Aplankyk Oktoberfest! Keliaujam su ISIC?

Aplankyk Oktoberfest

Aplankyk Oktoberfest! Didžiausias alaus festivalis, į kurį kasmet susirenka apie 6 mln. žmonių. Keliaujam su ISIC kartu?

Oktoberfest (kelionė autobusu)

Kelionės data: 2017.09.22 – 09.26
Kelionės kaina: 399 €/asm.

Vietų už nurodytą kainą kiekis ribotas. Pasiūlymas pateiktas 2017.08.04

Prieš kelionę apsidrausk!
Su ISIC pažymėjimu kelionių draudimas iki 35% pigiau.
ISIC nuolaidos Vokietijoje >

1 diena. Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. *Bambergą. Kaip ir senovės Roma, ant septynių kalvų įsikūręs Bambergo miestas didžiuojasi puikiai išsilaikiusiu senamiesčiu: Maksimilijano aikštė, Šv. Martyno bažnyčia, barokiniai patricijų namai, Neptūno fontanas, senoji miesto rotušė, “Mažoji Venecija” Pegnico upės pakrantėje, katedra, Vyskupų rezidencijos rūmai, Šv. Mykolo benediktinų vienuolynas. Laisvas laikas, kurio metu siūlome apsilankyti žvejų namelių kvartale, kuriame galėsite paragauti dūminio alaus. Išvykimas iš Bambergo. Kelionė į vieną iš romantiškojo kelio miestelių – viduramžiškąjį Dinkelsbiulį. Pažintis su senamiesčiu: geriausiai išsilaikiusi miesto gynybinė siena, miesto gatvelės – lyg pjesės dekoracijos, nužengusios tiesiai nuo teatro scenos. Spalvingi nameliai, tarsi prilipę vienas prie kito, sukuria nepakartojamą viduramžišką dvasią. Vienoje iš aikščių galima apžiūrėti įspūdingą vėlyvosios gotikos stiliaus Šv. Jurgio bažnyčią, gražiausią fachverkinį Vokiečių namą, kuriame įkurtas viešbutis, senąją Rotušę. Išvykimas iš Dinkelsbiulio. Išvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Kelionė į Bavarijos sostinę Miuncheną, modernų Europos miestą, puoselėjantį senas tradicijas. Pažintis su senąja miesto dalimi, išsidėsčiusia vakariniame Izaro upės krante. Čia gausu baroko ir rokoko stiliaus pastatų, kurių dauguma iškilo XVIIIa. pirmojoje pusėje, kada Bavarijos valdovai sparčiai stengėsi priartinti Miuncheną prie žymių Italijos miestų. Senamiesčio centrą puošia Marijos aikštė su Naująja ir Senąja rotušėmis, taip pat seniausia miesto Šv. Petro bažnyčia ir miesto simboliu laikoma gotikinio stiliaus Dievo Motinos katedra, Nimfenburgo rūmai. Po pažinties su Miuncheno senamiesčiu laisvas laikas, kurio metu siūlome sudalyvauti Oktoberfest“ šventėje. Kiekvienam alaus mėgėjui ima smarkiau plakti širdis vien išgirdus žodį **„Oktoberfest“. Šis alaus festivalis yra didžiausia gilias tradicijas turinti liaudies šventė pasaulyje. Festivalis, kuris džiugina ir sutraukia milijonus turistų ir pačių vokiečių, švenčiamas jau nuo 1810 metų. Visus šiuos žmones vienija silpnybė alui. Gausybė alaus, užkandžiai, atrakcionai, karuselės, muzika, šokiai, daugiau nei 6mln lankytojų, puiki nuotaika – visa tai Oktoberfest. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Kelionė į Niurnbergą – senąją Šventosios Romos imperijos sostinę. Pažintis su miestu: *Imperatoriškoji pilis ir pilies kiemeliai, senojo miesto panorama nuo pilies sienų; nusileidimas kreivomis grįstomis gatvėmis nuo pilies kalvos į senąjį miestą, stebinantį įmantria architektūra. Garsiojo dailininko *A.Diurerio namas. Turgaus aikštė su turtingą miesto istoriją menančiais pastatais: Rotušė, Dievo Motinos ir Šv. Sebaldo gotikinės bažnyčios, “Nuostabiųjų šaltinių” gotikinis fontanas, ant srauniosios Pegnitc upės vandenų pastatyta Šv. Dvasios prieglauda, Šv. Lorenso, Šv. Martos ir Šv. Klaros bažnyčios, amatininkų kvartalas. Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti seniausią Niurnbergo užeigą „Dešrelių namai“. Čia galėsite paragauti frankiškų dešrelių ir bavariško alaus. Išvykimas iš Niurnbergo. Kelionė „Romantiškuoju keliu“ pro švelniai banguojančias Frankonijos pievas ir vynuogynus, pro žavius viduramžių miestelius su didingais barokiniais rūmais ir fantastiškomis pasakų pilimis. Šiuo keliu kadaise traukė romėnai, kryžiuočių riteriai, piligrimai, viduramžių pirkliai. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~3990 km.

Neįskaičiuota:

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje,
 • bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės išlaidos, papildomos paslaugos.
 • ** Oktoberfest renginys ~35 EUR.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 50– 70 EUR.

Įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu,
 • 4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Ar žinojai, kad:

 • Vietiniams tai nėra alaus festivalis – oktoberfestas skirtas Bravarijos princo Ludwig ir princesės Therese vestuvių metinėms paminėti;
 • Oktoberfest prasideda tik tuomet kai šventės šeimininkas (miesto meras) atidaro pirmąją alaus statinę;
 • Oktoberfest pavadinimas yra klaidingas, nes dauguma festivalių prasideda rugsėjį;
 • 2014 metais Oktoberfesto metu išgerta 6,9 mln. litrų alaus.

ISIC rekomenduoja:

 • Aplankyk visas didžiąsias palapines;
 • Išmok keletą vokiškų frazių;
 • Pamatyk Neuschwanstein pilį savo akimis;
 • Užsuk  į Marienplatz.

Užsisakyk tel. 860026766 arba rašyk el. paštu simona@zigzag.lt

Aplankyk Oktoberfest Aplankyk Oktoberfest

gr

Klausk ISIC kelionių eksperto
Ketinate keliauti? Negalite apsisręsti kur? Rašykite mums ir gaukite asmeninį pasiūlymą per 24 val.

Scroll To Top