Girstučio baseinas

20% nuolaida mėnesio ir kartinei "Diena" narystėms

Nuolaida taikoma su:

ISIC (Student card) ITIC (Teacher card) ISIC (Scholar card)

Girstučio baseinas – tai Kaune įsikūręs baseinas, kuris didžiuojasi būdamas vienas iš didžiausių ir moderniausių sporto kompleksų Lietuvoje. Girstučio baseine organizuojamas aktyvus poilsis, laisvalaikis, tad čia galima ne tik plaukti, apsilankyti treniruoklių salėje, bet ir išbandyti grupinius užsiėmimus. Kiekvienas čia ras savo poreikius atitinkančias grupines treniruotes baseine ir salėse.

Baseino erdvėje yra net 3 baseinai: 50 m., 25 m. bei pramoginis, nusileidimo kalnelis ir 4 sūkurinės vonios. Mėgstantiems pirties pramogas siūloma turkiška, aromaterapinė, infraraudonųjų spindulių ir karšto sauso oro pirtys. Čia įrengti masažo kabinetai, sulčių bei sveikuoliškų kokteilių kavinė, sporto prekių parduotuvė Swimpro bei vienintelis Lietuvoje vandenlenčių parkas baseine Wake up Kaunas Pool! Baseine įsikūrusi plaukimo akademija Banga siūlo vaikų ir suaugusiųjų plaukimo treniruotes.

Su ISIC ir ITIC pažymėjimais taikoma 20 proc. nuolaida „Diena“ mėnesio arba kartinei narystėms, nuolaidos kodas perkant internetu: STUDENTAS2022

www.girstuciobaseinas.lt

FB: Girstučio baseinas

IG: @girstutis

Adresai

Kovo 11-osios g. 26