
  • paskutinių kursų studentams, kurių studijų laikotarpis yra trumpesnis, pavyzdžiui 3,5 ar 1,5 metų, Pažymėjimas galioja 9 mėn., skaičiuojat nuo kiekvienų metų rugsėjo 1 d. iki gegužės 31 d. (pvz: 2016/09-2017/05).
 • SEB ISIC MasterCard galioja 12 mėnesių nuo išdavimo datos. Likus mažiau nei metams iki studijų pabaigos kortelė nėra išduodama.
 • ITIC pažymėjimai galioja 16 mėnesių, skaičiuojant nuo kiekvienų metų rugsėjo 1 d. iki sekančių metų gruodžio pabaigos.

Kokie dokumentai liudija studento statusą, užsisakant ISIC pažymėjimą?

Lietuvoje besimokančių studentų statusas tikrinamas studentų registre pagal pateiktą asmens dokumentą. Užsienyje studijuojantys studentai turi pateikti pažymą iš aukštosios mokyklos su įstaigos antspaudu, pasirašytą jos vadovo (su nurodyta studijų pabaigos data) arba galiojantį užsienio aukštųjų mokyklų studento pažymėjimą su nurodytu pažymėjimo galiojimo laiku. Dokumentų kopijos nėra priimamos.

Kur užsienyje galioja ISIC nuolaidos?

ISIC pažymėjimas pripažįstamas daugiau nei 132 pasaulio valstybėse ir suteikia galimybę naudotis daugiau nei 40 000 nuolaidų. Su ISIC pažymėjimu teikiamos nuolaidos galioja tose vietose, su kuriomis tarptautinė ISIC asociacija yra sudariusi sutartis dėl nuolaidų taikymo. Prieš keliaujant į kurią nors valstybę visada verta išsiaiškinti, kur ir kokios nuolaidos joje taikomos. Visas ISIC nuolaidas galima rasti tarptautinėje ISIC nuolaidų duomenų bazėje isic.org. Jei nuolaidomis iš anksto nesidomėjote, susigaudyti, kur taikomos nuolaidos, jums padės ISIC lipdukai, užklijuoti partnerių vietose.

Ar ISIC galioja viešajame transporte?

Taip. ISIC pažymėjimas Lietuvos viešajame transporte yra laikomas tarptautiniu studento statusą liudijančiu dokumentu, jo turėtojui taikomos transporto lengvatos.

Tarpmiestiniame transporte nuolatinių studijų studentai ir profesinių mokyklų moksleiviai gali pasinaudoti 50 % nuolaida.

Terminuotiems mėnesiniams viešojo transporto bilietams moksleiviams, nuolatinių studijų studentams ir profesinių mokyklų moksleiviams suteikiama 80% nuolaida, 50% – vienkartiniams bilietams.

Lietuvos geležinkeliuose moksleiviams suteikiama 20% nuolaida, nuolatinių studijų studentams ir profesinių mokyklų moksleiviams – 50%.

Daugiau apie transporto lengvatą čia.

Per kiek laiko išduodamas ISIC/ITIC pažymėjimas?

 • Jeigu turite visus reikiamus dokumentus, nuotrauką, ISIC ar ITIC pažymėjimas visuose ISIC išdavimo centruose išduodamas per keletą minučių.
 • Jei pažymėjimą užsisakote internetu ir atliekate apmokėjimą, pažymėjimas  1-3 d. d. laikotarpyje bus pagamintas ir išsiųstas paštu. Pažymėjimas Lietuvos ribose keliauja apie 3-5 d.d.
 • Jei pažymėjimą užsisakote internetu ir pasirenkate patys atsiimti išdavimo biure, pažymėjimas bus išduotas per keletą minučių.
 • Jei užsisakote SEB ISIC Mactercard pažymėjimą, jo išdavimas trunka iki 5 darbo dienų.

Ar ISIC pažymėjime yra integruotas elektroninis bilietas?

Taip, ISIC studento pažymėjimą gali įsigyti ir su integruotu Vilniaus arba Kauno miestų viešojo transporto elektroniniu bilietu. Integruotas el. bilietas veikia lygiai taip pat, kaip Vilniaus ar Kauno e-bilieto kortelė, tik kartu vienoje kortelėje turi ir pažymėjimą, patvirtinantį teisę į transporto lengvatą. Taip kur kas patogiau ir paprasčiau!

Ar galima užsisakyti ISIC internetu?

Taip. Tereikia isic.lt svetainėje susirasti skiltį „Užsakyk!“, užpildyti visus prašomus duomenis, prisegti savo nuotrauką, reikalingus dokumentus, pasirinkti mokėjimo ir atsiėmimo būdą.

Ką daryti praradus ISIC pažymėjimą?

Praradus pažymėjimą brūkštelėkit laišką į info@isic.lt su savo duomenimis ir užblokuosime prarastąjį ISIC. Papildomas mokestis už pažymėjimo praradimą nėra taikomas. Naujo ISIC įsigijimo tvarka išlieka ta pati.

Kur galima rasti informacijos apie ISIC nuolaidas?

Naujausios ISIC nuolaidos Lietuvoje talpinamos isic.lt svetainės čia.
Visas užsienio šalyse teikiamas ISIC nuolaidas rasi tarptautinėje ISIC nuolaidų duomenų bazėje isic.org.

D.U.K. – dažniausiai užduodami klausimai. Jeigu neradote atsakymo, rašykite el. paštu info@isic.lt.

154 komentarai

 1. Ar galima užsisakyti isic pažymėjimą turint paprasta studento pažymėjimą?

 2. Sveiki, jei studijas turėtum baigti sausio 31d. tačiau rugsėjį pasiimi akademines, o rudenį vėl studijuosi, iki kiek galiotų isic jei užsisakyčiau?

  • Labas, Simai! Viskas priklauso, kokia tavo studijų baigimo data užregistruota studijų registre. Jei sausio 31, tai tau ISIC galiotų iki gegužės 31 dienos.

 3. Užsisakiau isic atsiimti zigzag padalinyje ir atsiėmimo metu susimokėti. Gavau užsisakymo metu pranešimą, kad reikia atvykti i pasirinkta padalinį. Tai nejaugi užsisakymo metu pažymėjimą pagamino? Ar kaip veikia čia sistema?

  • Labas, Romai :) Taip taip, viskas teisingai, kai ateisi į atsiėmimo vietą ir susimokėsi, tavo ISIC per kelias minutes bus pagamintas.

 4. Sveiki. Mano moksleivio pazymejimas baigia galioti 2018.01.31, tuo paciu metu baigiasi ir mano mokslai profesineje. Ar galiu dar isigyti ISIC??? Rudeni planuoju pradeti naujus mokslus ir iki tol pazymejimas praverstu, kadangi tenka daznai vazineti tarpmiesitiniu transportu.

  • Labas, Kristina! Paskubėk per šį mėnesį pasidaryti ISIC, ir jis tau galios iki šių metų gegužės mėnesio pabaigos.

 5. Laba diena,
  esu antro magistrantūros (baigiamojo) kurso studentė. Mano studijų pabaiga studentų registre buvo numatoma 2018-01-31, tačiau sustabžiau studijas iki šios datos – 2018-01-31.
  Šiuo metu žadu grįžti nuo 2018-02-01 ir studijas baigti 2018 m. birželio mėn.
  Iki kiek galiotų mano ISIC pažymėjimas?

  Iš anksto dėkoju už atsakymą.

  • Labas, Raimonda, jei studijų registre rasime nurodytą pabaigimo datą, tai tuomet tavo ISIC galiotų iki šių metų rugsėjo pabaigos. Siulome paskambinti mums ir tuomet patikslintume.

 6. Sveiki,
  Užsisakiau 2018 m. ISIC, nes turimas jau baigia galioti. Tačiau dar ne kalendoriniai 2018 m., ar reikėjo sulaukti kalendorinių 2018 m.?

 7. Sveiki, esu paskutinio kurso magistrantas, ISIC baigiasi šį gruodį, o studijos 2018 01 31. Žinoma, pažymėjimo tam mėnesiui labai reikėtų. Tad ar yra kažkoks pratęsimas, ar reikia gaminti naują ir ar apskritai galima taip? Dėkui.

  • Labas, Vytautai! Drąsiai užsisakyk pažymėjimą dabar ir tavo ISIC galios iki 2018 metų gegužės 31 dienos.

 8. Laba diena, norėčiau pasiteirauti, kodėl užsisakius ISIC būtina atvykti į nurodytą įstaigą prieš pradedant gaminti ISIC, kurioje norėčiau atsiimti ISic?

  • Laba, Agne, nes ISIC pažymėjimas tau bus pagaminimas per mažiau nei 5 minutes. Ir mes negalim gaminti pažymėjimo, kol nėra už jį sumokėta. Tad kai tu atvyksi, susimokėsi, tada ir įvykdysim tavo užsakymą.

 9. Sveiki,
  Esu magistro studentė Švedijoje, čia užsisakiau ISIC kortelę, ji yra virtuali, atsidaro per ISIC mobiliąją programėlę. Norėjau pasiteirauti, ar virtuali kortelė daryta užsienyje, galios Vilniaus viešąjame ir tarpmiestiniame transporte?
  Iš anksto ačiū už pagalbą!

  • Sveika, nors čia Lietuvoje taip pat yra virtualus ISIC, bet kol kas jo dar niekas nepripažįsta, tad reiktų tau turėti ir pačią kortelę būnant Lietuvoje, kad nekiltų problemų.

 10. Laba diena,

  Esu 2 kurso magistro studente, dabartinis ISIC baigiasi siais metais, universiteta tureciau baigti kitu metu birzeli, jei dabar pasidaryciau nauja ISIC keik jis man galiotu?

 11. Esu magistro 2 kurso studentas dabar esu akademinėse atostogose, tačiau studijų pabaiga (studentų registre) numatoma 2018-06-30. Jei dabar pasiimčiau ISIC iki kada jis man galiotų?

 12. Laba diena, kadangi, užsisakydama rugpjūtį isic pažymėjimą, patekau į praėjusio fiksuoto galiojimą laiką (mano ISIC galioja 16 mėnesių nuo 2016 rugsėjo), tad gruodį turiu jį atsinaujinti, nes jis galioja iki gruodžio. Sakykite, ar jau galiu užsakinėti, kad nebūtų gruodį laiko tarpo, kai būsiu be galiojančio ISIC?

  • Sveika, žinoma, kad užsisakyti bet kada. Tik primename, kad jei tavo pažymėjimo galiojimas 2017/12, tai reikškia, kad jis galios iki gruodžio 31 dienos.

 13. Laba diena, atsitiko toks dalykas ,kad važiuojant i mokyklą maršrutas atitinka pasižymint aparatu , o iš mokyklos ne, ar butų galima kažkaip pakeisti elektroniniu būdu maršrutus ar reikia gaminti nauja?

  • Sveika, Ieva, apie kokį konkrečiai maršrutą ir aparatą kalbate? Kad galėtumėm tau pagelbėti, paskambink mums ir papasakok situaciją.

 14. Laba diena.
  Mano LSP baigia galioti 2018.06.30.
  Jeigu pasidaryčiau ISIC pažymėjimą gegužės mėnesį, kiek laiko jis galiotų?

 15. Laba diena, esu Ukrainos universiteto doktorantas, bet esu Lietuvos pilietis. Ar galiu gauti ISIC Lietuvoje?

  • Labas, Vladai! Taip gali gauti ISIC Lietuvoje. Tau tereikia pateikti tavo studijas įrodantį dokumentą, kuriame būtų įrašyta, kad esi nuolatinių studijų studentas.

 16. Laba diena, studijuoju VU, mano studijų programa trunka iki vasario. Užsisakiau ISIC, bet jis galioja tik iki gruodžio. Pagal nuostatus, turėtų iki gegužės :((( kaip čia taip gaunasi?

  • Sveika, Gintare! Pagal nuostatus ir fiksuotą ISIC galiojimo laiką tik užsisakius nuo rugsėjo 1 dienos tavo ISIC būtų galiojęs iki gegužės. Kadangi, užsisakydama rugpjūtį, tu patekai į praėjusio fiksuoto galiojimą laiką ( pažiūrėjus atidžiau pamatysi, kad tavo ISIC galioja 16 mėnesių nuo 2016 rugsėjo) Čia tokie nustatyti tarptautiniai fiksuoti ISIC galiojimai) Gruodį, norėdama atsinaujinti, tu ISIC gausi galiojantį iki gegužės mėnesio.

 17. Sveiki, as su tokia problema, kad mano pinigine pavogta ir lsp darytis dabar negaliu plius uztruks daug laiko. Ar galima tureti vienu metu ir ISIC ir LSP?

  • Sveika, Erika! Žinoma, kad gali turėti ir ISIC ir LSP. Atbėk, mes tau ISIC išduosim vos per 5 minutes :)

 18. Sveiki, pamečiau isic su nuolatiniu Kauno transporto bilietu. Norėjau paklausti, ar galima iš pamesto isic persikelti transporto e.bilietą į naują isic, kurį planuoju pasigaminti?

  • Sveiki, Viktorija,

   Kreipkitės į Susisiekimo paslaugas, jie gali perkelti likutį iš vienos kortelės į kitą.

 19. Sveiki, prie mano Isic galiojimo laiko parašyta 09/2016- 09/2017. Kai atsiėmiau jį universitete mane užtikrino, kad jis galioja iki 2017 spalio (t. y. galioja ir rugsėjį imtinai). Ar tai tiesa? Nes tas užrašymo būdas man atrodo keistas, baiminuosi, kad kontrolė viešajame transporte gali jo galiojimo laiką suprasti kaip iki rugsėjo mėnesio. Savo universiteto lsp dar neturiu, nes neseniai įstojau į magistrantūrą.

  • Sveiki, Gintare,

   Taip, jūsų pažymėjimas galios visą rugsėjį, kontrolieriai informuoti, tad problemų nekils :)

 20. Sveiki, žinau kad lsp galioja universiteto bibliotekoje ir net einant į atsiskaitymus. Taigi įdomu, ar ir isic kortelė čia tinka/galioja?

  • Sveiki, Igne,

   Kiekvienas universitetas dėl šio klausimo turi savo vidinę tvarką, tikslinkitės su savo universiteto administracija.

 21. Laba diena, šiemet įstojau į universitetą, jeigu dabar (08-24) užsisakysiu ISIC pažymėjimą, tai iki kada jis man galios? Iš anksto ačiū už info :)

  • Sveiki, Akvile,

   Kadangi esate pirmakursė, ISIC galėsite užsisakyti nuo rugpjūčio 28 d., jis galios nuo rugsėjo 1 d. 16 mėnesių :)

 22. Laba diena. Ar studento statusą įrodantis ISIC dokumentas suteikia teisę naudotis aukštosios mokyklos biblioteka, inventoriumi, naudojamas laikant egzaminus, sužinant pažymius bei jungiantis prie aukštosios mokyklos vidinės informacinės sistemos?

  Ačiū

 23. Laba diena, kaip įkelti sutartį su universitetu, kai pasirašiau ją internetu (VU) ir nėra galimybės jo išsaugoti pdf failu kompiuteryje?

 24. Laba diena,

  ar ISIC yra išduodamas gydytojams rezidentams?

  Ačiū.

 25. Sveiki, birželį baigiau bakalauro studijas ir įstojau į magistrą, studijų sutartį jau sudariau. Ar galiu užsisakyti ISIC pažymėjimą dabar, ar tai galėsiu padaryti tik nuo rugsėjo 1 dienos, kuomet oficialiai prasideda studijos? Ačiū!

  • Sveiki, Laura,

   Pažymėjimą galėsime pagaminti tik tada, kai gausime duomenis iš studentų registro, įprastai duomenys jame atsiranda rugpjūčio paskutinę savaitę, o pagamintas ISIC galiotų nuo rugsėjo 1 d.

 26. Sveiki,
  jei esu 2 kurso magistro nuolatinio studentas (pasiėmęs akademines atostogas metams) ir į studijas grįšiu 2018 sausį, ar galiu užsisakyti ISIC ir iki kada jis galiotų?

  • Sveiki, Tomai,

   Pažymėjimą galime pagaminti, šiuo metu maksimalus jo galiojimas būtų iki 2017 gruodžio 31 d.

 27. Laba diena,
  Jeigu dabar pasidaryciau pazymejima, 2017 06 30 iki kada jis man galiotu ? Iki 2017 09 30 ? Mano studento pazymejimas galioja iki 2020 metu. Ačiū

  • Sveiki, Brigita,

   Šiuo metu maksimalus ISIC pažymėjimo galiojimas yra iki 2017 gruodžio 31d., jei užsisakysite pažymėjimą šį rudenį ar vėliau – pažymėjimas galios iki 2018 gruodžio 31d.

 28. Sveiki, norėjau paklausti. Ko dėl kai buvau nuėjusi 06.23 į Zigzagą Klaipėdoje, man buvo pasisakyta, kad aš iki 06.30 dar galiu užsisakyti ISIC , nes dar iki 06.30 esu studentų registre, o šiandien man buvo pasakyta, gal jau nebegaliu jo užsisakyti, nes universitetas perdavė informacija, kad jau baugiau studijas. Nuvykus į universitetą man pasakė, kad 06.19 studijų registrui buvo pateikta informacija, kad studijas jau baigiau. Tai kodėl man birželio 23 d. buvo pasakyta, kad dar galiu iki birželio 30 dienos užsisakyti ISIC?

  • Sveiki, Skaiste,

   Atsiprašome, įvyko žmogiška klaida – ISIC pažymėjimą išduodame tik tol, kol matome duomenis studentų registre.

 29. Laba diena, norėjau paklausti, nes niekaip nerandu info ,ar mokinantis nuolatiniu, bet nuotoliniu būdu proftekninėje mokykloje, galioja pažymėjimas visur ir viskm bet kokio amžiaus studijuojančiam asmeniui?

 30. Pavyzdžiui, perkant traukinio bilietą, reikia suvesti dokumento numerį. Ką reikia suvesti ISIC atveju, tą ilgą 12 skaitmenų kodą apačioje, su raidėm, be?

 31. Sveiki,
  Studijuoju Vilniaus Universitete 4ame kurse. Studijos truko 4 metus dieniniame skyriuje. Noreciau pasiteirauti,jei uzsisakysiu dabar ISIC,iki kada jis galios? :) aciu uz atsakyma

 32. Sveiki, studijuoju užsienyje bakalauro studijų pirmame kurse, ar galėčiau užsisakyti ISIC? Ar jis galiotų iki 2017 gruodžio? Jei studijos trunka tris metus, kaip būtų galima pratęsti galiojimą? Kiek laiko užtruktų siuntimas į užsienį?

  • Sveiki, Jokūbai,

   Taip, pažymėjimas galiotų iki 2017 gruodžio 31d, vėliau galėtumėte pasigaminti naują. Pažymėjimo siuntimas į užsienį trunka iki 7 darbo dienų.

   • Sveiki, ant ISIC pažymėjimo išspausdinta galiojimo – 09/2017, nors sakėte galiotų iki 2017 gruodžio. Pradėjau studijuoti antrame kurse ir norėčiau toliau turėti galiojantį ISIC, kaip galiu atsinaujinti? Ar visgi turiu užsakyti naują ir mokėti?

    • Sveiki, Jokūbai,

     Atsiprašau, suklydau – jei ant pažymėjimo nurodyta 2017/09, ISIC pažymėjimas galios visą rugsėjį. Atnaujinimo funkcijos neturime, galite užsisakyti naują, pažymėjimas galiotų iki 2018 m. gruodžio pabaigos.

 33. Sveiki. Bakalauro studijas baigiu šiais metais (birželio 30 d.). Noriu pasitikslinti: ISIC užsisakyti dar galiu, jis galiotų iki rugsėjo 30 d.?

 34. Sveiki, esu sustabdžius studijas iki lapkričio mėn. 4kurso studente iš MRu. Turėjau baigt 2017 sausi bet baigsiu 2018 sausi. Ar galiu uzisakyti ISic?

  • Sveiki, Gabija,

   Taip, galite užsisakyti ISIC, jei studijų pabaiga 2018 sausio mėnesį, ISIC pažymėjimas galiotų iki 2018 metų gegužės 31d.

 35. Sveiki, šiuo met esu II kurso magistrantūros studentė, numatoma studijų baigimo data 2017-06-30, ar dar galėčiau užsisakyti ISIC pažymėjimą, kad galiotų nuolaidos? Jei taip, kiek laiko jis galiotų?

  Ačiū. :)

  • Sveiki, Egle,

   Jei studijos nuolatinės, galite užsisakyti, pažymėjimas galiotų iki šių metų rugsėjo 30d.

 36. sveiki, kada nuo uzsisakymo galima atvykti atsiimti ISIC?

 37. Sveiki,

  Esu IV kurso studentas, mano LSP galioja iki 2017-06-30 ar galiu užsisakyti ISIC dabar ir naudotis nuolaidomis iki š.m. rugsėjo mėnesio?

  • Sveiki, Vaidai,
   mūsų pažymėjimo išdavimui nereikalingas LSP, tad galite užsisakyti ISIC ir naudotis juo iki rugsėjo 30d :)

 38. Sveiki,

  Mokausi profesinėje mokykloje nuo 2016 m. rugsėjo mėn. iki 2018 m. birželio mėn., jei užsisakysiu dabar ISIC mokinio pažymėjimą iki kada jis galios? Ačiū už atsakymą :)

 39. Sveiki,

  Ar užsisakius pažymėjimą galima pakeisti jo atsiėmimo vietą?

 40. Sveiki, kur yra parašytas studento pažymėjimo numeris ant ISIC? Nes pildant Erasmus prašymą reikia įrašyti pažymėjimo nr.

 41. Sveiki, norėjau paklausti, ar su ISIC pažymėjimu gausiu nuolaidą keliaujant tarptautiniais maršrutais autobusu iš Lietuvos į užsienį ir atvirkščiai? Dėkoju.

 42. Sveiki, ar ne Europos Sąjungos piliečiui, studentui su ISIC taikoma nuolaida viešajam transportui?

  • Sveiki, Agne,

   Jei studijuojate Lietuvoje ir ant ISIC nurodytas Lietuvos universitetas, nuolaida bus taikoma.

 43. Sveiki,
  ar ISIC galioja jeigu nuotrauka yra labai išsiliejusi ir veido galima sakyti nesimato?

 44. Laba diena,

  Šią gegužę baigiu bakalauro studijas Anglijoje. Čia pas jus rašo, kad paskutinio kurso studentui pažymėjimas galioja iki rugsėjo mėnesio, bet taip pat rašo, kad paskutinio kurso studentams, kurių studijos trumpesnės (3,5 metų ar 1,5 metų) galioja iki gegužės 31. Mano studijos buvo full-time (pilno etato) ir truko 3 metus. Tai man čia šis pažymėjimas galiotų iki rugsėjo ar tik iki gegužės 31? Ačiū.

 45. Sveiki, kaip galiu pakeisti ISIC atsiėmimo vietą ir apmokėjimo būdą?

 46. Labas vakaras,
  baigiau Kauno kolegija 2016-06-30, ar galiu vis dar pasidaryti studento pazymejima ir naudotis nuolaidomis ar jau per velu? Girdejau kad dar metus po studiju galima gauti si pazymejima. Aciu

  • Sveiki, Milda,

   Pažymėjimą galite pasidaryti tol, kol turite studento statusą. Deja Jūsų atveju statuso jau nebeturite.

 47. sveiki, buvau sustabdes studijas , zadu pradeti toliau studijuoti pavasariniam semestre. ar galiu dabar pasigaminti ISIC kortele ar tik tada kai oficialiai prasides pavasarinis semestras kas butu vasario 6d ?

  • Sveiki,

   Jeigu studentų registre duomenys yra atnaujinti, pažymėjimą galite pasigaminti jau dabar. Jei nežinote, ar jau esate studentų registre, parašykite savo asmens kodą paštu info@isic.lt, mes patikrinsime.

 48. Laba diena. Norėčiau jūsų paklausti apie ISIC galiojimo laiką. Jeigu dabar užsisakyčiau ISIC, tai iki kada jis galiotų? Studėnte busiu iki 2017-01-30. LSP galioja irgi iki 2017-01-30. Studijos trunka 3,5 m. Dėkoju už atsakymą.

 49. Labas vakaras,

  esu užsienio paskutinio kurso studentas, dabar grįžęs atostogoms į Lietuvą. Man ISIC buvo gamintas šią vasarą, bet pagamino tik iki gruodžio mėnesio. Dabar liko mokytis pusmetis. Ar galima būtų užsakyti dabar pagaminti naują kortelę iki mokslo metų pabaigos?

  • Sveiki,
   ISIC studento pažymėjimo galiojimas yra fiksuotas:
   1 – 3 kursų studentams galioja 16 mėn., skaičiuojant nuo kiekvienų metų rugsėjo 1 d. iki sekančių metų pabaigos (pvz: 2016/09-2017/12);
   paskutinių kursų studentams galioja 12 mėn., skaičiuojat nuo kiekvienų metų rugsėjo 1 d. iki rugsėjo 30 d. (pvz: 2016/09-2017/09);

   Naują pažymėjimą galite užsisakyti jau dabar https://www.isic.lt/uzsakyk/

 50. Laba diena, esu paskutinio kurso studentė. Man rašo kad isic galioja iki 2016 12. Ar jis galioja iki 12 mėnesio pabaigos ar jau jo galiojimas pasibaigė?

  • Sveiki Rasa,
   Jei ant Jūsų pažymėjimo nurodyta, jog jis galioja iki 12/2016, tai reiškia, jog juo dar galite naudotis VISĄ GRUODŽIO MĖNESĮ. Nelaukite naujųjų metų – užsisakykite naują pažymėjimą jau DABAR https://goo.gl/LEjKx7

 51. Sveiki. Ar pasibaigus Isic galiojimo laikui galima jį kaip nors prasitęsti ? Ar turi užsisakyti naują pažymėjimą ?

 52. Sveiki, išsiunčiau savo duomenis į info@isic.lt 2016.11.15 ir negavau jokio atsakymo ar isic bus gaminamas.

 53. Sveiki, norėjau paklausti ar galiu pasidaryti Isic. Prieš savaitę pasikeičiau pavardę, nauji dokumentai bus pagaminti 1 mėnesio bėgyje. Ar galiu užsakyti isic, kad būtų su nauja pavarde? Turiu su savimi galiojantį pasą su sena pavarde ir santuokos liudijimą. Šeip išlaukčiau kol bus pagaminti nauji dokumentai ir tada užsakyčiau, bet isic reikalingas skubiai, nes pamečiau lsp.

  • Sveiki, Rūta,
   Jūsų ISIC pažymėjimą pagaminsime su nauja pavarde. Tam reikalui, atsiųskite, prašau, savo santuokos liudijimą el. paštu info@isic.lt. Taip pat parašykite ir kuriame pažymėjimo išdavimo punkte ketinate jį atsiimti.

 54. Laba diena,
  Studijuoju magistro studijas dieniniame skyriuje. Ar norint pasidaryti Isic pažymėjimą reikia atsinešti sutartį su universitetu ar Jūs matote sistemoje informaciją apie studijuojančius asmenis?

  Ačiū

  • Sveiki, Viktorija,
   informaciją apie Jūsų studijas tikriname Studentų registre. Tam pakanka Jūsų asmens dokumento.

 55. Kokios yra nuolaidos ITIC Atėnuose, Graikijoje? Atsivertus tinklapius, rodo nuolaidas ISIC, bet ne mokytojams.

 56. laba diena, norėjau pasiteirauti ar būtų galima sužinoti iki kurios dienos galioja ISIC studento pažymėjimas? Ant kortelės rašomqa iki 2016/09 9tai čia iki rugsėjo 30 d., ar rugsėjo 1 d.?)

  • Sveiki, Agne,

   jei ant pažymėjimo nurodyta, jog jis galioja iki 09/2016, tai reiškia, jog juo dar gali naudotis VISĄ RUGSĖJO MĖNESĮ.

 57. sveiki, kiek žinau, rugsėjį tik nežinau kada tiksliai galima užsisakyti nemokamai ISIC. tiesa?

  • Sveiki, Greta,
   pastaraisiais metais ISIC partneris SEB bankas skelbė akciją ir SEB ISIC pažymėjimus rugsėjo-spalio mėnesiais išdavė nemokamai. Šiais metais, deja, tokios akcijos kol kas neskelbiame, taigi pažymėjimai išduodami už įprastą kainą.

 58. Sveiki, uzsisakiau isic studento pazymejima pries 3 savaites taciau iki siol negavau pazymejimo pastu.Kaip suzinoti ar pazymejimas padarytas ir issiustas arba kaip atgauti pinigus pervestus uz pazymejima?

  • Sveiki,
   susisiekite prašau su mumis info@isic.lt, parašydamas savo vardą ir pavardę – jeigu pažymėjimas pagamintas ir išsiųstas, atsiųsime siuntos numerį

 59. Laba diena,
  Pirmame kurse įsigijau SEB ISIC MasterCard Studento kortelę (dabar būsiu antrakursė) ir jos galiojimas greit baigsis. Kiek kainuoja kortelės atnaujinimas ir ar nereikės mokėti papildomų mokesčių vėliau turint kortelę?

  • Sveiki, Gabriele,

   Dėl visų įkainių ir platesnės informacijos apie SEB ISIC pažymėjimą rekomenduojame kreiptis į artimiausią SEB banko filialą.

 60. Laba diena,
  suglumino tas ISIC’as. ar verta gamintis, turint LSP? sako, kad lietuviškasis studento pažymėjimas naudojamas bibliotekose, egzaminuose ir taip toliau… o ar ISIC gali tapti tam lygiateise alternatyva?

 61. Sveiki,
  jei užsisakau pažymėjimą internetu su pristatymu į namus paprastu paštu po kelių dienų gaučiau pažymėjimą? Ar jį gaučiau iki rugpjūčio pabaigos?

  • Laba diena, Greta,

   ISIC pažymėjimas registruotu paštu Jūsų namus turėtų pasiekti per 3-5 d.d. priklausomai nuo pašto darbo greičio.

   Jeigu esate būsima pirmo kurso studentė, pažymėjimą galėsime išduoti nuo rugpjūčio 25 d., kuomet aukštoji mokykla duomenis apie Jūsų studijas pateiks Studentų registrui.

   Jei studijuojate jau ne pirmus metus, ISIC pažymėjimą pagaminsime tą pačią dieną, kai tik pateiksite užsakymą ir išsiųsime paštu.

 62. Sveiki,
  norėjau paklausti, ar mokinio ISIC pažymėjimas galioja Portugalijos geležinkeliuose ?

  • Laba diena, Rasa,
   informacijos dėl transporto nuolaidų studentams užsienio šalyse suteikti negalimem, nes jos neturime, todėl, siūlome kreiptis į ISIC atstovybes Jums aktualiose šalyse – šiuo atveju Jums, ko gero, reikėtų kreiptis į ISIC Portugal atstovybę http://www.isic.pt/contatos.

 63. Sveiki, jei studijų sutartį pasirašiau šiandien internetu, nuo kada jau galiu užsisakyti isic?

  • Sveiki, Lukai,
   jeigu Jūsų studijų sutartis, kaip įprasta, įsigalioja nuo rugsėjo 1, tuomet ir pažymėjimą galite užsisakyti nuo minėtos datos.

 64. Sveiki, studijas baigiau lsp galioja iki 07-01 ar dar galima uzsisakytu jusu pazymejima?

  • Sveiki, Evelina,
   ISIC pažymėjimas išduodamas priklausomai nuo Jūsų studijų statuso Studijų registre – jeigu jame nurodyta, jog vis dar studijuojate – pažymėjimą išduosime.

 65. Laba diena,

  ar pažymėjimas dar bus išduodamas, jei tarkime aš šiais metais baigiau studijas, ir jau diplomą atsiimsiu po vienos dienos. (studijavau nuolatiniu būdu)

  • Sveiki, Laura,
   ISIC pažymėjimas išduodamas priklausomai nuo Jūsų studijų statuso Studijų registre – jeigu jame nurodyta, jog vis dar studijuojate – pažymėjimą išduosime.

 66. Sveiki, esu Didžiojoje Britanijoje, pinigai ISIC kortelėje, bet nei vienas bankomatas nepriima, negaliu išsiimti pinigų. Ką turėčiau daryti,?

 67. Sveiki,

  Esu trečio kurso kolegijos studentė. Baigiamojo darbo gynimas vyks už kelių dienų, tačiau dar vyks egzaminas, o diplomų įteikimas birželio mėnesio gale. Tokiu atveju ar vis dar galima užsisakyti ISIC pažymėjimą?

  • Sveiki, Laura,
   dėkoju už klausimą. Jeigu Jūsų studijų pabaigos data numatyta birželio 30 d., ISIC pažymėjimą užsisakyti vis dar galite, jis galiotų iki 2016 rugsėjo 30 d.

 68. Sveiki.
  Noriu užsisakyti tarptautinį mokytojo pažymėjimą. Užsakant mokymo įstaigos pavadinimui skiriama 30 simbolių. Pilnas darbovietės pavadinimas „Mažeikių moksleivių techninės kūrybos centras”. Ar tiks, jei trumpinsiu „Techninės kūrybos centras”?

 69. Laba diena,
  Jūs rašote, kad ISIC studento pažymėjimą gali įsigyti ir su integruotu Vilniaus ir Kauno arba Klaipėdos miestų viešojo transporto elektroniniu bilietu. Integruotas el. bilietas veikia lygiai taip pat, kaip Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos e-bilieto kortelė, tik kartu vienoje kortelėje turi ir pažymėjimą, patvirtinantį teisę į transporto lengvatą.
  Mano klausimas:
  Ar tik viename iš miestų, ar visuose miestuose (Vilnius, Kaunas ir Klaipėda) viešojo transporto lengvata vienkartiniams bilietams ir mėnesiniams abonentams galioja su ISIC kortele, kurioje integruotas viešojo transporto e-bilietas?
  Pvz., jei nusipirko mėnesinį abonentą su 80 proc. nuolaida Vilniuje, ar jis galios ir Klaipėdoje ir Kaune važiuojant tų miestų viešuoju transportu?

  • Laba diena, Solveiga,

   ačiū už klausimą. Į ISIC pažymėjimą integruojamas tik vieno pasirinkto miesto bilietas (Vilnius, Kaunas, Klaipėda), taigi bilietu galite naudotis tik tame mieste, kurio integruotą bilietą turite.

 70. Per kiek laiko pagaminamas ISIC?

  • Sveiki, Elvinai,

   ISIC pažymėjimas pagaminamas iš karto jį užsakius – tai trunka apie 5 minutes.

 71. Sveiki,
  Norėjau pasiteirauti ar galiu gauti isic pažymėjimą, jei esu akademinėse atostogose, tačiau prieš metus mokiausi dieninėje studijų programoje

  • Laba diena, Pauliau,
   Akademinių atostogų metu studentai išlaiko savo statusą, taigi jei Studentų registre bus nurodyta, jog esate studentas, pažymėjimą galėsime išduoti.

 72. Sveiki,

  Jeigu gavus ISIC studento pažymėjimą buvo nulupta viršutinė blizgi plėvė ar jis tebegalioja?

 73. Laba diena. Esu 3 kurso studentas. Man mokytis liko pusmetis. Turėjau LSP , bet jo galiojimas baigėsi ar įmanoma man būtų įsigyti ISIC?

  • Sveiki, Rokai,
   dėkoju už klausimą. Taip, Jūs vis dar galite įsigyti savo ISIC studento pažymėjimą, kuris galios iki š.m. rugsėjo 30 d.

 74. Sveiki,
  Ar ISIC pažymėjimas galioja naudojantis tarpmiestinių autobusų paslaugomis?

  • Sveiki,
   ačiū už klausimą. Tarpmiestinių autobusų bilietams nuolaida taikoma, jei esate auštosios mokyklos studentas. Mokiniams ši nuolaida, deja, negalioja.

   • Sveiki, mokausi vilniaus žirmūnų darbo rinkos mokymo centre, ar galiu užsisakyti isic?

    • Sveika, Aušra! Žinoma, gali užsisakyti ISIC ir naudotis studentiškom nuolaidom viešajam transportui ir visom kitoms ISIC moksleiviškomis nuolaidomis.

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas.Privalomi laukai pažymėti *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top