Bendradarbiavimas

Bendradarbiavimas

Mokymosi įstaigoms

Bendradarbiavimas

Verslui

ISIC – vienintelis tarptautiniu mastu pripažįstamas studento, moksleivio ir pedagogo pažymėjimas, pripažįstamas ir globojamas UNESCO bei galiojantis Lietuvoje ir dar 130 pasaulio šalių. ISIC turėtojai taip pat tampa didžiausios pasaulyje lojalumo programos akademinės bendruomenės nariams dalyviais ir gali naudotis daugiau kaip 150 000 nuolaidų visame pasaulyje. Kiekvienas ISIC turėtojas gali nemokamai naudotis ISIC programėle, kurioje turi galimybę naudotis savo virtualiu pažymėjimu bei matyti visas netoliese esančias nuolaidas. Kasmet pasaulyje išduodama daugiau kaip 5 milijonai ISIC pažymėjimų.

Mokykloms

Prisijunkite prie šimtų universitetų, akademinių institucijų ir studentų organizacijų visame pasaulyje ir sukurkite unikalų pažymėjimą savo bendruomenei drauge su ISIC! Unikalaus dizaino kortelė su plačiomis technologinėmis galimybėmis – patogu, modernu, unikalu!

Norėdami gauti daugiau informacijos aplankykite tinklapį www.isic.lt/mokykloms

Skaityti daugiau

Affiliate partnerystė

Ieškote galimybių papildomai užsidirbti? Tapkite ISIC išdavimo tašku arba informaciniu partneriu ir uždirbkite nuo kiekvieno pagaminto pažymėjimo. ISIC Lietuva komanda suteikia visa reikalingą pagalbą ir palaikymą bei globoja visus išdavimo taškus.

Išsamesnė informacija apie affiliate partnerystės galimybes šiuo metu dar ruošiama. Norėdami gauti daugiau informacijos apie affiliate partnerystės galimybes ir įgyvendintus gerosios praktikos pavyzdžius, susisiekite info@isic.lt

Skaityti daugiau

Nuolaidų partneris

Turite patrauklų pasiūlymą, padarysiantį studentų, moksleivių ar pedagogų gyvenimą geresnį? Tapkite ISIC nuolaidų partneriu ir atverkite savo verslui duris į tarptautinę rinką! Tam nereikės jokių finansinių investicijų. Garantuotai pasieksite tikslinę rinką – studentus, moksleivius ar pedagogus.

Išsamesnė informacija apie partnerystės programos teikiamas galimybes šiuo metu dar ruošiama. Norėdami gauti daugiau informacijos apie partnerystės programos teikiamas galimybes ir įgyvendintus gerosios praktikos pavyzdžius, susisiekite info@isic.lt

Skaityti daugiau

Noriu nuolaidos su ISIC!

Žinai smagią vietelę, kur norėtum nuolaidos su ISIC? Pranešk ISIC Lietuva komandai! ISIC Lietuva ekspertai patikrins Tavo rekomenduotą produktą/paslaugą, drauge su studentais ištirs, ar ji jiems patraukli ir, jeigu taip, pasiraitoję rankoves partnerystės programos koordinatoriai puls derėtis dėl galimybės turėti nuolaidą su ISIC! Nes mes labai norim padaryti studentų gyvenimą dar geresnį! Apie nuolaidą pranešk info@isic.lt arba žinute ISIC Lietuva Facebook paskyroje.

Kitos bendradarbiavimo galimybės

ISIC Lietuva nuolat leidžia specializuotus leidinius jaunimui bei pedagogams, dalyvauja parodose, projektuose ir renginiuose, palaiko su šia auditorija artimą ryšį. Turite ką jiems pasakyti? Galime padėti juos pasiekti!

Išsamesnė informacija apie kitas bendradarbiavimo galimybes šiuo metu dar ruošiama. Norėdami gauti daugiau informacijos apie kitas bendradarbiavimo galimybes ir įgyvendintus gerosios praktikos pavyzdžius, susisiekite info@isic.lt

Skaityti daugiau