Informacija pirmakursiams

STUDENTO PAŽYMĖJIMAS

Lietuvoje bet kuris nuolatinių studijų studentas gali įsigyti dviejų rūšių studento pažymėjimus – Lietuvos studento pažymėjimą (LSP) ir Tarptautinį studento pažymėjimą (ISIC). Jie abu iš esmės labai panašūs.

Išsamų LSP ir ISIC studento pažymėjimų palyginimą rasi čia

 

studento pažymėjimas

Daugiau apie ISIC studento pažymėjimą

 

STUDENTO PAŽYMĖJIMAS – PER 5 MINUTES!

Su asmens dokumentu (t.y. pasu arba asmens tapatybės kortele) ateik į arčiausiai Tavęs esantį ISIC išdavimo tašką ir gauk studento pažymėjimą per 5 minutes! Rimtai! Daugiau nieko nereikia! 

Išdavimo taškų sąrašas čia 👉 https://www.isic.lt/kontaktai/
Jei pakeliui užpildysi užsakymo formą, bus dar greičiau 👉https://www.isic.lt/uzsakyk/isic/

Jeigu formos pakeliui neužpildysi, už Tave užpildysim mes, bet tada pasigražink, nes dar ir nemokamai nufotografuosim! (išskyrus Megaturo tašką)

Jeigu tingi eit, užsisakyk ISIC su pristatymu į namus ar paštomatą. Užsisakyti studento pažymėjimą

Ką dar turi žinoti:

  • Lietuvoje studento pažymėjimai išduodami remiantis Studentų Registro duomenimis. Juos suveda Tavo aukštoji mokykla. Kai tik matome ten Tavo duomenis, nurodančius, jog esi nuolatinių studijų studentas, galime išduoti studento pažymėjimą (ne anksčiau).
  • ISIC studento pažymėjimas gaminamas po apmokėjimo ( t.y. asmeniui atvykus į ISIC išdavimo tašką arba sumokėjus internetu) per 5 minutes. Su savimi turėti būtina tik asmens dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę).

 

ISIC STUDENTO PAŽYMĖJIMO PRIVALUMAI

 

STUDENTAS – VISAME PASAULYJE

Turėti tarptautinį pažymėjimą – visada gera mintis. Jis galioja ne tik Lietuvoje, bet ir dar 130 pasaulio šalių. Tai reiškia, kad Tave studentu laikys ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje – Tau priklausys ir užsienio šalyje jos studentams galiojančios nuolaidos. Būk studentu Paryžiuje, Tokijuje, Niujorke! Visą šalių sąrašą, kur galioja ISIC, rasi ČIA. Gal netyčia planuoji aplankyt Londoną? Spausk čia ir žiūrėk, kiek nuolaidų su ISIC turi Londone!

 

TRANSPORTO LENGVATOS – NE TIK LIETUVOJE 

Pirmiausia, su ISIC Lietuvoje Tau galioja viešojo transporto lengvatos. Apie jų dydžius daugiau informacijos rasi šioje nuorodoje. Bet dar geriau, jog nuolaidų turi užsienyje – Australija, Čekija, Lenkija, Šri Lanka, didieji vežėjai Europoje – Eurolines, Ecolines, Flixbus ir kiti, kone visi shuttle autobusai iš/į oro uostą Londone – pigiau. Visa tai – Tavo, jei turi ISIC!

 

INTEGRUOTAS VIEŠOJO TRANSPORTO E-BILIETAS

Jeigu planuoji intensyviai naudotis viešuoju transportu, už papildomą euriuką savo ISIC studento pažymėjime gali pasirinkti turėti integruotą Vilniaus arba Kauno viešojo transporto e-bilietą. Dvi kortelės – vienoje!

 

SKAITMENINIS STUDENTO PAŽYMĖJIMAS

Nors Lietuvoje dar naujovė, skaitmeninis ISIC studento pažymėjimas mobiliajame telefone vis labiau skinasi kelią. Jis yra lygiavertis fizinei kortelei, yra identiška kopija ir turi ne vieną pažymėjimo saugumą ir nepadirbamumą užtikrinantį indikatorių. Tikimės, jog netrukus galėsime visai atsisakyti plastikinių kortelių ir būti dar draugiškesni gamtai! Skaitmeniniu pažymėjimu gali naudotis visiškai nemokamai. Daugiau apie skaitmeninį pažymėjimą telefone

 

STUDENTIŠKOS PRIVILEGIJOS IR NUOLAIDOS

Ar žinai, kad užsisakęs ISIC iškarto tampi didžiausios pasaulyje lojalumo programos studentams dalyviu? Tau priklauso viso pasaulio nuolaidos studentams! Dar daugiau, su savo pažymėjimu gali naudotis ne tik Lietuvos, bet ir kitų šalių nuolaidų programomis. Kavytės pigiau Milane? O gal po burgeriuką Honkonge? Nuolaidas visame pasaulyje naršyk čia. Ir žinoma, lietuviški prekės ženklai – irgi myli studentus! Žiūrėti nuolaidas Lietuvoje

 

NUOLAIDOS – VISADA TAVO RANKOJE

ISIC turėtojai gali nemokamai parsisiųsti mobiliąją ISIC programėlę ir joje matyti visas netoliese esančias nuolaidas, kad ir kur tą sekundę būtų – Naujojoje Zelandijoje, Berlyne ar Panevėžyje! Rask asmeninius pasiūlymus, kurie yra arčiausiai Tavęs! Daugiau apie ISIC programėlę

 

Daugiau apie ISIC studento pažymėjimą

 

NAUDINGI STRAIPSNIAI PIRMAKURSIAMS:

19 dalykų, kuriuos privalo žinoti pirmo kurso studentas

 

Vilniaus mikrorajonų gidas studentams