AKCIJA mažoms tatuiruotėms @Visų Šventų Tatto studija

Studija Visų Šventų Tatto (įsikūrę tokioj gatvėj, todėl taip ir vadinas :D) studentų dienos proga kviečia lapkričio 18-22 dienomis pasidaryt naują (o gal pirmą!?) mažą tatuiruotę – perpus pigiau! Taigi, su ISIC – vos 25 euriukai!

 

Kas yra maža tatto?

Rūta iš VŠT (čia patys sugalvojom tokį studijos sutrumpinimą) sako, kad maža tatuiruote jie laiko tokią, kuriai padaryti meistrui/-ei užtenka pusvalandžio. Esmė ne centimetruose, dydyje todėl, kad net ir maža tatto gali turėti labai smulkių detalių ir pareikalauti didelio tikslumo, kruopštumo ir ypač ilgo darbo, kad gautųsi tikrai gražiai.

 

Kodėl dabar?

Komanda tvirtina, kad iš esmės tatto galima darytis bet kada, tačiau pasidarius bent dvi savaites turėsite ją prižiūrėti –  negalėsite maudytis jūroje ar ežere, degintis saulėje ir mėgautis kitais vasaros malonumais. Tad ruduo, žiema ir pavasaris yra „saugesni“ metų laikai, kad tattoo būtų tinkamai prižiūrėta ir gražiai sugytų. Tai kodėl gi ne dabar!?

 

Ką daryt, kai jau žinai, ko nori (arba kaip tik nevisai)? 

Net jeigu tikrai žinai, dar kartą gerai pagalvok, ar tai yra TAI. Rimtai. Jeigu jau turi idėją, ją meistrui gali papasakoti, parodyti nuotraukų ar net nupiešti. Ta prasme nebūtina turėti ant balto popieriaus juodai balto trafareto atsinešus viens prie vieno. Remiantis Tavo pateikta informacija tattoo meistras konsultacijos metu papasakos kaip šias idėjas įgyvendinti, patars kaip ir kur geriausiai tai padaryti, pamėtys idėjų, kaip Tavo sudėjimui ar ypatybėms, charakteriui dar (jeigu norisi) patobulinti tai ir sukurs Tavo unikalų tattoo piešinį.

 

Ar tatto darytis yra saugu?

Jeigu nesi skrudžas ir daraisi tatto normaliame, legaliame salone (tu juk slapta neremi šešėlinės ekonomikos, tiesa?!), tada – tikrai saugu, nes gyvenam nuostabiame amžiuje, kur egzistuoja spec. tarnybos, raginančios itin griežtai laikytis LR įstatymuose numatytų higienos ir saugos reikalavimų. Nesilaikai arba, neduokdie, kažkas – į teismuką ir gausi ohoho. Taigi, chill.

 

Ar skaudės?

Ne, net nejausi, kad kažkas Tave adatom bado… Juokaujam gi! Iš tiesų, skausmas yra labai įdomus dalykas. Ar žinojai, kad kiekvienas žmogus realiai turi skirtingas skausmo toleravimo ribas – vienam yra easy darytis didelę tattoo ant tikrai skausmingos vietos, kitas – nuo kiekvieno adatos dūrio krūpčios (bet, kaip sako Dalia Grybauskaitė, „nustokim krūpčiot“). O dėl skausmo toleravimo tai čia rimtai, ponios ir ponai mokslininkai ištyrė. Aišku, dar daug kas priklauso ir nuo pasirinktos kūno vietos, pvz. tattoo ant riešų, kelių, šonkaulių, kaklo tikrai bus skausminga. Ne mažiau svarbu yra meistro profesionalumas ir patirtis. Tikrai geras meistras dirba greitai ir užtikrintai (maža tatto per pusvalandį, jauti?). Sako, gi tiek daug žmonių tikrai negrįžtų į studiją vėl ir vėl naujiems projektams įgyvendinti, jei tai būtų taip nepakeliamai skausminga. Be to, sako, kad kartą paragavęs nori dar ir dar vienos tatto – geras, tiesa? 

 

VISAI GAL IR IMU! Ką daryt?

Sugalvok, ko nori, ir jeigu turi dar klausimų arba jau nori registruotis, tai tiesiog parašyk jiems į PM Facebooke ar Instagrame. Atkeliavęs parodysi ISIC ir gausi savo tatuiruotę su -50% nuolaida (arba kitaip – už 25 pinigus)! Žiūrėk daugiau darbų Visų Šventų sociale: 

https://www.facebook.com/visusventutattoo/

https://www.instagram.com/visu_sventu_tattoo/