Slovakijoje su ISIC naudotis viešuoju transportu nuo šiol – dar paprasčiau

ISIC Slovakija žengia į naują erą – net tik su skaitmeniniu pažymėjimu galima įrodyti savo studento/ moksleivio statusą bet nuo šiol ir nusipirkti pigesnius bilietus mobiliojoje programėlėje. 
 
ISIC Slovakija pranešė apie sėkmę bendradarbiaujant su integruoto viešojo transporto sistemos administratoriumi. Ši sistema apjungia viešąjį transportą Bratislavoje, Slovakijos sostinėje, o taip pat ir aplinkiniuose miestuose keliaujant į Bratislavą, naudojantis traukiniais, autobusais, tramvajais.
 
Nuo šiol minėtos sistemos administratoriaus mobiliojoje programėlėje IDS BK yra galimybė užregistruoti  galiojantį ISIC pažymėjimą. Sėkmingai užregistravus pažymėjimą kiekvienas ISIC turėtojas gali įsigyti viešojo transporto bilietus su nuolaida (vienkartinį bilietą, dienos bilietą ar trijų dienų bilietą ir tt.). Tiesa reikia paminėti, jog Slovakijoje tokioms lengvatoms taikomas amžiaus  cenzas – jomis gali naudotis tik asmenys iki 26 metų. 
 
Kuomet pažymimas bilietas su nuolaida ir ISIC, ekrane šalia galiojančio (aktyvaus) bilieto matomas ISIC logotipas. Paspaudus ant ISIC logotipo vartotojas bus nukreipiamas į ISIC programėlę, kurioje galės įrodyti savo studento/moksleivio statusą naudodamasis skaitmeniniu pažymėjimu. 
 
Per pirmąsias dvi su puse dienos programėlėje savo statusą patvirtino jau daugiau kaip 1500 ISIC turėtojų. 
 

Programėlės IDS BK nuoroda Google Play   
Programėlės IDS BK nuoroda App Store 

Tau gali būti įdomu: