Sidnėjus su ISIC

Yra tavo aplinkoj studijuojančių tolimojoje Australijoje? Turbūt visi jie grįžę, tau tik ir pasakoja, kaip gerai jie ten gyveno. Ir ne be reikalo! Tiek vakare, tiek dieną čia švaru, žalia, o žmonės šypsosi. Ir tu šypsosies, matydamas auksinius paplūdimius, Operos rūmus ir smarkiai išvystytą jūrų uostą. Skrendam į Sidnėjų!

 

Maistas su ISIC

Mylk Bar – 20% nuolaida sąskaitai, mokant iki 25 eurų. 60-ųjų stiliaus pieno baras: vintažiniai šaldytuvai, kaimiškos plytų detalės ir patogios vietos viduje bei lauke tave kviečia patirti tų laikų atmosferą! O penktadienio vakarais čia vyksta gyvos muzikos vakarai – jau intriguoja? 

https://www.isic.com.au/discounts/mylk-bar/

Mad Spuds Cafe – su ISIC 20% nuolaida kavai išsinešimui. Sidnėjaus žaliųjų parkų ir tiltų nepamatysi, jei būsi apsnūdęs – gerki kavos! 

https://www.isic.com.au/discounts/mad-spuds-cafe/

Taquiza – 20% nuolaida sąskaitai, sumokėjus iki 25 eurų. Tai vieta, kur gali pasinerti į gilią Lotynų Amerikos kultūrą ir ją pažinti net Sidnėjuje! Lekiam paragaut įvairiausių taco skonių?

https://www.isic.com.au/discounts/taqiza/

Vapiano – 20% nuolaida maistui ir alkoholiniams gėrimams. Apsilankęs čia paragausi daugybę autentiškų skonių, pritaikytų kiekvieno poreikiui. Ieškai sveiko ir šviežio maisto? Manome, čia tau verta apsilankyti.

https://www.isic.com.au/discounts/vapiano/

Jimmy Grants – 10% nuolaida tavo užsakymui. Paragauk dar vieną kultūrą Australijoje – atrask Graikijos skonius!

https://www.isic.com.au/discounts/jimmy-grants/

 

Transportas su ISIC

NSW TrainLink – 30% traukinio bilietui. Keliauk po visą Australiją pigiau ir greičiau – ne be reikalo Sidnėjus metropolitenas, o Australija viena labiausiai išvysčiusi šį greitąjį keliavimo būdą.

https://www.isic.com.au/discounts/nsw-trainlink-regional-trains/

Urban Adventures – 10% nuolaida visiems turistiniams turams po miestą. Pamatyk Sidnėjų iš visų kampų, užkampių, slapčiausių vietelių ir bent porai valandėlių pasijausk tikru australiečiu, Sidnėjų pažinojęs iš taip arti!

https://www.isic.com.au/discounts/urban-adventures/

STA Travel BlueTicket – įsigyk lengvatų kortelę pigiau ir su ja explore’ink miestą daug greičiau, pigiau ir aktyviau! Sidnėjus tau jau dabar žada tiek daug – ar jauti?

https://www.isic.com.au/discounts/sta-travel-blueticket-student-and-youth-fares/

 

Apgyvendinimas su ISIC

The Ranch Hotel – 10% nuolaida tavo nakvynei. Keliauji su šeima, draugų ratu ar pora? Jaukusis hotel’is tau žada patirti draugystę ir džiaugtis kelionės atmosfera. Pats metas pakviesti draugą!

https://www.isic.com.au/discounts/the-ranch-hotel-2/

Hotels.com – su ISIC pažymėjimu 6% nuolaida online užsakymui šioje milžiniškoje platformoje. Čia rasi didelę nakvynių tipų spektrą – nuo kurortinių viešbučių iki namelių medyje. Sidnėjau, ar įmanoma norėti pas tavęs išvis miegoti? Mes norim dieną naktį tave pajusti…

https://www.isic.com.au/discounts/hotels-com-2/

Base Hostels – kitoks pasiūlymas – ne nuolaida apsigyventi, o free gėrimas! Šiuolaikiniam keliautojui labai tiks – modernus interjeras, greitas aptarnavimas ir daugybė tautų po vienu stogu. 

https://www.isic.com.au/discounts/base-hostels/

 

Pramogos su ISIC

High and Wild Mountain Adventures – 10% nuolaida įvairiems extreme’ams! Nusileidimai kanjonais, uolų laipiojimas ir išlikimo užduotys – skamba kaip nuotykis! Apsilankyk jų svetainėje, kurioje galbūt dar daugiau įdomybių atrasi.

https://www.isic.com.au/discounts/high-and-wild-mountain-adventures/

Sydney Flexi Attractions Pass – 15% bilietui su ISIC! Viena kaina, vienas bilietas ir net 40 atrakcionų, padedančių pažinti Sidnėjaus objektus, patirti nuotykius ir aiktelėti, pamačius tokius grožius!

https://www.isic.com.au/discounts/sydney-flexi-attractions-pass-sydney-unlimited-att/

ECOTREASAURES – 10% nuolaida turui. Atrask keletą didžiausių gamtosaugų Sidnėjuje – nuo didingo jūros gyvenimo iki intriguojančios laukinės gamtos, kuri kelionę į gamtą padarys lyg atgaivą tavo pavargusiai sielai. Šiauriniai paplūdimiai ir Sidnėjaus uostas, taip pat garsieji Mėlynieji kalnai – visi šie informaciniai turai leis geriau įvertinti unikalią Australijos gyvūniją, kultūrą ir paveldą.

https://www.isic.com.au/discounts/ecotreasuresms/

Let’s Go Sup – 10 eurų mažiau už pamoką kaip naudotis vandenlente ar surfint. Patyrusių nuotykių ieškotojai iš viso pasaulio mėgsta dalyvauti „Lets Go Surfing“ apdovanojimuose laimėtose banglenčių turuose. Turistai kviečiami gyventi kaip vietiniai ir išbandyti ką nors saugaus, linksmo ir jaudinančio garsiausiuose Australijos paplūdimiuose Sidnėjuje ir už jo ribų. Tai gal ir tu prisijungsi?

https://www.isic.com.au/discounts/let-s-go-sup/

Coast Warriors – 15% nuolaida nepamirštamai patirčiai. Ši dienos kelionė po įdomiausias Sidnėjaus vietas tau atvers kitokį pasaulį, o 5 žvaigždučių sąlygos leis turėti “kietą” žygį.

https://www.isic.com.au/discounts/coast-warriors/

 

Viskas vienoje vietoje: populiauriausios vietos Sidnėjuje, nuotraukos bei aprašymai, kad lengviau tokiame mieste išsirinktum – https://lt.theplanetsworld.com/1086-sydney-aus-nsw-s-lt