Serialas JAIK @NKDT 2 bilietai už 1 kainą

Patirk kitokį pasaulį su JAIK

Kadaise estai sukūrė programėlę Skype, o dabar, pasitelkę naujausias bio-technologijas, kviečia panirti į virtualios realybės platformą, kurioje gali tapti kuo nori – ne tik „apsivilkti“ bet kokį vaizdą – barokinį operos solistės kostiumą, persiko odą, apsimesti vieni kitais – bet ir sukurti naujas gyvybės formas, gebančias mąstyti ir mylėti. Vyriausias JAIK mokslininkas biologas Mati tyrinėja biologinį internetą – medžių, samanų, grybų bendravimo būdus – ir galimybę prie jo prisijungti.
JAIK atvers visiškai naują pasaulį su daugybe galimybių būti gyvam. Suteiks prieigą prie asmeninio suskaitmeninto charakterio, įpročių ir fantazijų, padovanos galimybę gyventi gyvenimą, kuris lig šiol atrodė neįmanomas…

…norėtume, kad visa tai būtų realu, tačiau kol kas patirti šias išmaniąsias technologijas kviesime žiūrint 4 dalių teatrinį serialą, sukurtą režisieriaus Peeter Jalakas, Von Krahl teatre. Serialas apjungia teatro, kino, instaliacijos meną, įtraukianti patirtis nepaliks abejingais tų, kurie mėgsta distopijos žanrą, sci-fi scenarijus, o vakarus leidžia jaukiai įsitaisę prie Netflix.

Atvyk spalio 17 d. 18 val. į Nacionalinio Kauno dramos teatro Didžiąją sceną ir susipažink su JAIK. Studentams taikoma nuolaida – 2 bilietai už vieno kainą. Perkant www.tiketa.lt, įvesk žodį NUOLAIDA. Bilietai ČIA.

Spektaklio idėjos autorius ir režisierius Peeter Jalakas (Estija), operatorius Erik Põllumaa, scenografė Kristel Saan, dramaturgai Peeter Jalakas, Tarmo Jüristo, Eero Epner, Peeter Laurits, Juhan Raud, Laura Raud Ja Taavi Eelmaa. 

NKDT informacija