Karštas interneto pasiūlymas studentams

Be ko mes, studentai, jau sunkiai įsivaizduojame savo gyvenimą? Aišku, be interneto! Griebk IŠSKIRTINĮ INTERNETO PASIŪLYMĄ STUDENTAMS!

Tik Vilniaus miesto studentams „Penki“ (pirmas šviesolaidinis internetas Lietuvoje) dabar turi nuostabų pasiūlymą – nuo liepos 16 d. studentams, pasirašantiems 9 mėn. sutartį, internetas siūlomas itin geromis kainomis: planas GO (100 Mb/s) – 6,90 Eur/mėn., RUN (1 Gb/s | 500 Mb/s) – 7,90 Eur/mėn., FLY (1 Gb/s) – 8,90 Eur/mėn. Mėnesinis tinklo mokestis (1 Eur) ir vienkartinis įdiegimo mokestis (19,79 Eur) taikomi visiems planams ir į kainą neįskaičiuoti. Kuo skiriasi tie greičiai ir kokio reikia Tau, žiūrėk žemiau. Arba gali pasikliauti ISIC programuotoju Roku, kuris sako, kad įprastam naudojimui visiškai pakaks GO plano, o, jeigu nori būt nepralenkiamas ir reikia, kad internetas dirbtų greičiau negu Tu mirksi ar galvoji, tada griebk greičiausią Lietuvoje internetą. Ir paskubėk, nes pasiūlymas tikrai išskirtinis ir labai geras, todėl trumpalaikis! Čia panašiai kaip „GymPlius“ akcija, kai abonementas siūlomas vos po dešimt eurų, o čia dar pigiau ir naudosiesi tikrai daug dažniau. Ir dar galėsi „youtube“ žiūrėti, kaip sportuoti namuose.

O „Penki“ internetas geras ne tik dėl kainos ir kokybės santykio, bet ir sąlygų. Internetas siūlomas su 9 mėnesių sutartimi. Taigi jokių 12 mėn. ar 24 mėn. sutarčių ir ilgų įsipareigojimų. Internetas kaip tik mokslo metams. Grįžti pas tėvus vasarai ar keliauji, o sutartis pasibaigia – gi kaip patogu! Dar gali iki 3 mėnesių nemokamai stabdyti interneto tiekimą, jeigu išvažiuoji atostogų/ mainų, baigiasi pinigai ar panašiai (juk sąžininga, kad nereikia nieko mokėti, jeigu nesinaudoji, tiesa?). Internetas tada, kai reikia Tau.

Nepamiršk, kad „Penki“ pasiūlymas galioja užsisakant internetą 2018 m. liepos 16 d.– spalio 31 d., pateikus studento pažymėjimą ar kitą studento statusą patvirtinantį dokumentą. Užsisakius vieną iš minėtų interneto planų, papildomai galima įsigyti išmaniąją televiziją (už 7 Eur per mėnesį) ir neribotų duomenų mobilųjį 4G internetą (už 11 Eur per mėnesį). Tuo atveju, jeigu dar kažko trūksta Tau arba Tavo šeimai.

Mokėt už savo internetus galėsi ypač lengvai – savitarnos svetainėje, banko pavedimu, Maximose, spaudos kioskiose, Narvesenuose, „Perlo“ terminaluose, „Express Market“ parduotuvėse, per „Payserą“ ir t.t. – žodžiu, easy ways.

Sužinoti daugiau apie pasiūlymą

Pasiūlymą griebk www.penki.lt , čia užpildyk užklausos formą arba skambink telefonu (8 5) 266 4555 ir užsisakyk greičiau arba rašyk el. paštu, kad nori info@penki.lt arba užsuk į bet kurį klientų aptarnavimo skyrių. Be fast but not furious!

 

Šviesolaidinis „Penki“ internetas siūlo net iki 1 Gb/s greitį. Palyginimo lentelė padės Tau nuspręsti, kokios spartos interneto Tau reikia. Su 1 Gb/s spartos internetu viskas vyksta dar greičiau!

sviesolaidžio greičiai- GO_RUN_FLY planai

Klientų aptarnavimo centrai Vilniuje:

1)      Kareivių g. 2, 1 aukštas. Darbo laikas: I–IV 8:00-17:15, V 8:00-16:00.

2)      PC „IKI Šeškinė“, Šeškinės g. 32. Darbo laikas: I–V 10:00-19:00, VI 10:00-15:00. Pietų pertrauka darbo dienomis: 13:30-14:30. Pietų pertrauka šeštadieniais: 13:30-14:00.

3)      PC „Mada“, Viršuliškių g. 40. Darbo laikas: I–VI 10:00-21:00, VII 10:00-18:00.

 

Sužinoti daugiau apie pasiūlymą