Kruizas į Stokholmą nuo 13,75 Eur!!!

 

IŠSKIRTINIS PASIŪLYMAS: Kruizas Ryga-Stokholmas-Ryga nuo 13,75 Eur! Tik PASKUBĖK, nes ši NEREALI akcija galios laaaaabai trumpai! Kadangi tai – viena mylimiausių akcijų, bilietai itin sparčiai tirpsta! NEDELSK!

 

Užsisakyk: 2019.10.21 – 2019.11.15

Keliauk: 2019.11.01 – 2019.11.30

 

KAINOS

Keliaujant sekmadieniais-ketvirtadieniais:

Keturvietė B klasės (be lango) kajutė – nuo 55 Eur – kajutėje gali keliauti net 4 asmenys. Taigi, kaina vienam asmeniui – vos 13.75 Eur!

Keturvietė A klasės (su langu) kajutė – nuo 65 Eur – kajutėje gali keliauti net 4 asmenys. Taigi, kaina vienam asmeniui – vos 16.25 Eur!

 

Keliaujant penktadieniais-šeštadieniais:

Keturvietė B klasės (be lango) kajutė – nuo 70 Eur – kajutėje gali keliauti net 4 asmenys. Taigi, kaina vienam asmeniui – vos 17.50 Eur!

Keturvietė A klasės (su langu) kajutė – nuo 80 Eur – kajutėje gali keliauti net 4 asmenys. Taigi, kaina vienam asmeniui – vos 20 Eur!

Taigi, jeigu keliaujate kajutėje keturiese, TAU kelionė KRUIZINIU LAIVU su DVIEM nakvynėmis laive kainuos nuo 13,75 Eur!!! Rinkis datas, dešinėje puslapio pusėje apačioje įvesk nuolaidos kodąISIC“ ir kraukis daiktus!

 

Į kainą įskaičiuota:

  • Kelionė jūra maršrutu Ryga-Stokholmas-Ryga laivais Isabelle ar Romantika.
  • Pasirinkta kajutė – B ar A klasė.
  • Pramoginė programa – šou programa, gyva muzika, karaoke, diskoteka ir loterija.

 

Rezervavimo taisyklės:
• Rezervavimo periodas: 2019.10.21. – 11.15.
• Keliavimo periodas: 2019.11. 01. – 11.30.
• Kaina galioja, jei bent vienas keleivis turi ISIC arba ITIC pažymėjimą.

  • Turint vieną ISIC/ITIC pažymėjimą, galima užsakyti ne daugiau kaip 3 kajutes.
  • Pasiūlymas galioja kruizinėms kelionėms B ir A klasės kajutėse.
  • Pasiūlymas netaikomas jau atliktiems užsakymams.
  • Apmokėjimas užsakymo dieną.
  • Negrąžinamas.
  • Pasiūlymas galioja perkant visa kajutę, bendroms kajutėms pasiūlymas negalioja. Vietų skaičius ribotas.  
  • ISIC/ITIC pažymėjimas turėtų būti pateikta registracijos metu.

Užsisakyk kruizą už specialią kainą Tallink internetinėje svetainėje www.tallink.lv su nuolaidos kodu ISIC.

Susisiek su kruizo administratoriumi +371 67099700 ar el. paštu booking@tallink.lv, arba apsilankyk mūsų biuruose Rygoje: Rygos keleivių uoste, prekybos centre Origo ir Alfa.

 

Rinktis kruizą

PATARIMAS: Jeigu nekeliausit automobiliu, patariam važiuoti autobusu. Mes patys praėjusių metų pavasarį į Rygą keliavome su Lux Express – jie neretai turi gerų bilietų kainų, o jų autobusai – patogūs, su wifi, televizoriais, filmais, knygomis ir nemokama kava bei arbata.  Beje, regis, dabar jie turi akciją. Su nuolaidos kodu KELIAUJU kelionės iš/į Rygą iki -50% pigiau (nuo 5,50 Eur į vieną pusę). Bet rašo, jog akcija galioja perkant bilietus 2019.10.22 – 2019.10.25, o keliauti su jais galima laikotarpiu 2019.10.28 – 2020.01.31. Netikrinom, bet gali pamėginti. Štai akcijos nuoroda: https://www.luxexpress.eu/lt/kampaania/nuolaidos-iki-50/

 

Jeigu būsi greitas ir pagriebsi visur pigiausius bilietus gausis kad:

13,75 Eur kruizas + 5.50 Eur x 2 (autobuso bilietai į abi puses) = 24,75 Eur

Visa kelionės į Stokholomą iš Lietuvos kaina tik 24,75 Eur!!!!!

 

TRUMPAS INSTRUKTAŽAS PRIEŠ KELIONĘ

Kelionės eiga arba kaip viskas bus

– Nukeliausit autobusu arba mašina iki Rygos uosto;
– Ten savitarnos terminale suvedus bilieto numerius gausite įlaipinimo korteles;
– Praėję pro įlaipinimo kontrolės punktą, kur nuskenuosite korteles, žingsniuosit į laivą;
– Laive susirasit savo kajutę, kurios numeris bus nurodytas ant įlaipinimo kortelės, kuri kartu bus ir kambario raktas;
– Įsikursit, o laivas vakare pajudės iš uosto;
– Visą naktį šėlsit diskotekose ir baruose, šoksit, kajutėje žaisite kortomis ir kitaip ilsėsitės;
– Ryte atplauksit į Stokholmą;
– Iki vakaro tyrinėsit Stokholmą ir vakare grįšit į laivą;
– Naktį plauksit atgal į Rygą ir tuo tarpu vėl linksminsitės;
– Ryte išlipsit Rygoje ir keliausit namo (arba toliau tyrinėsit Rygą!).
 
Ką valgysit? 
Puiku tai, kad į laivą galima neštis savo maistą ir gėrimus! Prisikraukit normaliai ir sutaupysit krūvą pinigų! Žinoma, laive apstu ir įvairių kavinių, valgyklų, kiekvieno skonio ypatumams. Tiesa, jose kainos kiek didesnės. Taip pat yra tikrai nemaža maisto ir suvenyrų parduotuvė, kurioje galima įsigyti visų būtiniausių reikmenų nuo muilo iki dešrelių; ten – nebrangu. Taigi, jeigu viską suvalgysit per pirmą naktį, badu vis tiek vaduotis neteks. Tik atkreipkite dėmesį, jog ekonominės klasės kajutėse nėra šaldytuvo, todėl greitai gendančio maisto verčiau nesivežti.
 
Dušas, rankšluosčiai ir plaukų džiovintuvai
Kajutėje, kaip ir įprastame viešbučio kambaryje yra rankšluosčiai, tualetas bei dušas. Tiesa, jo kompaktiškumas ir praktiškumas jus nustebins! Atkreipiam dėmesį, jog kajutėse nėra plaukų džiovintuvo – merginoms reikėtų pasiimti bent vieną, juolab kad bagažui tokių griežtų apribojimų kaip lėktuvuose nėra.
 
Dar keli praktiniai patarimai:
– Tikrai eisite ant denio palydėti arba pasitikti saulėtekio, ten vaizdas – nepakartojamas. Būtinai šilčiau apsirenkite, nes ant denio pučia nevaikiškas vėjas.
– Stokholmas – miestas nepigus (ypač centras). Bet jame yra Central Station, kurią greitai pasieksite iš keleivių uosto metro. Ten galima pigiau nusipirkti maisto, nueiti į tualetą prieš/po vaikštynių po miestą.
– Nepamirškite laiko juostų skirtumo!
– Visai verta parsisiųsti nemokamą Tallink programėlę, kurioje galima įsiregistruoti (nereikės laukti eilėje prie įlaipinimo registracijos savitarnos aparatų), ten matysite visą su kelione susijusią informaciją, išvykimo laikus, laivo žemėlapį (pradžioje tikrai gali prireikti – jis juk didžiulis), vakaro pramogų programą ir kt.
– Įsigyjant kelionę yra galimybė papildomai užsisakyti maitinimą. Standartiniai pusryčiai kainuoja 12 eurų asmeniui į vieną pusę. Jeigu mėgstate rytais gausiai pavalgyti ir norite pusryčiaudami sėdėti restorane bei grožėtis jūros horizontais pro langus – tuomet šie pusryčiai jums. Štai standartinė vakarienė asmeniui į vieną pusę kainuoja 34 Eur. Nors maisto tikrai pakankamai, tokia kaina už vieną vakarienę mums pasirodė kiek per didelė.
– Jeigu norite pamatyti Stokholmą iš esmės, rekomenduojame skirti laiko ir pasidomėti, susiplanuoti, ką norite pamatyti. Kita alternatyva – vos įlipus į laivą susirasti Informacijos punktą, kuriame galima įsigyti ekskursiją po Stokholmą (~20 Eur). Tiesa, apsisprendus iš anksto, ekskursiją verta užsisakyti perkant bilietus, nes grupė užsipildo ir vietų nelieka ypač greitai – norinčių susipažinti su šiuo įspūdingu miestu išties daug.

 

NEPRALEISK PROGOS!

 

Rinktis kruizą