Baigėsi ISIC studento pažymėjimo galiojimas? Išsikeisk į EJK!

Ateik į kelionių agentūrą „Zigzag Travel“ Vilniuje arba parašyk mums į info@jaunimas.lt ir Europos Jaunimo kortelę netrukus turėsi vos už 1€!

europos jaunimo kortelė

Turi nebegaliojantį ISIC studento pažymėjimą? Išsikeisk į EJK vos už 1€! Tai padaryti gali dviem būdais:

  1. Ateik į kelionių agentūrą „ZigZag Travel“ (Basanavičiaus g. 30, Vilniuje), parodyk nebegaliojantį ISIC studento pažymėjimą ir čia pat vietoje išsikeisk jį į Europos jaunimo kortelę vos už 1€. Naujam pažymėjimui reikės Tavo nuotraukos, kurią gali atsiųsti el. paštu justina@zigzag.lt laiško temoje nurodęs „Nuotrauka EJK“, o jei tokios neturi, Tave nufotografuos vietoje. Su savimi turėk asmens tapatybės dokumentą.
  2. Parašyk mums į info@jaunimas.lt, laiško temoje nurodęs „ISIC į EJK“, laiške prisek nebegaliojančio ISIC Studento pažymėjimo nuotrauką arba skenuotą kopiją ir mes atsiųsime Tau specialų vienkartinį kodą, su kuriuo Europos jaunimo kortelę internetu užsisakysi vos už 1€. Kortelė bus pagaminta per 2 darbo dienas ir išsiųsta nemokamai paštu Tavo nurodytu adresu.

Baigei studijas? Tavo nuolaidos dar nesibaigė! Europos kortelė – tai patogiausia nuolaidų programa keliaujant kiekvienam jaunam žmogui iki 29 m.

AKCIJA GALIOJA BET KURIUO METU PASIBAIGUSIEMS ISIC STUDENTO PAŽYMĖJIMAMS. Nesvarbu, ar Tavo ISIC Studentas baigė galioti šį rugsėjį ar 2012-aisiais, – atnešk jį mums!

Pažymėjimai keičiami nuo gruodžio 16 iki 31d. (imtinai)

Tau gali būti įdomu: