Spalvingoji Barselona

barselona1

Barselona – tai stilingas miestas, visuomet koja kojon žengiantis su meno, dizaino ir virtuvės pažanga. Tai drąsių modernizmo architektų ir siurrealizmo dailininkų (pvz., Dali) namai. Čia yra tiek daug visko pamatyti ir nuveikti, kad neturėsite laiko nuobodžiauti.

Vilnius – Barselona – Vilnius*

Vilnius – Barcelona– Vilnius 2017.10.18-10.25 nuo 88 €/asm.

Bilietų kiekis ribotas. Bilietų kaina gali kisti.  Pasiūlymas pateiktas 2017.08.04

*skrydis tiesioginis, su rankiniu bagažu.

Prieš kelionę apsidrausk!

Su ISIC pažymėjimu kelionių draudimas iki 35% pigiau.
ISIC nuolaidos Ispanijoje >
Daugiau pigių skrydžių >
Ieškai viešbučio? Teiraukis mūsų kelionių ekspertų!

Leiskitės žemyn populiariausia Ispanijos alėja Les Ramblas, grožėkitės stulbinančiais ekscentriškos La Sagrada Familia bažnyčios, kurtos Gaudi, bokštais. Nors ir nebaigta, ji yra labai įspūdinga ir nuostabi. Kalvotas Guell parkas Barselonos šiaurinėje dalyje yra taip pat projektuotas Gaudi ir neabejotinai yra vienas žymiausių parkų pasaulyje. Spalvingi paviljonai ir vingiuoti laiptai atrodo tarsi būtų iš kito pasaulio.

Nuskridus į Barseloną galima vykti į šiauriau arba piečiau nuo Barselonos esančias pakrantes Kosta Brava arba Kosta Dorada ir mėgautis vasaros kurortų bei paplūdimių teikiamais malonumais.

Norintiems susipažinti su aplinkiniais miesteliais, rekomenduojame rinktis kelionę traukiniu. Vienas populiariausių maršrutų traukiniu Madridas – Barselona (kelionės trukmė nuo 2 val. 45 min. iki 3 val. 15 min.) ne tik sujungia du didžiausius Ispanijos miestus, bet ir perveža keliautojus į pakeliui esančius Zaragozą, Lleida Pirineus (esantį šalia Pirėnų kalnų) ir Taragoną.
Barselona – Malaga maršrutu traukiniu nukeliausite iš centrinės Katalonijos dalies Ispanijos šiaurės Rytuose į pietinę šalies dalį. Per dieną yra tik keli traukiniai, kursuojantys šiuo maršrutu. Kelionė užtruks apie 5 val. 30 min. AVE traukiniu.
Norintiems pasigrožėti nuostabiais gamtovaizdžiais siūlome maršrutą traukiniu Barselona – Puigcerdà.

Dėl pigios kelionės ir traukinio bilietų teirautis tel. 8 600 26766 arba el. p. simona@zigzag.lt.

Spalvingoji Barselona Spalvingoji Barselona

Klausk ISIC kelionių eksperto
Ketinate keliauti? Negalite apsisręsti kur? Rašykite mums ir gaukite asmeninį pasiūlymą per 24 val.

Scroll To Top