2 bilietai už 1 kainą @Vichy vandens parkas

Ruduo nebūtinai turi reikšti vasaros pabaigą, o atostogos – nebūtinai už jūrų marių. Geras oras, šiltas vanduo, palmės, gultai, pirtys, vandens čiuožyklos ir kiti malonumai – visai šalia, tereikia panorėti! 

Dar smagiau, kad dabar norėti nebereikia (nebegalima!) – tiesiog būtinai turi nueiti į Vichy, nes kurį laiką vėl suksis viena mylimiausių mūsų akcijų! Tiesa, reikia paskubėti, nes tokia reta proga šmėžuos tik spalio 15-27 dienomis – 2 bilietai už 1 kainą! Be to, šis išskirtinis pasiūlymas galioja ne visiems, todėl būtinai turėk su savim ISIC studento pažymėjimą. 

Pssssstttttt!!! Jeigu vien išvardinti malonumai ir akcijos gerumas Tavęs dar neįtikino, išduosim mažytę paslaptį… Vichy vandens parkas dar ir atsinaujino! ISIC komanda jau buvo (įspūdžius parodysim Instagrame ir Facebook’e). Drąsiai galim pasakyti – mūsiškiams Ugnei, Sandrai ir Juliui tikrai patiko! Kadangi Julius vienas keliavo su dviem merginom, visai nesistebim, kad jam teko dar ir  būti asmeniniu jų fotografu. Visai neblogai pavyko, tiesa? 🙂 Tai štai drąsiai gali būti jų vietoje. Skubėk pasinaudoti išskirtine proga!

Vichy vandens parko tinklapis: www.vandensparkas.lt