Reklama

ISIC Lietuva - aktyviai su savo vartotojais bendraujanti organizacija.  Norėdami pasiekti klientus, naudojamės daugybe skirtingų komunikacijos kanalų – stengiamės būti visur ir visada.

Mes siūlome Jums, įmonėms, turinčioms jauną klientų auditoriją, galimybę reklamuoti savo paslaugas ar produktus ISIC Lietuva komunikacijos kanaluose. Kaip tai padaryti? Susisiekime el. paštu partneriai@isic.lt ir aptarkime detales.

 

Kokie yra galimi ISIC Lietuva komunikacijos kanalai?

Oficialus ISIC Lietuva interneto tinklapis

Pagrindinė vieta skaitmeninėje erdvėje, kur apsilanko kiekvienas ISIC bendruomenės narys – oficiali ISIC Lietuva interneto svetainė. Čia skelbiame jaunimui aktualius straipsnius, dalinamės naujienomis, renginiais, kelionių pasiūlymais, komentaruose atsakome į iškilusius klausimus.

Screen Shot 2015-09-28 at 17.20.37

 

Paskyros socialiniame tinkle Facebook

Socialiniame tinkle Facebook administruojame dvi paskyras –  ISIC Lietuva (oficialus tinklapis ISIC mokiniams ir studentams) ir ITIC Pedagogas (skirtas ITIC pažymėjimų turėtojams ir kitiems pedagogams), kuriuose dalinamės naujienomis, nuolaidomis, renginiais, kelionėmis bei kita jaunimui aktualia informacija. Šiuo metu minėtose socialinėse paskyrose mus seka per  20 tūkst. gerbėjų. Tiek studentai, tiek mokiniai bei pedagogai aktyviai dalyvauja komunikacijos procese bei suteikia grįžtamąjį ryšį.

Facebook'as

 

Periodinis ISIC Lietuva naujienlaiškis

Specializuotas ISIC Lietuva naujienlaiškis, gavėjus pasiekiantis kas antrą savaitę, praneša apie naujai prie ISIC partnerystės programos prisijungusius partnerius, pristato naujienas bei specialius partnerių pasiūlymus ISIC pažymėjimų savininkams, kviečia sudalyvauti renginiuse. ISIC partnerių prašymu siunčiame ir individualius, tik į vieno partnerio reklamą sutelktus laiškus.

 

ISIC Pulsas

Tai periodiškai leidžiamas pramoginis – informacinis leidinys mokiniams ir studentams. Žurnalas įteikiamas ISIC kortelių savininkams tiesiai į rankas įsigyjant pažymėjimą – taip užtikrinama, jog juos pasiektų visa aktuali informacija apie nuolaidas ir pasiūlymus. ISIC Pulsas taip pat dalinamas jaunimo susibūrimo vietose, mokyklose, aukštosiose mokyklose , partnerių renginiuose, jų kavinėse, parduotuvėse ir kitose gausiai jaunimo lankomose vietose.

 

 

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas.Privalomi laukai pažymėti *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top