Lisabona su ISIC

Ar žinai, jog pirmųjų pasaulio keliautojų namai – Lisabona? Vaskas da Gama ir Fernandas Magelanas ne vieninteliai įsimylėję šią bohemišką sostinę. Apsilankęs čia pamilsi ir tu. Pastelinių spalvų namukai, gotikos stiliaus architektūra, šv. Jurgio pilies sienos XXI a. nukels tave net į XVI – ąjį amžių. 

 

Kultūra su ISIC

National Tie Museum – 50% nuolaida įėjimo bilietui. Muziejaus kolekcijoje eksponuojamos dekoratyvinės keraminės plytelės, netgi porcelianas. Nori pamatyti, kaip atrodė senovės prabanga? 

https://www.isic.pt/en/discounts/national/discount/museu-nacional-do-azulejo.html

News Museum – 50% nuolaida muziejaus bilietui. Čionais lankytojai gali bendrauti net radiju ar televizija, mat tai norima pagerbti žurnalistus, kurių darbai yra muziejaus eksponatai. Šie didūs žurnalistai pristato pagrindinius pramonės veikėjus, projektuoja karo evoliuciją, pristato žiniasklaidos kovas, žvelgia į mūsų laikmečio „fake news“. Įdomu? O dar kiek nepapasakojom!

https://www.isic.pt/en/discounts/national/discount/news-museum.html

National Coach Museum – ir vėėėl 50% nuolaida į muziejų! Lisabonoj tikrai “pasikultūrinsi” pigiau! O šis muziejus – tai nacionalinis autobusų muziejus, turintis net 70 transporto priemonių po vienu stogu! Nori pamatyti, kaip elektromobilis ir elektrinis paspirtukas pakeitė garo mašiną ir vaikščiojimą pėščiomis? Tada tiesiai į muziejų!

https://www.isic.pt/en/discounts/national/discount/museu-nacional-dos-coches.html

National Pantheon – 50% nuolaida. Juk sakėm, jog Portugalijos kultūrą su ISIC pamatysi pigiau! Įeik į šią nerealią bažnyčią ir pamatyk Portugalijos istorijos įžymybių kapavietes. 

https://www.isic.pt/en/discounts/national/discount/panteao-nacional.html

 

Pramogos su ISIC

Zero Latency – 30% nuolaida visiems virtualiems žaidimams nuo pirmadienio iki pat penktadienio. Tokį žaidimą žaidžiant, adrenalinas kaip mat sutekės į širdį, o protas neatspės, kur čia realybė. Kelios akimirkos ir tu jau didžiausiame savo gyvenimo nuotykyje! 

https://www.isic.pt/en/discounts/national/discount/zero-latency.html

UPUP – 10% nuolaida batutų parko pramogoms! Pasiūlymas galioja nuo pirmadienio iki penktadienio ir tai didžiausias batutų parkas, priversiantis smarkiai pašokinėti! Adrenalinas čia dar ir kaip garantuotas. 

https://www.isic.pt/en/discounts/national/discount/upup-park.html

Pedaços de Aventura – 10% nuolaida laipiojimui medžiais. Pasinaudok šiuo pasiūlymu ir tuo pačiu pamatyk Lisabonos gamtos grožybes. O gal Lietuvos gražesnės?

https://www.isic.pt/en/discounts/national/discount/pedaços-de-aventura.html

Beat Balls – 10% nuolaida smagiam burbuliniam futbolui. Jei atsibodo paprastų futbolo varžybų stebėjimas, kodėl tau Lisabonoj neišbandžius kitokios atrakcijos? Ir čia visai kaip atrakcionas, tik juoko žyymiai daugiau!

https://www.isic.pt/en/discounts/national/discount/beat-balls.html

 

Maistas su ISIC

Wineclick – su ISIC pažymėjimu 10% nuolaida perkant online ar fizinėje parduotuvėje. Paragauk čia portugališko vyno ar parsivežk į Lietuvą kaip portugališką suvenyrą.

https://www.isic.pt/en/discounts/national/discount/wineclick.html

Acai Concept – 15% nuolaida perkant šioje sveiko maisto parduotuvėje. Tai aukščiausios kokybės produktai – nuo pitajų iki pat acai uogų. Koks šviežias pasiūlymas tiesiai iš Portugalijos!

https://www.isic.pt/en/discounts/national/discount/açai-concept.html

Peixaria Restaurant – 10% nuolaida valgant čia. Sakoma, jog čia geriausia žuvis Lisabonoje tiesiai iš žvejybos uostų! Lisabona tau tikrai pažadės ne tik kokybišką maistą, bet ir gerą vaizdą su maistu. 

https://www.isic.pt/en/discounts/national/discount/peixaria-restaurante.html

Wood Sushi – 5% nuolaida su ISIC – valgyk sušius pigiau! Nauja ir šiuolaikiška restoranų erdvė, įkvėpta tradicinės japonų virtuvės, nori visiškai paneigti faktą, kad valgymas dėžutėje susijęs tik su žema kokybe. Gal pamėginam?

https://www.isic.pt/en/discounts/national/discount/wood-sushi.html

 

Apgyvendinimas su ISIC

Orbitur – 50% nuolaida apgyvendinimui. Karštas atostogas praleisk šiame didžiuliame kempinge ir vasarnamių įvairovėje už labai pigią kainą!

https://www.isic.pt/en/discounts/national/discount/orbitur.html

Golden Halcyon – 15% nuolaida apgyvendinimui. Gal paatostogaukim kitokiam paplūdimy? Šioje vietoje gali rasti net dešimt skirtingų paplūdimių ir sudalyvauti viename geriausių festivalių – ‘’Summol Summer Fest’’. Taip taip, tokia ta vasara Lisabonoje!

https://www.isic.pt/en/discounts/national/discount/golden-halcyon.html

Star inn Hotels – 10% nuolaida pigesnės nakvynės. Viešbutis įsikūręs vos už 100 metrų nuo Lisabonos tarptautinio oro uosto ir siūlo apsigyventi moderniame būste, pradedant ar užbaigiant tavo kelionę. 

https://www.isic.pt/en/discounts/national/discount/star-inn.html

Tryp Hotels – 10%  su ISIC pažymėjimu. Viešbutis yra miesto šerdyje, todėl čia apsigyvenęs visiškai pajusi, koks jausmas gyventi Lisabonos centre. Būsi kaip tikras miestietis!

https://www.isic.pt/en/discounts/national/discount/tryp-hotels.html

 

Transportas su ISIC

Velas a Bordo – 10% nuolaida turui su laivu, o 15% nuolaida buriavimo pamokoms su ISIC kortele. Čia skatinami jūrinio sporto, ypač buriavimo, įgūdžiai ir yra kviečiama Portugalijos grožį pažinti per patirtį jūroje. Tai, ką pamatysi, tikrai išliks ilgam tavo atmintyje – pažadam!

https://www.isic.pt/en/discounts/national/discount/velas-a-bordo.html

Caravel on Wheels – 20% nuolaida turams. Tai vienintelis toks turas Lisabonoje, kuriame pasakojama tokia išsami istorija nuo senų laikų iki dabar. Tokio turo metu nusikelk į romėnų laikų gatves su ISIC kortele išleisdamas mažiau.

https://www.isic.pt/en/discounts/national/discount/caravel-on-wheels.html

Cooltra15% nuolaida. Keliaujam po Lisaboną gal įdomesniu būdu? MOTOROLERIU! Lankykis įdomiausiose vietose lanksčiai ir greitai, juk su tokiu transporto mieste beveik skraidysi!

https://www.isic.pt/en/discounts/national/discount/cooltra.html

Boost Urban Thrills – 15% nuolaida Tuk Tuk turams! Važinėk su motorine transporto priemone, kuri turi tris ratus ir lengviau pasiek Lisabonos miesto objektus. 

https://www.isic.pt/en/discounts/national/discount/boost.html

 

Kad nereikėtų ieškot pačiam, padedam ir rekomenduojam MUST VISIT vietas Lisabonoje – https://blog.skrendu.lt/vietos-kurias-butina-aplankyti-lisabonoje/