Visą lapkričio mėnesį – pasidaryk tattoo net su 20% nuolaida

Studija Visų Šventų Tattoo Tarptautinės studentų dienos proga kviečia lapkričio 1-30 dienomis pasidaryt naują (o gal pirmą!?) mažą tatuiruotę su 20% nuolaida!

Kas yra maža tattoo?

Meistrai iš Visų Šventų Tattoo sako, kad maža, nesudėtingo dizaino tatuiruote jie laiko tokią, kuriai padaryti meistrui/-ei užtenka pusvalandžio. Esmė ne centimetruose ir ne dydyje, nes net ir maža tattoo gali turėti labai daug smulkių detalių ir pareikalauti didelio tikslumo, kruopštumo ir ypač ilgo darbo, kad gautųsi tikrai gražiai.

Kodėl dabar?

Komanda tvirtina, kad iš esmės tattoo galima darytis bet kada, tačiau pasidarius bent dvi savaites turėsite ją prižiūrėti –  negalėsite maudytis jūroje ar ežere, degintis saulėje ir mėgautis kitais vasaros malonumais. Tad ruduo, žiema ir pavasaris yra puikūs metų laikai, kad tattoo būtų tinkamai prižiūrėta ir gražiai sugytų. Tai kodėl gi ne dabar!?;)

Kaip išsirinkti dizainą?

Jeigu jau turi pirminę idėją – ją meistrui gali papasakoti, parodyti nuotraukų ar net nupiešti. Remiantis Tavo pateikta informacija tattoo meistras gyvos ar nuotolinės konsultacijos metu papasakos, kaip šias idėjas įgyvendinti, patars kaip ir kur geriausiai tai padaryti, pamėtys idėjų bei sukurs Tavo unikalų tattoo piešinį.

Sugalvok, ko nori, ir jeigu turi klausimų arba jau nori registruotis, tai tiesiog parašyk jiems į PM Facebooke ar Instagrame.

 

Registruojantis parašyk promo kodą ISIC20, o atkeliavęs parodyk ISIC’ą – gausi savo tatuiruotę su -20% nuolaida!:)