ISIC FESTIVALIŲ AMBASADORIAI

IEŠKOMI FESTIVALIAUTOJAI!!!

ISIC‘as nori, kad Tavo vasara būtų AMEIZING, todėl DOVANOJA daug galimybių keliaut į festus visai nemokamai ir kartu imt draugus – nes KOKS FESTAS BE DRAUGŲ?!! Ieškosim daug ir dažnai, todėl būtinai sek naujienas ir sužinok, kiek savo draugų dar gali imt kartu! Klausimas, kuris turbūt Tau kirba – ko čia tas ISIC‘as staiga toks geras, dalina į kairę ir į dešinę bilietus? Ogi tiesiog norim padovanot bilietų į festivalius.

 

KĄ REIKĖS DARYT?

Tai va draugai, mes norim iš jūsų tik vieno – kad parodytumėt liaudžiai, kas gero feste, kuriam esat. Kokie stage‘ai geriausi, kur dega koks bemsas, kieno batai labiausiai baluoti ever ir kaip linksma Antanui.
Nuvarot į festą, BŪTINAI draugam patransliuojat live‘ų ir pamėtot fotkių, kad tie, kurie Pilaitėj prie Saltotės vaidina, kad jiem labai smagu, net susigėstų. Aišku, už tai pasakot didelį storą ačiū ISIC‘ui ir būtinai grįžtat namo sveiki. Arba gyvi.

 
KAIP IŠRINKSIM DIDŽIAUSIUS NORĖTOJUS?

Nenorim riboti Jūsų vaizduotės, bet norim kažko apie Jus – tikrus ir beveik nesuvaidintus. Meskit į komentarus fotkes su savo šaikos linksmiausiom akimirkom (padorumo ribose) ir komentuokit, ką gi čia turim arba rašykit laišką why it should be you, o geriausia – nufilmuokit trumpus video su draugais, kur kažką pakalbat (iškart keliam tokius į supersajanų lygį). Žodžiu PASIRODYKIT, KREIZI PYPOL!
Savo biografinius filmus ir jaunystės memuarus meskit į komentarus tame FB poste, į kurį festivalį norit keliaut, o drovesni siųskit paštu info@isic.lt
Pasižiūrėsim į Jus ir netampydami nervų pranešim, kas varo švęst vasarikės.

 

LETS KAMON LETS GOU!

P.S. į kokius festivalius ieškomi ambasadoriai žiūrėk mūsų Facebook paskyroje.

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas.Privalomi laukai pažymėti *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top
Reikia ISIC?
> Studijas pradedantiems rugsėjo 1 d., ISIC išduosime tą pačią rugsėjo 1 d. vos PER 5 MINUTES! Pažymėjimas galios 16 mėnesių.
> Užsisakiusiems ISIC iki 09/01, jis galios iki 12/30.
Naujovės atneša daug nežinomybės: ką daryti, kur eiti, į ką kreiptis? Šiame žinyne surinkome visus dažniausius šviežių studentų klausimus ir į juos atsakėme!
* Tavo duomenys nebus dalinami trečiosioms šalims
Pasitikrink el. paštą ir patvirtink, kad el.pašto adresas teisingas. Laiškas turėtų atkeliauti poros minučių bėgyje.
AR ŽINAI VISKĄ, KĄ TURĖTŲ ŽINOTI STUDENTAS?
PROTINGAS ŽINGSNIS! PASITIKRINK PAŠTO DĖŽUTĘ