1+1 nemokamai @Bonobo.lt laipiojimo centras

Hey, mūsų Sandra jau išbandė laipiojimą uolomis BONOBO laipiojimo centre. Sakė, dalykas nerealus. Gal ir Tu nori pamėgint?

Kodėl, klausi Tu? Laipiojimas yra išskirtinis sportas, lavinantis daugumą raumenų grupių, keliantis fizinį pajėgumą, gerinantis lankstumą bei stiprinantis emocinį ir vidinį tvirtumą. Tai puikus užsiėmimas norintiems atsipalaiduoti po darbų, siekiantiems sustiprėti fiziškai ar ieškantiems naujų pramogų su draugų grupe.

BONOBO laipiojimo centre rasite bouldering’o laipiojimo sieną, 10 metrų aukštuminę sieną ir įvairaus sudėtingumo trasas visiems, taip pat automatines saugas pradedantiesiems, atskirą treniruoklių bei poilsio zonas. Laipiojimo centras pilnai pritaikytas tiek profesionaliems laipiotojams, tiek ir pirmą kartą vykstantiems su draugais, bendradarbiais ar šeima. Patyrę BONOBO instruktoriai supažindins su laipiojimu ir padės pradėti bei įveikti trasas, taip pat pakeliui kylančius iššūkius. Išbandyk!

GERIAUSIA TAI, jog su ISIC/ITIC pažymėjimu du lipa už vieno kainą! 1+1 nemokamai arba imi ir draugą, o mokat tik už vieną. Akcija taikoma vienkartiniam apsilankymui BONOBO laipiojimo centre (įprasta apsilankymo kaina – 8 eur/asm.). Akcija galioja iki kovo 15 dienos. Jau lipi?

 
Pastabos:
Akcija galioja tik vienkartiniam apsilankymui perkant vietoje. Nuolaida netaikoma dovanų kuponas ar paslaugas perkant internetu.
 
Daugiau informacijos BONOBO tinklapyje: bonobo.lt