Nuolaida transportui

transporto-mokiniams-edited2

 Remiantis Švietimo ir mokslo ministerijos ir Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos pateikta informacija, pranešama, kad Lietuvos aukštųjų mokyklų studentai gali naudotis Lietuvos Respublikos transporto lengvatų įstatyme numatyta transporto lengvata pateikę tiek Lietuvos studento pažymėjimą (LSP), tiek tarptautinį studento pažymėjimą ISIC (International Student Identity Card).

Nuolaidos nuolatinių studijų studentams (ISIC):
Tarpmiestiniame transporte: 50 % nuolaida;
Viešajame transporte: 80 % terminuotiems mėnesiniams ir 50 % vienkartiniams bilietams;
Lietuvos geležinkeliuose: 50 % nuolaida kelionėms Lietuvoje

Nuolaidos gimnazijų, progimnazijų, pagrindinių mokyklų mokiniams (SCHOLAR):
Tarpmiestiniame transporte: netaikoma;
Viešajame transporte: 80 % terminuotiems mėnesiniams ir 50 % vienkartiniams bilietams;
Lietuvos geležinkeliuose: 30 % nuolaida kelionėms Lietuvoje

Nuolaidos profesinį (formalųjį, specialųjį) išsilavinimą suteikiančių įstaigų mokiniams (SCHOLAR):
Tarpmiestiniame transporte: 50 % nuolaida;
Viešajame transporte: 80 % terminuotiems mėnesiniams ir 50 % vienkartiniams bilietams;
Lietuvos geležinkeliuose: 50 % nuolaida kelionėms Lietuvoje

Transporto lengvata ir jos taikymas ES piliečiams studijuojantiems ES aukštosiose mokyklose 2008-ųjų metų vasarą LR Seimas priėmė „Transporto lengvatų įstatymo” pakeitimo projektą. Vienas iš šį įstatymą papildančių teiginių yra, jog „Lietuvos Respublikos ir kitų Europos Sąjungos valstybių narių piliečiams, studijuojantiems Europos Sąjungos valstybių narių aukštųjų mokyklų dieniniuose skyriuose, teikiamos tokios pačios važiavimo keleiviniu transportu lengvatos kaip ir Lietuvos aukštųjų mokyklų dieninių skyrių studentams.“ Nuoroda į visą įstatymą> Šiam įstatymo punktui vykdyti buvo pasirinktas tarptautinis studento pažymėjimas ISIC vietoje visų ES universitetų studentų pažymėjimų. LR Susisiekimo ministerija nurodė, jog „Norėdami įsigyti lengvatinį bilietą, ES aukštųjų mokyklų studentai privalo pateikti tarptautinį studento pažymėjimą ISIC (International Student Identity Card) ir asmens tapatybės dokumentą, patvirtinantį keliaujančiojo ES valstybės narės pilietybę.“ Nuoroda į LR Susisiekimo Ministerijos tekstą> ISIC Lietuva norėtų pabrėžti, jog viešajame transporte taikoma transporto lengvata yra Lietuvos Respublikos suteikiama bei dotuojama parama studentams, todėl ISIC negali įtakoti bei už ją atsakyti. Iškilus klausimams dėl lengvatos taikymo vertėtų pasiteirauti LR Švietimo ir mokslo ministerijos. Už nuolaidas, dėl kurių sudaromos tiesioginės sutartys tarp ISIC bei nuolaidą teikiančios kompanijos, atsako ISIC Lietuva.

NUOLAIDA TAIKOMA TIEK PARODŽIUS FIZINĮ PAŽYMĖJIMĄ, TIEK IR VIRTUALŲ ISIC STUDENTO ID SAVO MOBILIAJAME TELEFONE.

Švietimo ir mokslo ministerijos nutarimą dėl virtualaus ID galiojimo, norint įrodyti studento/moksleivio statusą viešojo transporto lengvatai gauti rasite šioje nuorodoje.

149 komentarai

 1. Sveiki, jeigu turiu ISIC ir keliauju atostogų į Milana, ar ten galios man transporto lengvatos?? :)

  • Labas, Radvile,
   pats geriausias būdas Tau sužinoti atsakymą tiksliai pagal Italijos specifiką ir galiojančius įstatymus bei juose įtvirtintas transporto lengvatas – brūkštelėti tiesiai jiems. Parašyk į info@isic.it ir net neabejojam, kad gausi tikslų atsakymą apie šio miesto specifiką ir ten galiojančias transporto lengvatas.

 2. O ar galioja nuolaidos ivairiam transportui Slovėnijoje, Maribore?

 3. Labas, norėjau paklaust, ar taikoma kokia nuolaida su isic, važiuojant Lenkijos traukiniais ar autobusais?

  • Labas, Agne!

   Žinoma! Su ISIC gali gauti nuolaidas viešajam transportui Lenkijos miestuose Varšuvoje, Krokuvoje, Vroclave ir Gdanske, jeigu esi užsienio studentė iki tau sukaks 26 metai. Nuolaidos dydis – net 50%! Taip pat ISIC turėtojams taikoma nuolaida važiuojant įvairiais maršrutais Lenkijoje su kompanijos FlixBus autobusais.

 4. sveiki, ar tiesa, kad anksciau mokinio ISIC pazymejimas profesines mokyklos mokiniui nesuteikdavo teises vaziuoti su 50 proc. nuolaida tarpmiestininiu autobusu? Kaip suprantu dabar nuolaida yra taikoma

  • Agne, profesinių mokyklų mokiniams taikoma tokia pati transporto lengvata kaip studentams – 50 proc.

 5. Hi,

  Kindly clairify if ISIC cards are allowed for inter-city route discounts as I was turned down twice at the Kaunas bus- station. The administrators and the ticket officers said I am not Lithuanian and would need to have a resident permit despite the fact that I just started my full time studies and I have a valid ISIC card.

  Thanks for your anticipated response.

  • Hello there!
   Thanks for such an important question!
   In accordance with EU (European Union) directive 2014/54/EU of European Parliament and of the Council, Lithuanian law forsees that Lithuanian citizens and citizens of other EU member countries also citizens of EEC (European Economic Community) countries and their family members, studying at the high schools of EU or EEC countries, citizens of foreign countries or civils without citizenship who have a temporary residence permit for living at the Republic of Lithuania or long term residence permit to live at the EU are eligible for the same transport discount as applied to Lithuanian high school students.
   Shortly said, if you are from non EU or EEC country, you are not eligible for a transport discount in Lithuania.

 6. Sveiki, mokausi vidurinėje mokykloje Norvegijoje. Ar turėdama isic kortelę galiu gauti nuolaidą perkant traukinio bilietą Lietuvoje?

  • Labas, Ieva! Žinoma, ES ir EEB šalių narių gyventojai, piliečiai turi teisę naudotis transporto lengvatomis Lietuvos Respublikoje.

 7. Laba diena,
  Norėjau paklausti, jeigu ISIC parašyta, jog galioja iki 2018/09, ar galioja dar rugsėjo mėnesį?

 8. Sveiki! Ar Šveicarija skaitosi kaip EU valstybė? Studijuoju tenais, turiu ISIC kortelę ir LR pilietybę. Ačiū!

  • Labas, Dominyka,

   jeigu klausi apie transporto lengvatą tai Lietuva remiasi ES direktyva, kuri nurodo, jog visiems ES piliečiams Lietuvoje taikoma transporto lengvata. Taigi, net jei Tavo ISIC išduotas Šveicarijoje, Lietuvoje Tau galiotų nuolaida transportui. Šveicarija, nors priklauso Šengeno zonai, nėra ES narė. Taigi, ten galioja tos šalies įstatymai ir transporto lengvatų nustatymo tvarka.

 9. Laba diena, noriu pasiteiratuti, jei esu gimnazistas tai tarpmiestinių autobusų nuolaidos man negalioja?

  • Labas, Dariau! Tarpmiestinių autobusų nuolaidos Tau, deja, negalioja. Tačiau galioja nuolaidos keliaujant traukiniais!!! Draugiški Lietuvos geležinkeliai moksleiviams siūlo net 30 proc. nuolaidą bilietams.

 10. Sveiki, gal yra galimybe gauti nuolaida transportui, pateikus pazyma is universiteto, kaip irodyma, kad esu dieninio skyriaus studente?

 11. O jejgu as studijoju rusijoje ir turiu lietuvos piletibe man bus teikiama si nuolaida?

  • Sveiki! Jeigu esate nuolatinių studijų studentas ir turite tai įrodantį studento pažymėjimą, tuomet taip.

 12. Sveiki!
  kur galiu pasipildit ISIC su Vilniaus viešojo transporto e-bilietu?

 13. Sveiki, norejau paklausti, ar galiu isigyti kortele su integruotu el biletu Siauliuose?

  • Labas, Vasilij, deja, ne. Integruojamas tik Vilniaus arba Kauno el. bilietas.

   • O gal zinote ar bus padaryta artimiausiu metu? Ir jei bus galesiu ISIC paprasta kortele pasikeist i ISIC su el biletu? Aciu uz atsakyma

    • Užsisakęs internetu ir norėdamas atsiimti pats, pagaminsime iš karto, kai ateisite, o jei užsisakysite į namus, tai per 2-3 dienas gausite. Pasikeisti neišeina, tik pasigaminti naują.

 14. Sveiki. Ar perkant bilietą pvz. geležinkelio stotyje ISIC pažymėjimo nuolaidos sumuosis su lojalumo kortele nuolaida?

 15. Laba diena, Esu dieninio skyriaus studentė. Norėjau paklausti ar Norvegijos viešajame transporte su ISIC galioja tokiod pačios nuolaidos kaip ir Lietuvoje?
  Ačiū :)

 16. Sveiki, esu dienio skyriaus nuolatiniu studiju studente Rusijoje. Ar Lietuvoje naudotis viesuoju transportu su 80% nuolaida su ISIC galima ? Aciu uz atsakyma.

  • Labas, Ana, jei turite ISIC, tai pagal LR įstatymus jums galioja studentiška nuolaida viešajam transportui Lietuvoje.

 17. Laba diena, norejau paklausti ar su siuo pazymejimu galioja nuolaidos istestiniu studiju studentams?:)

 18. Sveiki,
  norėjau paklausti ir tuo pačiu įdomu kodėl, mokytojam, netaikoma nuolaida viešajam transportui? Ne visi mokytojai turi automobilius. Dauguma mokytojų važiuoja į mokyklas viešuoju transportu ypač naujai iškepti pedagogai kurie ateina dirbti į mokyklą. Pradeda viską nuo nulio ir tikrai smagu būtų, kad bent puse kainos gautu nuolaidas. (čia taip pastebėjimai) :)
  Ačiū už atsakymą. :)

  • Sveiki, tikrai sutinkame su jūsų pastebėjimais, mes ir labai norime pritaikyti nuolaidą pedagogams.. Deja, ne viskas nuo mūsų priklauso… Bandome suderinti geriausius pasiūlymus mokytojams, tad sekite informaciją.

 19. ar ISIC pazymejima reikia pildyti taip pat kaip nuolatini bilieta ir nereikia atskiro el bilieto?

  • Labas, Tadai! ISIC pažymėjimą, kuriame integruotas nuolatinis viešojo transporto bilietas, galite papildyti visose viešojo transporto bilietų pildymo vietose be jokio atskiro bilieto.

 20. Sveiki,
  Är elektroninis ISIC pažymėjimas lygiavertis fiziniai kortelei?

 21. Sveiki, turiu ISIC kortele galiojanti iki 2018m. Sausio. Noriu pirkti nuolatini bilietą metams, ar galios nuolatinis pasikeitus nauja ISIC kortele ir kiek kainuos su ja metinis nuolatinis . Dabar su vilniečio kortele turiu 50% nuolaida- 62€, o kiek mokėsiu su ISIC?

  • Sveiki, Anna,

   Taip, įsigijusi naują ISIC pažymėjimą galėsite perkelti visą kortelės likutį (šiuo atveju – metinį abonimentą) į kitą ISIC kortelę. Jums galios -80% nuolaida.

 22. Sveiki,

  Norėčiau paklausti kaip suprasti Klasikinis ISIC be viešojo transporto e-bilieto čia turima omenyje, kad nebus nuolaidos viešajam transportui? Ir kokiam laikotarpiui yra išduodamas ISIC pažymėjimas?

 23. Sveiki, vidurines mokyklos mokine besimokanti Norvegijoje (ne ES!) ir turinti ISIC student card – ar gali Lietuvoje naudotis viesuoju transportu 80% nuolaida? Mokine – Lietuvos piliete.

 24. Sveiki, Norėjau pasiteirauti jai šiemet baigiu 12 klasių ar dar galėčiau pasidarti tarptautinį moksleivio pažymėjimą ar su juo būtų taikomos nuolaidos viešajame transporte?

 25. Laba diena. Ar galima turėti kartu paprasta studentu pažymėjimą ir ISIC?

 26. Sveiki,
  ar su ISIC pažymėjimu profesinės mokyklos moksleiviui bus taikoma nuolaida viašajam transportui ?

 27. Laba diena, Aš turiu isic student, bet mokausi Užsieni. ar man bus tokios pačios nuolaidos viešajam transportui kaip ir Lietuvos studentams?

 28. Laba diena,

  šiuo metu studijuoju magistro studijas Danijoje, ir esu šioje šaly išsiėmes ISIC kortele.
  Ateinanti mėnesi gryztu i Lietuva atostogoms. Ar su šia kortele man galios viešojo transporto lengvatos?

  Ačiū už jūsų pagalba

 29. Sveiki. Girdejau, kad su ISIC kortele asmenims nuo 26metu netaikoma nuolaida viesajame Vilniaus transporte. Ar tiesa? Aciu.

 30. Sveiki,
  ar su ISIC pažymėjimu studentui taikoma 50 proc. nuolaida kelionei traukiniu į Lenkiją?

 31. Laba diena. Norėčiau jūsų paklausti apie ISIC galiojimo laiką. Jeigu dabar užsisakyčiau ISIC, tai iki kada jis galiotų? Studėnte busiu iki 2017-01-30. LSP galioja irgi iki 2017-01-30. Dėkoju už atsakymą.

 32. Sveiki, norėčiau paklausti, ar su SEB ISIC kortele taip pat yra taikomos nuolaidos viešajam transportui?

 33. Sveiki, nesenai grįžau į lietuvą tad kyla daug klausimų. Turi isic studento pažymėjimą kuri įsigijau Lietuvoje tačiau studijuoju ispanijoje. Čia perskaičiau kad viešajam transportui mėnesinių į bilietui suteikiama 80 procentų nuolaidą? Ar vis dar nepasikeitė niekas ir studentai gauna 80 procentų nuolaida ?
  Ačiū

 34. Sveiki, noriu suzinoti, kaip reikia naudotis ISIC su integruotu transporto bilietu Kaune?

  • Sveiki,
   norėdama naudotis ISIC pažymėjime integruotu viešojo transporto bilietu Kaune, pirmiausia parašykite mums laišką į info@isic.lt – atsiųsime Jums PIN kodą, reikalingą bilieto pildymui.

 35. Ar ISIC suteikia nuolaidą keliaujant Europoje greituoju traukiniu (pvz.: maršrutas Frankfurtas-Strasburas)?

  • Sveiki Dominyka,

   dėl transporto nuolaidų, galiojančių pateikus ISIC pažymėjimą, rekomenduojame kreiptis tiesiogiai į Jums aktualių valstybių ISIC atstovybes, nes jų atstovai gali pateikti tiksliausią informaciją.

   Taip pat siūlome pasidomėti Europass galimybėmis ir teikiamomis lengvatomis jaunimui kelionėms Europos traukiniais.

 36. Sveiki, studijuoju Danijoje, tačiau ateinančius 6 mėnesius atlikinėsiu praktiką Vilniuje (dalis studijų programos). Ar šiuo atveju vis dar gaučiau nuolaidą viešajam transportui? Dėkui.

  • Laba diena, Edgarai,
   užsisakyti ISIC pažymėjimą galėsime/negalėsime išduoti priklausomai nuo to, ar praktikos metu, jūsų studijos vis dar tęsis, t.y. ar vis dar būsite laikomas studentu. Studijų statusą užsienyje studijuojantys studentai įprastai patvirtina pateikę universiteto išduotą pažymą apie studijų galiojimą arba užsienio universiteto studento pažymėjimą, ant kurio nurodyta studijų trukmė. Jei turite daugiau klausimų, siūlome kreiptis el. paštu info@isic.lt

 37. Sveiki. Liepos 1d baigė galioti mano lsp ir aš baigiau šiais metais studijas. Ar iki rugsėjo mėnesio man būtų išduotas isic?

  • Laba diena, Jovita,
   jeigu šiemet studijas jau baigėte (t.y. birželio mėn. atsiėmėte diplomą), tuomet ISIC pažymėjimo Jums išduoti nebegalime, nes jau nebesate studentė.

 38. Laba diena. Norėčiau paklausti ar Portugalijoje ir Belgijoje galioja nuolaidos viešajam transportui su pažymėjimu?

 39. Sveiki, ar ISIC, galiojantis iki 2016-09-01, vasarą suteikia 50 % nuolaidą tarpmiestiniam transportui ?
  Ačiū už atsakymą.

  • Sveiki, Dina,

   taip, žinoma, suteikia. Visomis ISIC nuolaidomis ir studentiškomis privilegijomis galite naudotis tol, kol galioja Jūsų pažymėjimas.

 40. Sveiki, ar pasikeitė situacija su ISIC mokinio pažymėjimu ir nuolaidos jau yra taikomos viešajam transportui ir traukiniams ? :)

  • Laba diena, Simona,

   deja, situacija vis dar tokia pati, tačiau tikimės sulaukti pasikeitimų jau artimiausiu metu. Kai tik turėsime naujienų, būtinai pasidalinsime jomis!

 41. Sveiki, ar su SEB ISIC Mastercard kortele transporto lengvatos tokios pat kaip ir su paprastu ISIC pažymėjimu?

  • Laba diena, Jorūne,

   dėkojame už klausimą. Kadangi SEB ISIC banko kortelė yra ir pažymėjimas, įrodantis studento statusą – tai kartu ir įrodymas, jog galite naudotis viešojo transporto nuolaidomis.

 42. Sveiki, mano studijos baigiasi 2017-01-31 d. Kiek man galiotu isic kortele? Kokia jos kaina būtu?

  • Laba diena, Agne,

   ačiū už klausimą. Jūsų ISIC pažymėjimas galiotų iki 2016-12-31. Klasikinio ISIC pažymėjimo kaina 9€, o ISIC su integruotu viešojo transporto bilietu – 10€.

 43. Sveiki, jei aš studijuoju Lietuvoje ir turiu ISIC, tai transporto lengvatos tarkim Londone negalios, nes nesimokau ten?

  • Sveiki,
   ačiū už klausimą.
   ISIC pažymėjimas, kaip žinia, patvirtina studento statusą tarptautiniu mastu. Ar transporto lengvata Jums bus taikoma Londone priklauso nuo to, ar ten išvis taikoma tokia nuolaida. Jei Jus domina platesnė informacija, siūlome kreiptis į ISIC atstovybę Didžiojoje Britanijoje http://www.myisic.co.uk/

 44. Laba diena,

  Visi žinome, kad jeigu pasidarysim ISIC jis galios iki rugsėjo 30 d. (paskutinio kurso studentams). Man iškilo klausimas ar iki rugsėjo 30 d. galios ir transporto lengvatos?

  • Laba diena, Diana.
   Dėkoju už klausimą. Taip, transporto lengvatos galios lygiai tiek pat, kiek pažymėjimas, t.y. iki rugsėjo 30 d.

 45. Laba diena, norėjau paklausti, jei mokausi Kaune ir čia važinėju viešuoju transportu su kortele, tai kitam mieste pvz: Vilniuje, galėsiu ja naudotis ar jau nebe?

 46. Sveiki, šiandien užsisakiau SEB ISIC kortelę. Esu nuolatinių studijų studentė. Norėčiau paklausti ar galėsiu naudoti isic kaip kauniečio kortelę? :)

 47. Atsiprašau, su autobusu davė nuolaidą, ne su traukiniu važiuojant

  • Sveiki, Julija,

   Atsiprašome už nepatogumus. Šiuo metu transporto lengvata su ISIC pažymėjimu mokiniams nėra suteikiama. Bendraujame su švietimo ir mokslo ministerija, jog profesinių mokyklų mokiniams priklausanti lengvata būtų suteikiama.

 48. Labas, atėjusi į geležinkelio stotį sužinojau kad atsirado naujas įstatymas, kad su ISIC profesinės mokyklos mokiniams nebeduoda pusės kainos, bet kai važiavome su traukiniu tada davė. Tai yra vis dar nuolaida ar ne?

 49. Aš ištęstinių studijų studentai gali pasidaryti ISC pažymėjimą ir ar galiotų nuolaidą viešajam transportui?

 50. Sveiki, kaip reikia rpiregistruoti savo ISIC kortelesu integruotu transporto bilietu vilniustransport.lt sistemoje? Nes norint anketoje prideti kortele (irasant jos numeri) sistema pranesa, jog “Kortelė su nurodytu SNR visų pirma turi būti registruota sistemoje.”

 51. Sveiki, norėjau pasiteirauti ar su ISIC yra 80% nuolaida viesajam transportui (Vilniečio kortelei)?Ačiū.

 52. sveiki, turiu isic pazymejima, ten nurodyta galiojimo data 09/2014 – 09/2015. Ar jis galioja man dar imtinai visa rugsejo menesi? Manau del to kils problemu tarpmiestinese autobusose, beje bijau, kad nebutu problemu ir miesto autobusose, kad kontrolieriai nepriverstu moketi baudos, kaip elgtis ir is kur galiu gauti koki nors mano pozicija uztikrinanti dokumenta?

 53. Sveiki, ar ISIC pažymėjimas gali būti kartu ir viešųjų autobusų bei troleibusų el.bilietas Kaune ?

 54. Sveiki, tai kiek % pigiau viešajam transportui su ISIC?

 55. Sveiki,
  Ar ne ES piliečiams (šiuo atveju ukrainos), studijuonatiems Lietuvoje (oficialiai įstojusiems) galima įsigyti ISIC ir ar galioja tos pačios nuolaidos (pvz transporto)?

  Ačiū

 56. Sveiki, šiuo metu Anglijoje ir turiu pasidaręs ISIC , bet klausiau ar ar galiu gauti nuolaidą viešajam trasportui , man atsakė , jog tokias lengvatas gauna tik Anglijos studentai , tai kaip tai suprasti ? ar mane blogai informavo ?

 57. Sveiki,
  Vakar smk pasidariau isic kortelę, tačiau esu iš ištęstinių studijų, manęs niekas nepasiteiravo, o aš nieko apie šią kortelę nežinojau ar galėsiu ja naudotis?

  • Sveiki,

   Deja, ištęstinių studijų studentams ISIC nėra išduodamas, taigi pažymėjimo gamyba bus atšaukta. Apgailestaujame už nesusipratimą.

 58. Laba diena.. Ar galėčiau kaip nors pasidaryti ISIC jei mano seno LSP galiojimas pasibaigęs, bet jau esu sudariusi sutartį magistrantūros studijoms? Ačiū

  • Sveiki,

   ISIC išduodamas nuolatinių studijų studento statusą Studentų registre turintiems asmenims, taigi jei studijų sutartį pasirašysite liepą ir studijas pradėsite rugsėjį, išduoti naują pažymėjimą, galiojantį nuo rugsėjo 1 dienos galėsime rugpjūčio pabaigoje. Pažymėjimo išdavimui iki rugsėjo pirmos dienos reikia pateikti asmens dokumentą ir studijų sutarties kopiją.

 59. Laba diena kokia yra taikoma nuolaida Lietuvos Geležinkeliuose ir Kautros autobusuose turint ITIC Tarptautinį pedagogo pažymėjimą? Kiek procentų?

 60. Laba diena,

  Mokausi profesineje mokykloje ir mano moksleivio pažymejimas galioja tarpmiestiniam transportui ir traukiniams. Ar galios ir ISIC moksleivio pažymejimas?

 61. Laba diena. noriu paklausyti, ar galima naudoti Russijos isic Lietuvoje?

  • Sveiki,

   Nuolaidos Lietuvoje su ISIC įsigytu Rusijoje turi veikti. Nesklandumų gali kilti tik su transporto lengvata, kadangi pagal LR įstatymus transporto lengvata suteikiama Lietuvos Respublikos ir kitų Europos Sąjungos valstybių narių piliečiams, studijuojantiems Europos Sąjungos valstybių narių aukštųjų mokyklų dieniniuose skyriuose.

 62. Marrija1991@yandex.ru

  Sveiki, norejau paklausti, ar su ISIC moksleivio pazymejimu tarpmiestinio transporto lengvatos netaikomos ir profesiniu mokyklu mokiniams?

 63. Sveiki, noriu paklausti, ar ISIC studento pažymėjimas suteikia galimybę su nuolaida važinėti visose ES šalyse viešuoju ir tarpmiestiniu transportu? Ir kokios nuolaidos taikomos? Šiuo atveju domina Jungtinė karalystė.

 64. Sveiki, ar ISIC pažymėjimas studentui suteikia nuolaidą važiuoti traukiniais? ar galioja tik autobusams? ačiū :}

  • Sveiki,

   Tarptautinis studento pažymėjimas suteikia visas studentui priklausančias lengvatas, tarp jų ir važiavimą traukiniais su 50 proc. nuolaida.

 65. Laba diena,

  Ar galios nuolaidos transportui, jeigu studentas yra atvykęs su erasmus programa.

  • Sveiki,

   Transporto lengvata suteikiama ES studentams, taigi jeigu atvykote mokytis į Lietuvos universitetą, nuolaida bus tikrai suteikta. Jeigu ISIC pažymėjimas išduotas kitoje ES šalyje, kontrolė gali prašyti parodyti asmens dokumentą, kuris patvirtins ES pilietybę.

 66. Laba diena,

  ar galioja 50 proc. (kaip su įprastu moksleivio pažymėjimu) nuolaida važiuojant Kauno “Kautros” autobusais?
  Šiandien pirkau bilietą Kauno autobusų stotyje ir kasininkė man pareiškė, kad mano pažymėjimas nuolaidai negalioja (šiaip pažymėjimo galiojimas geras) ir turiu pateikti įprastą moksleivio pažymėjimą.
  Ką daryti tokiu atveju kitą kartą?

  • Evelina,

   moksleiviams Lietuvoje nėra taikomos nuolaidos tarpmiestiniams maršrutams. Nuolaidos taikomos tik važinėti viešuoju transportu mieste.

 67. Sveiki,

  Ketinau internetu uzsisakyti ISIC studento pazymejima, taciau nera pasirinkimo jy uzsakyti kartu su Vilniaus viesojo transporto bilietu. Ar tokios galimybes nebera?

 68. Sveiki, ar ITIC (pedagogams) galioja nuolaida važiuoti viešuoju transportu?

 69. Laba diena,

  Norėjau paklausti, per kiek laiko yra pagaminama ISIC kortelė studentui?

  • Sveiki,

   Paprastai gamyba trunka keletą minučių. Užsisakius internetu su siuntimu į namus trunka 2-3 d. d. Šventiniu laikotarpiu dėl Lietuvos pašto darbo laiko pakeitimų siuntimas truks ilgiau.

 70. Sveiki, ar galioja kokios nors transporto nuolaidos Italijoje, Milane?

 71. Sveiki,
  važiuojant tarpmiestiniu transportu kontrolierius pareiškė, kad su ISIC nebegalioja nuolaida viešajam transportui. Ar tai tiesa? Ar tas pats ir su Vilniaus miesto viešuoju transportu? Ar tiesiog kontrolierius ne ta koja iš lovos išlipo? :)

 72. Laba diena,

  Ar su ISIC moksleivio pažymėjimu taikomos nuolaidos viešam bei tarpmiestiniam transportui? Ačiū

 73. Sveiki, norėjau pasitikslinti ar studijuojant ištęstinėse studijose galima pasidaryti ISIC? ir ar galios lengvatos. Šiuo metu turiu LSP

 74. Sveiki, esu jau paskutinio kurso studentė ir noriu pasidaryti pažymėjimą, kaip suprantu jis man galios iki 2014m,rugsėjo 30 d?

 75. Laba diena, noriu paklausti ar ISIC turėtojas yra ribojamas kokiu nors amžiaus limitu, kurio sulaukęs nebegali naudotis šio pažymėjimo teikiamomis nuolaidomis? Esu nuolatinių studijų doktorantūros studentas, amžiaus daugiau nei 26 m. ar pirkdamas bilietą autobusu galiu naudotis ISIC suteikiama nuolaida? Ačiū už atsakymą.

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas.Privalomi laukai pažymėti *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top