Burger King

10% nuolaida visam meniu*

Nuolaida taikoma su:

ISIC (Student card) ITIC (Teacher card) ISIC (Scholar card)

Karalius jau čia!  Burger King restoranas pasirūpins, kad Tavęs niekada nekankintų alkis bei pasiektų patys skaniausi, karščiausi, kvapniausi mėsainiai bei kiti skanėstai.

Pateikęs ISIC arba ITIC pažymėjimą kasose, gauk -10% nuolaidą visam meniu.

*Nuolaida netaikoma specialiems pasiūlymams.

Visame pasaulyje esančiuose Burger King restoranuose mėsainiai kepami ant atviros liepsnos, kas suteikia mėsainiams sultingą ir nepakartojamą dūmo skonį.

Burger King firminis mėsainis yra Whopper® ir jo receptas išliko toks pat jau daugiau nei 60 metų (pradėtas 1957 m.). Todėl „Burger King“ taip pat vadinamas „Home of The Whopper“.

Tiems, kurie mėgsta augalinį maistą ar lengvesnę jautienos mėsainio alternatyvą, „Burger King“ siūlo augalinį „Whopper“, taip pat augalinius kepsnelius.

Burger King meniu rasite kažką skanaus kiekvienam – klasikinius 100% jautienos mėsainius, žuvies ir vištienos mėsainius, halloumi sūrio mėsainius, salotas, ledus, kavą ar įvairius užkandžius – mocarelos lazdeles, aštrius sūrio užkandžius, vištienos kepneslius. Be klasikinių gruzdintų bulvyčių, galite paragauti ir saldžiųjų bulvių bulvyčių. Taip pat vaikų mėgstamiausi – vaikiški King JR ir Whopper Junior patiekalai.

Burger King svečiai niekada neišeina ištroškę, nes gaiviųjų gėrimų papildymą suteikiame NEMOKAMAI. Taigi mėgaukitės Coca-cola, Fanta ar Sprite tiek, kiek norite, kol numalšinsi troškulį!

Have it Your Way – klientas gali sudaryti mėsainius pagal savo skonį – galima keisti ir/ar pridėti ingredientų (pvz., daugiau pomidorų, daugiau sūrio, mažiau agurkų, be svogūno, išimti garstyčias, dėti jalapeno ir pan.). Taigi gali turėkite savo mėsainį Burger King kaip tik Tau patinka labiausiai.

Sekite Burger King socialinių tinklų paskyras, kad gautumėte skanių naujienų ir gerų pasiūlymų – FB Burger King Lietuva ir IG burgerking_lt.

Daugiau ieškokite www.burgerking.lt

Adresai

Ozo g. 25