2 bilietai už 1 kainą @Vichy vandens parkas

ATNAUJINTA INFORMACIJA:

Reaguodamas į LR Vyriausybės ir Vilniaus miesto savivaldybės rekomendacijas, Vichy vandens parkas nuo kovo 13 d. laikinai stabdo veiklą. Sekite informaciją vandensparkas.lt.

 

Pavasaris jau už lango, bet vasaros lauki ir ilgiesi vis labiau? Geras oras, šiltas vanduo, palmės, gultai, pirtys, vandens čiuožyklos ir kiti malonumai – visai šalia, tereikia panorėti! 

Dar smagiau, kad dabar norėti nebereikia (nebegalima!) – tiesiog būtinai turi nueiti į Vichy, nes kurį laiką vėl suksis viena mylimiausių mūsų akcijų! Tiesa, reikia paskubėti, nes tokia reta proga šmėžuos tik kovo 3-18 dienomis – 2 bilietai už 1 kainą! Be to, šis išskirtinis pasiūlymas galioja ne visiems, todėl būtinai turėk su savim ISIC studento pažymėjimą. 

Pssssstttttt!!! Jeigu vien išvardinti malonumai ir akcijos gerumas Tavęs dar neįtikino, kviečiam pasižiūrėti studentų Ugnės, Sandros ir Juliaus įspūdžius iš Vichy. Kadangi Julius vienas keliavo su dviem merginom, visai nesistebim, kad jam teko dar ir  būti asmeniniu jų fotografu. Visai neblogai pavyko, tiesa? 🙂 Tai štai drąsiai gali būti jų vietoje. Skubėk pasinaudoti išskirtine proga!

Akcijos sąlygos:

  • Akcija galioja kovo 3 – 18 dienomis imtinai.
  • Akcija taikoma visiems bilietams, perkant juos VICHY vandens parko kasose.
  • Abu bilietai turi būti vienodo tipo ir trukmės.
  • Būtina pateikti bent 1 ISIC pažymėjimą.
  • Nuolaidos nesumuojamos ir negalioja Šeimos bilietams.
  • Paskutiniai lankytojai įleidžiami iki 20:00 val.

Vichy vandens parko tinklapis: www.vandensparkas.lt