Rudens vakarams: kinas, kuris provokuoja diskusijai

Yra kinas. Toks, į kurį eini prasiblaškyti, pabūti su artimaisiais; jis – pramoga. Ir dar yra Kinas. Toks, kuris provokuoja, kviečia, meta ant stalo pliką, nepagražintą tiesą, realybę, judina Tavo įsitikinimų pamatus, užduoda klausimus, kartais šokiruoja, kalba garsiai apie nepatogius dalykus. Žinoma, tai – Nepatogus kinas. Mes nepasakosim, kas tai, (gėdykis savarankiškai, jeigu nežinai) bet labai norim pasidalinti kodėl ir apie ką. 

ISIC’as ir jo turėtojai – ypatingi žmonės. Jie drąsesni, atviresni, modernesni, tolerantiškesni. Jie keliautojai, atviri naujoms patirtims ir atradimams. Jie bandytojai, privilegijuoti išmėginti naujus dalykus, juos įvertinti. Jie pažįsta daug kitokių žmonių, įvairų, skirtingų, su skirtingomis patirtimis ir iš skirtingų kultūrų, yra joms atviri ir pasiruošę priimti. Visai kaip Nepatogaus kino festivalis. Todėl kviečiam. 

Patirsi Jamaiką, Kabulą, kalbėsi apie eutanaziją, influencerius, normalumo ribas, greitąją pagalbą Meksiko mieste (tiksliau 45 mašinas, narkotikų ir gaujų karų fone, skirtas 9 milijonams sostinės gyventojų ir konkuruojančias tarpusavyje) ir begalę kitų temų. Sužinosi ir išgirsi, pamatysi tikrus dalykus, tikrame pasaulyje. Nepagrąžintus. 

KAS, KAIP KADA, KUR?

Festivalis vyksta įvairiuose miestuose visoje Lietuvoje spalio 10 d. – lapkričio 17 dienomis. Apie festivalį, filmus, seansus ir kt. gali daugiau sužinoti www.nepatoguskinas.lt Už bilietus gali mokėti (aukoti) kiek nori, jeigu atvyksi tiesiai į filmo rodymo vietą jų pirkti (mažiausia kaina 0,01 ct). Kadangi norinčių daug, bilietų į norimą filmą drąsiai gali nebebūti, todėl tikrai ramiau ir geriau jausiesi jais iš anksto pasirūpinęs internetu. Ten šiek tiek kainuoja (3,40 Eur, jei tiksliau), bet mokėti tikrai verta. Smagumas, kad su slapčiausiu ISIC slaptažodžiu DRASAKALBETI bilietus gali įsigyti -50% pigiau. Bet iš esmės šitą rekomenduojam tik jeigu visai prasti reikalai su pinigais. Šiaip ir visą kainą sumokėti yra net LABAI oru. Taip sakom todėl, kad neseniai susipažinom su nuoširdžiais žmonėmis, kurie visas jėgas atiduoda šitam nuostabiam projektui. Taigi, dar sykį – labai kviečiam!

Tinklapis: www.nepatoguskinas.lt

Facebook: https://nepatoguskinas.lt/2019/

Facebook Event Vilnius: https://www.facebook.com/events/341133026829736/

Instagram: https://www.instagram.com/nepatoguskinas/

#nepatoguskinas #MESJIE #drasakalbeti