Keliauk su ISIC

Nėra nieko geriau, kaip pasiimti ISIC su savimi į kelionę. Spausk dominantį miestą ir žiūrėk nuolaidas ten su ISIC. Šią informaciją nuolat pildysime, dalinsimės praktiniais patarimais ir kita naudinga informacija keliautojams.

Dar keli dalykai Tavo kelionėms:

DĖMESIO Atmink, Tau galioja tokios pat nuolaidos, kaip šalies kurioje esi studentams, moksleiviams ar pedagogams su Tavo ISIC/ITIC pažymėjimu. 

NUOLAIDOS  Visas šalyje, į kurią keliauji, nuolaidas gali rasti tos šalies oficialioje ISIC svetainėje – ten informacija tiksliausia (visų šalių svetainės čia), taip pat Tarptautinėje duomenų bazėje (ten gali filtruoti pagal dominančią šalį, kategoriją ir kt.) bei savo ISIC mobiliojoje programėlėje. Nuvykus į vietą net appse gali matyti visas šiuo metu netoli Tavęs esančias nuolaidas. 

SVEIKATA  Jeigu planuoji keliauti Europos Sąjungoje, būtinai pasidaryk NEMOKAMĄ Europos sveikatos draudimo kortelę. Daugiau informacijos…

TRANSPORTAS  Tiksliausią informaciją apie viešojo ir privataus transporto nuolaidas su ISIC gali sužinoti iš tos šalies ISIC atstovų jų interneto svetainėje ar brūkštelėjus laiškelį. Šalys, kurios kasmet draugiškai dalinasi informacija apie nuolaidas transportui pas mus talpinamos čia. Stengiamės, bet sunkiai spėjame sekti besikeičiančius teisės aktus, reglamentuojančius lengvatų taikymą įvairiose ISIC šalyse. Juk jų – tiek daug! ISIC šalių oficialios svetainės čia.

 

 

SPAUSK MIESTĄ IR ŽIŪRĖK TOP NUOLAIDAS 

  • Lėktuvų bilietai studentams

    Lėktuvų bilietai studentams