Kodėl verta turėti ISIC?

Kodėl verta turėti ISIC

Kodėl verta turėti ISIC? Tarptautinį studento ar moksleivio pažymėjimą ISIC turėti tikrai verta, nes tai ne vien tik pažymėjimas, bet kartu ir nuolaidų kortelė!

ISIC pažymėjimų privalumai:

 • Įsigijus ISIC nuo rugsėjo 1 d., jis galioja net 16 mėnesių.
 • Su ISIC visame pasaulyje pripažins, kad Tu esi studentas ar moksleivis.
 • ISIC seka paskui Tave: nuolaidos ten, kur Tau jų reikia.
 • ISIC nuolaidos pačios įvairiausios: nuo kavinių ir pramogų iki knygų, degalų ar kelionės bilietų.
 • Su ISIC naudokis daugiau nei 1000 nuolaidų visoje Lietuvoje. Visas nuolaidas rasi čia.
 • Su ISIC gausi daugiau nei 40 000 nuolaidų 132 pasaulio valstybėse.
 • ISIC greitai atsiperka – įsitikink pats!
 • ISIC gali įsigyti su integruotu elektroniniu Vilniaus/Kauno viešojo transporto bilietu. Su ISIC galioja visos studentams teikiamos transporto lengvatos.

Atrask ISIC gyvenimo stilių!

6 komentarai

 1. Man ISIC kortelė labai pravertė vykstant į Eramus studijas. Dauguma klubų buvo nemokami, o ir transportui nuolaidą gavau, kaip studentė. Ai visgi ir autobuso bilietams iki Slovakijos buvo nuolaida su ISIC. Iki šiol naudojosi, nes greit padarė, o dar ir vietoje nufotkino :))

 2. Šiais laikais daugybė žmonių taupo sunkiai uždirbtus pinigėlius. Aš, žinoma, ne išimtis. ISIC kortelė vilioja dėl gausybės nuolaidų ir patrauklių pasiūlymų. Esu aistringa keliautoja, nors dar nedaugelyje šalių ir miestų pabūvojau, bet tikiu, kad ISIC nuolaidos palengvintų visa tai pinigine prasme. Trumpai tariant, noriu šios kortelės dėl patrauklių nuolaidų, dėl kelionės lengvatų, kurių man taip reikia, kad galėčiau aplankyti ne tik miestus, bet ir artimus žmones, išsimėčiusius pasaulyje

 3. Isic man yra reikalingas, kad galėčiau nuvažiuoti pas giminaičius nusipirkusi pigesnius bilietus. Pas juos Paryžiuje, Niurnberge, Islandijoje, Ispanijoje bei Švedijoje aplankyčiau visus muziejus mažesnėmis kainomis ir susipažinčiau su tos šalies kultūra. Lietuvoje galėčiau pigiau linksmintis baruose, klubuose bei apsipirkinėčiau parduotuvėse. Taip pat baigiant studijas man reikės daug kopijavimo ir spausdinimo paslaugų, o jos su isic tai taip pat kainuoja mažiau. Turėjau isic ir jis labai pravertė išvažiavus pagal Erazmus programą į Taliną, jis ne tik atsipirko, bet sutaupė ir daug pinigų. Kadangi 2013m. nusimato man daug kelionių, dėl to man labai reikia isico.

 4. Kodėl man reikia ISIC? Todėl, kad esu jaunas studentas, kuris beveik nemiega naktimis. Džiaugiuosi gyvenimu ir visada būnu energingas, todel su šituo pažymėjimu man atsivers daugiau visokių galimybių ir sieksiu toliau savo tikslų…
  Ir kartais nuolaidų reikia :D

 5. ISIC kortelė man labai praverstų kaip būsimai studentei! Kadangi planuoju studijuoti užsienyje, esu girdėjusi daug pozityvių atsiliepimų apie šią globaliai pripažintą kortelę tiek iš lietuvaičių, tiek iš europiečių ir net amerikiečių! Kadangi nuolaidų gausa neapsiriboja tik kelios šalys, o jos yra teikiamos visur, tai būtų puikus būdas sutaupyti studijų išlaidoms ir laisvalaikio pramogoms Lietuvoje ir užsienyje. Taigi, man reikia ISIC, nes noriu visokeriopai išnaudoti galimybes, suteikiamas moksleiviams ir studentams!

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas.Privalomi laukai pažymėti *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top