Mokykloms

Mokykloms siūlome jungtis į ISIC gretas ir integruoti mūsų pažymėjimą savo sistemoje, įskaitant ISIC pažymėjimus mokiniams, mokytojams bei atskirus pažymėjimus personalui. Visuose pažymėjimuose integruotos magnetinės juostelės, RFID lustai bei brūkšniniai kodai. Šių technologijų dėka mokyklos bendruomenė galės mėgautis išskirtinėmis privilegijomis, tokiomis kaip integruotas praėjimas į mokyklą, nuolaidos, viešojo transporto lengvatos mokiniams ir kt.

Screen Shot 2015-07-30 at 12.55.59

Modernumas ir išskirtinumas. Pažymėjimas suteikia galimybes mokykloms žengti į priekį kartu su technologijomis ir tapti išskirtinėmis.

Praėjimo kontrolė. Suteikiame technologines galimybes kontroliuoti įėjimą į mokyklą ar klases.

Kopijavimas. Suteikiame galimybes mokyklose už kopijavimo paslaugas atsiskaityti pigiau, naudojant pažymėjimą.

E-piniginė. Leis tėvams užtikrinti vaikams skirtų pinigų tikslingą panaudojimą, o mokyklai – supaprastinti atsiskaitymą valgykloje.

Mokinio ID. Tai mokinių identifikacija ne tik jūsų mokykloje, bet ir visame pasaulyje.

Duomenų integracija. Pagal jūsų poreikius suteikiame galimybę į pažymėjimus integruoti visus reikiamus ir/ar pageidaujamus duomenis.

Biblioteka. Suteiksime galimybę mokyklų bibliotekoms patogiai integruoti mokinių duomenis į duomenų bazes.

Mokyklos bendruomenė. Tik jūsų mokyklai skirtas vizualinis išskirtinumas didins mokinių, tėvų ir pedagogų bendrumo jausmą.

Tarptautinė bendruomenė. Mokykla, pasirinkusi ISIC pažymėjimą, tampa tarpautinės bendruomenės dalimi.

ITIC pedagogo pažymėjimas. Jūsų mokytojams suteikiame tarpautinį pedagogo statusą įrodantį dokumentą, kuris leis naudotis mokykloje įdiegtomis technologijomis.

Darbuotojų pažymėjimai. Suteikiame galimybę spec. pažymėjimus turėti ir mokyklos darbuotojams bei tėvams.

ISIC stipendija. Jūsų mokyklos mokiniams įsteigsime specialias ISIC stipendijas geriausiems moksleiviams.

Nuolaidų sistema. Specialūs nuolaidų pasiūlymai pedagogams ir mokiniams Lietuvoje ir užsienyje.

Jei norėtumėte daugiau sužinoti apie ISIC mokykloms atnešamą naudą, galimybes bei privilegijas, susisiekime el. paštu info@isic.lt ir aptarkime detales. 

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas.Privalomi laukai pažymėti *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top